Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 15 kg w 2 tygodnie

15 kg w 2 tyg

Polecane posty

Gość 15 kg w 2 tygodnie

Znalezione w Internecie. Warunki: ani kropli alkoholu, cukru, soli. Poniższy zestaw potraw należy stosować bez zmiany kolejności, gdyż tylko wtedy nastąpi zmiana przemiany materii. PO ODBYCIU DIRTY MOŻNA ODŻYWIAĆ SIE NORMALNIE. Jeżeli po upływie 3 lat zaczyna sie tyć można dietę powtórzyć. jeżeli ma się jakiś chroniczne dolegliwości należy poradzić sie lekarza. W czasie trwania diety należy pic 1 - 1,5 litra płynów dziennie ( przy większej wadze ciała do 2 litrów). 1-wszy dzień: śniadanie - czarna kawa (naturalna) obiad - 2 jajka na twardo, szpinak, pomidor kolacja - duży kawałek mięsa, sałata skropiona cytryną 2-gi dzień: śniadanie - czarna kawa (naturalna), jeden suchar obiad - duży kawałek mięsa (nie przesadzić oczywiście), sałata kolacja - kawałek szynki (surowej, ugotować), jogurt naturalny 0% tłuszczu 3-ci dzień: śniadanie - czarna kawa (naturalna), jeden suchar obiad - seler obsmażany w oleju, pomidor, mały owoc kolacja - 2 jajka na twardo, kawałek szynki ( surowej, ugotować), sałata 4-ty dzień: śniadanie - czarna kawa (naturalna) obias - 1 jajko na twardo, szklana tartej marchwi, kawałek żółtego sera kolacja - duża sałatka owocowa, jogurt naturalny 0% 5-ty dzień: śniadanie - szklanka tartej marchwi pokropionej cytryną obiad - duża, ale chuda ryba, pomidor kolacja - NIC 6-ty dzień: śniadanie - czarna kawa (naturalna), jeden suchar obiad - duży kawałek kury, sałata kolacja - 2 jajka na twardo, szklanka tartej marchwi 7 dzień: śniadanie - goraca herbata obiad - dużu kawałek mięsa, mały owoc kolacha - normalna kolacja bez diety, ale bez przesady Od 8-go do 13-go dnia powtarzamy dietę, od 1-go dnia od początku. Zaznaczmy, ze w pierwszy tygodniuubywa prawie cała waga, w drugim już tylko po 10-15 dag dziennie, ale trzeba wytrwać, bo drugi tydzień przełamuje metabolizm i utrwala ubytki wagi i pozwala póżniej jeść normalnie. Produktów nie wolno smarzyć, prócz tego selera, ani przyprawiać ziołami warzywkami itp., gotuje sie je tylko w wodzie)trzeba sie ściśle stosować do diety !!! Można schudnąć nawet 15 kg !!! Jestem na tej diecie na razie 1 dzień, moja mama ja wcześniej stosowała i schudła 10 kg, stosowała sie do niej nie do końca... Dieta jest naprawde dobra. goraco Polecam dla Pań, które chcą szybko schudnąć. I do tego ćw z Chodakowską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_wwwa
ja mam prościej zamawiam sobie catering Pyszną Dietę i raz na dwa dni dostaję gotowe posiłki, super sprawa, pilnuje się i jadam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyństwo pierwszej wody. Idealny sposób na: 1. koszmarne spowolnienie metabolizmu 2. stratę wody i w zasadzie tylko wody 3. spalenie mięśni 4. zostanie "chudym tłuściochem",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ktetynstwo? Przeciez wcale nie tak mało tych kalorii. Munie raczej dziwi, że babka liczy na 15 kg- chyba że waży 100 kg o jadłra do tej pory 5 tys kcal w chipsach i pączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak mało? Przecież to nawet 1000 kcal nie wychodzi, nie wspominając o tym, że kompletną głupotą jest brak śniadania i zdrowych tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak malo kalorii?? przeciez to prawie glodowka.. :O kazdego dnia jesc ok 500 kcal? jojo efekt gwarantowany..gratuluje super pomyslow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa nie odkrylas ameryki ,to dieta kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sniadanie wypasione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kopenhaskiej sie nie je grzanek rano, tylko chyba w 1 dniu jest a tak tylko kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakas modyfikacja kopenhaskiej, bo tam kawa jest z cukrem i nie ma smaozengo selea, kury i surowek. Hm, ja uwazam, ze jak ktos ma fest nadwage to spoko, takie cos moze nie odchudzi z tluszczu, ale uplynnni wode z glikogenu, przeczysci kiszki jelitowe ze zlogow (kupa) i to juz moze byc z 8 kilo, reszta to glikogen miesniowy i troche tluszczyku sie spali. Bo otyli maja problem z zatrzymaniem wody i obrzekami. A jak ktos wazy 60 kilo i chce 50 to wiadomo, ze nie schudnie tyle. WIec ja nie potepiam tej diety w czambul, tylko nie dla kazdego, Poza tym bez przesady, jak ktos nic nie je przez 2 tygodnie to tez sobie krzywdy nie zrobi a tu sie je. a tu zajrzyjcie do swietnego topiku laska schudla 40 kilo w 8mcy, sa zdjecia, narawde mnie zmotywowala, uciela weglowodany f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3822990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam książkę weight wacher i tam mam rozpisana diete na 28 dni..jutro na zakupy..dieta ta gwarantuje spadek 5-10% wagi w ciągu tych 4 tygodni. 30-32 punkty max.zobaczymy.Chce schudnąć zdrowo, bo przez te glupie diety mam problem z jelitami i żołądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat temu byłam na tej diecie. Stosowałam się ściśle. Schudłam wtedy 9 kilo. 2 kilo wróciło w ciągu miesiąca, a więcej nie wróciło nic. Dieta jest bardzo ciężka, bo od rana do wieczora myśli się ciągle o jedzeniu. Po tej diecie przez ok. 10 lat byłam bardzo szczupła. Teraz jestem grubasem. Mam haschimito i przy 165 cm ważę 73 kg, ale boję się diet. Nie pomagają. To taka głupia choroba... :( Jem bardzo mało, z tym, że nieregularnie. Tyję chyba od powietrza. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Od jutra zaczynam dietę kopenhaską. Po ciąży przytyłam 18 kg :( mam 158cm i 70kg , na początek chciałabym schudnąć połowę z tego .. mam nadzieję , że wytrzymam i mi się uda :) ktoś stosował ? pochwali się efektami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka3
A ja po ciąży przytyłam 14 kg i źle mi z tym. na głodówkę na pewno nie przejdę, nie wierze w takie metody. Moja siostra schudła dzięki diecie lat minute ponad 8 kg i muszę dokanać tego samego :) To chyba nie będzie aż takie trudne, bo posilki są z góry ustalone a sama dieta trwa 2-3 tygodnie. Jak kogoś zainteresowalam to odsyłam do strony sklepdiety.pl ,może zaczniemy odchudzanie razem :) w grupie zawsze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez tą dietę mam tylko zajebiste jo jo niech ją szlak tak spieprzyła mi metabolizm moja przemiana materii 0 nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zaczynam tą diete. Moja koleżanka ją stosowała i schudła 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka369
jakaś bzdura, 15 kg w 2 tyg. to sobie tylko kłopotów ze zdrowiem narobisz a potem efekt jojo. Proponuję raczej poradzić się dobrego dietetyka, który ułoży dla Ciebie dietę i Cię przypilnuje. Polecam Ci Panią Olę http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kopenhaska :) ja na niej schudłam 8 kg w 14 dni, ale miałam sporą nadwagę, więc pewnie i 15 kg da się schudnąć ale trzeba ważyć ponad 100 kg, za to jeśli ważysz mniej niż 70 kg, nie schudniesz więcej niż 3-4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola298
Ja na przykład chudłam 8kg w miesiąc;) więc myślę,że to dobry wynik ale to nie sama tak chudłam, tylko dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy nie zamieniłabym tego suplementu na nic innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×