Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

169 cm i 66 kg, jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam 16 lat. Wazę 66 kg przy wzroście 169 cm. Chodzie na siłowni aż w tygodniu robię tam ćwiczenia cardio jak i ćwiczenia siłowe z trenerem (przez co przytylam z 63 kg do 66kg, wiadomo, mięśniowa masa wzrosła). Ale chciałabym powrócić do wagi sprzed roku 57 kg.. Wtedy nic nie cwiczylam , jadlam tyle co teraz. Co zrobic? Polecacie cos? Chciałabym bardzo powrócić do tamtej wagi.. Jem owoce, pije wodę mineralna, tak jak wspominałan raz tygodniowo siłownia , codziennie 50 brzuszkow i przysiady.. Wspomne tez, ze byłam w naturhouse i wyszło mi, ze mam 7kg nadmiaru wody w organizmie. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiaa94
Ja gdy odchudzałam się przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl powiem Ci,że na początku byłam sceptycznie nastawiona ja jak i moja mama którą prosiłam by zamówiła mi, namówiłam i co okazało się ,że to rewelacja ja miałam większą wagę od ciebie i naprawdę mi pomógł. Jadłam regularnie, trzymałam się diety i ćwiczyłam 2x tygodniu aqa aerobik! schudłam w miesiąc 6kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nadwagi nie masz, jest coś co ci pomoże, wpisz sobie w google - xxAlly radzi jak szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trochce przesadzasz z tym odchudzaniem :) ja mam 160 i waze 65 kg i nie wyglada to jakoś mega najgorzej, tylko, ze ja schodziłam do mojej wagi z 82kg z iqacai ale ty to nie masz za bardzo z czego sie odchudzac, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje ale mi chodzi Glownie o brzuch :( chodze na siłownię, zdrowo się odzywiam, ciemne pieczeo, dużo wody mineralnej..a brzuch nawet po jednym posiłku staje się balonem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka2345
A ja chcę powiedzieć, że wystarczy po prostu pomyśleć i zacząć chodzić na trening cardio, zamiast połykać jakieś tabletki . Sama borykałam się z tematem odchudzania teraz 7 kilo poszło w dól. Ćwiczę w domu na trampolinie :D Świetna zabawa polecam. JEst mnóstwo ofert na rynku na zdecydowałam się najpierw na taka sprowadzona z Chin ( dla oszczędności) rozpadła się po miesiącu, teraz używam Fit and Jump narazie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, myślę, że musisz pomyśleć czy Twój plan treningowy jest na pewno odpowiedni, przede wszystkim 50 brzuszków dziennie to nic dobrego..brzuch nie potrzebuje długich, codziennych serii, wtedy efekt może być odwrotny. Trening cardio 3-4 razy w tyg i trening siłowy 3 razy w tyg, ale w nienastępujące po sobie dni, tak samo mięśniom brzucha jak pośladkom i udom trzeba dać czas na regenerację. Ja tez od jakiegoś czasu chodze na trampoliny Fit and Jump i do tego trening siłowy, idealne połaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego, że po jedzeniu brzuch staje się balonem, może jestes uczulona bądź masz nietolerancję jakiegos ze składników pokarmowych? Może nabiał, może gluten, warto to zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrze, bez głodzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj masz sie z czego odchudzac,zwlaszcza, ze taka mloda. ja mam 28 lat, 167 cm, waze 61 kg i jestem moim zdankem wieeeelka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez 167cm i.jakies 60kg. 29 lat Marze o 55kg i.plaskim brzusiu jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny Becia
A myślałaś może aby wypróbować jak na ciebie zadziała Jagoda Acai? Ja akurat miałam problemy z pozbyciem się nadwagi. Koleżanka poleciła mi IQacai i po 3 miesiącach okazało się, ze to było to czego było mi potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magdalena
Poczekaj z dwa lata... Ty cały czas się rozwijasz i mogą występować jakieś dysproporcje. Jak skończysz lat 18-19 to zacznij się może rozglądać za jakąś suplementacją, ja na przykład stosowałem Slimunox i jestem zadowolona. Ale ja mam 23 lata i "gubiłam" pozostałości po ciąży. W każdym razie w twoim wieku ograniczyłabym się do niezbyt restryckyjnej diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka XD
Gabrysia - ty jesteś zdrowa? Proponujesz 16-latcce to g...no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×