Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kladi90

Smartfon do 500 zł

Polecane posty

Gość kladi90

Hej, proszę was o pomoc bo zepsuł mi się telefon do konca umowy z operatorem mam jeszcze ponad rok ... i muszę coś kupić na ten okres. Nie chce wydawać dużo kasy, znalazłam w sferisie jeden lenovo http://www.sferis.pl/p/364917-smartfon-lenovo-moto-g-2nd-gen-lte-czarny-sm4025ae7t1.html . Czy ktoś mógłby powiedzieć mi na jego temat ? A może jakieś inne telefony zaproponować, najlepiej z androidem ? Szukam telefonu do podstawowych rzeczy, dzwonienia, internetu i fajnie jakby miał jakiś przyzwoity aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimba
W tej cenie możesz kupić bardzo fajnego myPhone L-Line. Spokojnie znajdziesz za 400-450 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam mojej mamie ten Kiano właśnie w sferisie dokładnie ten sam :) jest naprawde bardzo fajny i baterię też ma niezłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej cenie to lg y70 spirit polecam. przejrzyja gazetki media expertów czy marktów, to może bedzie jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz konkretny model i sprobuj kupic przez dziobacz.pl to nowy portal crowdshoppingowy, zgłaszasz co chcesz, jak jest wiecej chetnych to zbijaja cene i kupujesz taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladi90
Zdecydowałam się na pierwszy wybór :D i kupiłam tego lenovo na sferis.pl i jest naprawdę fajny :D co prawda przyszedł mi dopiero dzisiaj ale jest ok :D Dzięki Wam za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazduneczka
Ja szukałam na teletorium... I znalazłam swój idealny telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lenovo moto g2 również ze sferisu, szczerze polecam ten model; dobry aparat, ma bardzo fajny kształt i dobrze układa się w dłoni, nie jest zbyt duży i jak na razie nie miałam z nim żadnych problemów, oprócz tego, że zawaliłam go różnymi śmieciami i trochę zamulał xd ale już wszystko jest pod kontrolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqasa
@lusska876 serio? przeciez 1GB RAM , w tej cenie są Cuboty Note S z 2 GB RAM. Mają one dystrybucję w Polsce bodajże elektroniczny świat i sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervice
faktycznie chyba lepiej już rozważyć te cuboty, widziałam że w sferisie pod koniec sierpnia będzie premiera modelu dinosaur, on ma już 3GB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinnna5
Do tej kwoty najrozsądniejszym telefonem może być Prime Plus, z ciekawszych to jest też City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertoliee
wg mnie ciekawszy jest City, ma naprawdę dobre parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×