Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaaammmmmmmmmm

Pytanie o klapki na drewnianej podeszwie

Polecane posty

Gość Ala.K
Zaczne od tego ze to wcale nie jest drewno tylko plastik! a noda bedzie ci sie slizgac na pewno zwłaszcza latemw upalne dni... wiec zdecydowanie to nie saklapki na codzienne bieganie... przynajmniej sama nie polecam.... klapeczki faktycznie ładne....ale zastanów sie kiedy i gdzie masz amiar sie w nich 'bawić" ! pozdrawiam ala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takiedrewniane buty zeszłego lata tyle że na wyższym obcasie. Jeżeli but jest dobrze dobrany. nie za duży i nie zaluźny to zapewniam że nie będą sie nogi w nich ślizgały. Przynajmniej ja takiego problemu nie miałam. No może w rajstopie troszeczke sie ślizgaja. Ale kto kupuje klapki na lato i zakłada do nich rajstopy??? Przecież do klapek nie nosi sie rajstop.. Wiec ja poelcam jak najbardziej takie buty i co więcej w to lato kupię sobie kolejna parę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie utlenią się
a przymierzałaś te z ccc? Boję się też tego, że ciężkie są trochę. No latem nosiłabym bez rajsopy,, ale jak przymierzyć w sklepie bez rajstopy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ccc nie mierzyłam tylko w Caroli ( o ile w waszych miastach tez jest). no ale jak przy mierzeniu troche sie ślizga to się tym nie przejmuje.. No ale tzreba przynać ze jak sie w lato nosi te buty to pod stopą zmienia sie kolor drewna- jasnieje. Jak zdejmiesz buty to bedzie widać dokąd miałaś w butach palce.. Ale mi to akurat tez nie przeszkadza, bo buty są ładne i na tym mi najbardziej zalezy. Zresztą jakoś przez całe lato nikt z moich znajomych nie zwrócił nawet na to uwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrzadzam zakup tych klapek mam takie podobne kupione w zeszłym roku latem upał noga sie poci i sie slizga po tym plastiku bo to drewno na pewno nie jest klapki drewniane kosztuja od 300 w zwyz nosze je tylko wieczorem ja juz jest chłodniej bo noga sie wtedy nie slizga i nie obciera ogolnie zakupp nie trafiony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaammmmmmmmmm
Dzięki za odpowiedzi, jednak po przeczytaniu opinii nie kupię ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam w deichmannie i sa sliczn. zamierzam sobie kupic. jak sa dobrze dobrane na podbiciu to nie slizgaja sie. a jesli nawert to mozna kupic takie wkladki zelowe zapobiegajace sliganiu sie i problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chinszczyzna
W hurcie kosztuja 25 zl, mowie bo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaammmmmmmmmm
nibys ja też przymierzałam pasujące i jak stałam to było oki, a jak zrobi łam kroka to już zoatawały z tyłu :( (spadały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaaammmmmm---> nom wlasnie o ro chodzi jak sa dobrze zprofilowane i wykrtojone do twojej stopy to owszem klapia bo to kalpki ale nie spadaja:) wiadomo rozne ludzie ja podbicie nogi jedni wysokie inni niskie rozna szerokosc i ksztalt stopy. przy sandalkach ma to mniejsze znaczenie gdyz noga trzymana tez jest z tylu w kostce przy klapkach niestety nie. polecam wkladki zelowe antyposlizgowe:):) naklejasz je na dlo buta i nozki sie nie slizgaja. to samo jak obciewraja sa juz do wszytkich rodzajow butow sanadlkow czolenek na obcierajace w palce, tyl stopy wzynajace sie paski wlasnie jedne kupilam do klapek kupuje antyposligowe i mam spokoj jak noga sie spoci to nie slizgaja sie i nie mam pocharatanych nozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
W ubiegłym roku kupiłam podobne, też w CCC. Całkiem ładne i byłyby też wygodne, gdyby ten pas przytrzymujący palce nie wrzynał mi się tak koszmarnie w stopę... Obcierały jak nieszczęście, kompletnie nie nadawały się na dłuższe wyjścia, raz chyba zdarzyło mi się wracać boso, oblepianie plastrami nie zdawało egzaminu, o na spoconej skórze (wiadomo: lato) plastry się nie trzymają, poza tym wyglądało to dość okropnie. Ale w każdym razie nie ślizgały się na stopie. Wiem, że cierpienie dla urody jest nieodłączną częścią kobiecości, ale czasami cierpieć nie warto po prostu - tak jest z tymi klapkami. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvh
nie wiem czy sie slizgaja czy nie... ale bardzo ladne buciki.... chyba sie do ccc wybiore cos poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita karczyk
Takie klapki nie będą wygodne. Przecież na spokojnie znajdziesz klapeczki na płaskim obcasie za 20 złotych. Po co te kombinacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania matuszczyk
Czy espadryle to odpowiednie obuwie na wakacje? Są na dużej koturnie - szukam czegoś przewiewnego. Sprawdzi się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta miziak
Jeśli będą płaskie i przewiewne to czemu nie ;-) Na pewno odradzam całkowicie takie buty na koturnie - w upale ciężko człowiekowi jest się normalnie poruszać, więc radzę po prostu coś płaskiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ufałabym takim butom. Bałabym się jednak, że będzie mi się w nich ślizgać stopa i będą po prostu niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×