Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Być Fit!

Polecane posty

Gość gość

Drogie Panie, szukam kobiet do wsparcia w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Żebyśmy mogły wymieniać się troskami, sposobami jak zamienic śmieciowe jedzenie na zdrowe produkty. Istotne w moich założeniach są cwiczenia, ogolnie aktywność fizyczną oraz brak diety tylko zmiana nawyków żywnościowych. Zapisałam się na siłownię, robię 10 km dziennie. Próbuje zamieniać jedzenie. Wcześniej na śniadanie jadłam słodkie płatki sonte z czekoladą. Obecnie płatki jaglana, owsiane, kukurydziane z jogurtem i owocami. Zależy mi żeby być zdrowa! Proszę o wymianę doświadczeń! Moim celem jest wysportowana zdrowa sylwetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula223
Witam mam zamiar podzielic sie z wami wszystkim co wiem na temat zdrowej diety oraz byc moze zachecic kogos z was do dołączenia do mnie ;) 1. Nie stosujcie zadnych glodowek, diet wykluczajacych calkowicie cukier i weglowodany itp... Jezeli nie chcecie miec tze efektu jojo musicie spozywac wszystkie produkty ale ograniczajac je. Naprawde uwazacie ze cale zycie spedzicie na glodowkach? Oczywiscie ze nie, przy takiej diecie schudniecie to fakt ale niszczycie sb organizm to po pierwsze a po drugie wszystkie skladniki z ktorych rezygnujecie gdy zostana spowrotem wprowadzone do organizmu zostaja odkladane "na zapas" stad efekt jojo. 2. Prawidlowe odchudzanie bez efektu jojo jest dosyc powolne bo ok. 0,5-1,5 kg tygodniowo. Gdy chudniemy w takim tempie nasze cialo ma czas zregenerowac sie aby skora wygladala normalnie 3. Jaka dieta ? 5 posilkow dziennie. Posilkiem moze byc jogurt lub owoc lecz sniadanie musi dostarczac duzo energi. 3.1 pieczywo biale zastap pelnoziarnistym i jedz je na 1 sniadanie 3.2 z samego rana wypij wode przygotowana z cytryna (przyspiesza metabolizm) 3.3 obiady jedz takie jak do tej pory poprostu w mniejszych ilosciach 3.4 pij minimum 2 l wody dziennie 3.5 ostatni posilek powinien zawierac bialko np jogurt serek wiejski i powinno sie go spozywac maksymalnie 2-3h przed snem. 3.6 0 slodzonych napoji, na poczatku diety 0 slodyczy po ok miesiacu raz w tygodniu mozna sie skusic na male co nie co ( jezeli bardzo ci brakuje slodyczy zjedz sorbet, jest owocowy a w dodatku nasz organizm musi spalic troszke energii podczas jedzenia gdyz jest zimny ;)) 3.7 zadnych wymyslnych tabletek lepiej juz stosowac herbatki naturalne np zielona herbata , czerwona , pokrzywa lub zielona kawa ktore wyciagaja wode z organizmu, 3.8 jedz blonnik pokarmowy (pomaga w trawieniu) 3.9 male porcje ;) 3.10 0 piwa , lepiej zastapic je lampka czerwonego wina od czasu do czasu 4 staraj sie cwiczyc ; rowerek, brzuszki, spacery, plywanie , bieganie itd. Rob to co lubisz abys nie musiala sie zmuszac tylko bys robila to z przyjemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Bardzo ciekawy temat. Na szczęście teraz bardzo modne staje się życie w zgodzie z naturą, więc coraz więcej osób będzie chciało być fit. Dzięki stronom takim jak http://arturtopolski.pl/category/oczyszczanie/ można bez przerwy śledzić wszystkie nowinki zdrowotne i dotyczące naturalnego żywienie i leczenia. Warto odwiedzać takie miejsca, bo można się z nich dużo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym rzecz żeby nie być na diecie, a zmienić nawyki żywnościowe. A co z sokami pić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ! Mogę dołączyć ? Mam na imię Justyna , mam 28 lat i moją walkę o siebie zaczęłam 18.04.2016 z waga 91,4 kg. Dzis waga pokazuje 78,6. Do celu jeszcze troszkę :) Moj złoty środek ? 5 posiłków dziennie ( wykupiłam sobie dietę na vitalii 3 tygodnie temu i polecam wszystkim) , minimu 2,5 litra wody dziennie i ruch !!! Ja biegam . Zaczynałam od szybkiego maszerowania 6-7 km praktycznie codziennie. Teraz biegam 5-10 km 5 razy w tygodniu. Nie chudnę szybko. Nawet waga wzrosła mi o pol kg ale bierze się to stad ze tworzy sie masa mięśniowa. Centymetry ubywają a waga stoi. Bieganie jest lekiem na wszystko : Sylwetka jest szczupła , cellulit znika, libido wzrasta i wracają chęci do życia a co najważniejsze to nic nie kosztuje. Tylko chęci !!! Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quatraka
ja fit jestem już jakiś czas, ćwiczenia na siłowni i odchudzanie piperine mnie zmotywowało do działania i tak mam zamiar wytrwać do końca swoich dni :) chociaż nikogo jeden fast food na jakiś czas nie zabił, czasem można przecież zgrzeszyć ale ważne żeby na co dzień trwać w tych dobrych postanowieniach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Powiedzcie jakie składniki i dania zamienilyscie na coś zdrowego, i co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłam z wczasów odchudzających, które odbyłam w http://www.nawzgorzu.com.pl/ . Było naprawdę świetnie, po wszystkim czuję się znakomicie - schudłam aż 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJulia891
Ja jeszcze rok temu ważyłam 120kg teraz ważę 72kg i jestem mega szczęśliwa;) Na początku ograniczyłam pieczywo,jadłam tylko rano,zamówiłam również suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl do tego spacerki z kijkami;) i tyle i schudłam w 6 miesięcy 48kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wlasnym przykładzie mogę potwierdzic ze najlepsze efekty w odchudzaniu przynosi trening silowy. U mnie bieganie nie przynosilo pożądanych rezultatów natomiast od kiedy 3-4 razy w tygodniu jestem na siłce waga systematycznie spada. Dodatkowo stosuje spalacz z http://www.elitesportfood.pl/#start który jeszcze bardziej podkreca mój metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa78
wszystkie robimy się leniwe po prostu, ja osobiście uprawiałam dużo ćwiczeń na celulit i obwód ciała, całe weekendy na siłowni, a rezultatów brak, a w nowych salonikach spa jak gentador można sobie zrobić karboksyterapię parę razy, wydać jak za karnet a rezultaty są od razu widoczne, to własnie dlatego coraz mniej jest typowych fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja M
Ćwiczenia na siłowni, zdrowe odżywianie, systematyka w działaniu. Do tego można (ja przynajmniej tak zrobiłam) zastosować Largomass (zakładam, ze ćwiczysz i to w miarę i regularnie i intensywnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek M
Ja akurat też uważam, że siłownia, odpowiednia sylwetka to jest to. Wystarczy o siebie zadbać. Owszem, obok ćwiczeń moim zdaniem trzeba też pomyśleć o dobrej suplementacji. Ja na przykład stosowałem Largomass i jestem zadowolony... ale jakby nie patrzeć podstawą są ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzaZuza
A macie jakieś fajne fit przepisy z kozim serem? Nie bardzo mogę nabiał i trener wymyślił mi kozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowyrna Ola
A ja gdzieś czytałam, że suplement IQgreen też świetnie wspomaga metabolizm i jest bogaty w witamy, dzięki czemu podczas odchudzania nie czuć takiego zmęczenia materiału. W sumie to jeszcze nie próbowałam, ale mam parę kg za dużo i chyba się na niego skusze, bo opinie ma zacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karacela
@SuzaZuza u mnie nie tyle lekarz co trenerka poleciła ser kozi. Ma dużo białka i witamin. Kupuje sobie twarogowy Chavroux i robie pod różna postacią. A jeśli chodzi o przepisy to na ich stronie jest ich ogrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioonkaa
Nie wiem jak u was, ale u mnie zimą motywacja strasznie spada i zazwyczaj o tej porze roku przybywa mi parę kg. jest zimno i zwyczajnie mi się nie chce. Dobrze, że mam IQgreen bo bez tego już całkiem bym się roztyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzaZuza
@Karacela a co można na przykład zrobić? Coś na szybko polecisz? Nie lubię tracić czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patrycja K
Zdrowe odżywianie to jedno, ja bardziej bym poszła w kierynku regularnych ćwiczęń na siłowni z zastosowaniem jakiegoś suplementu, choćby largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy również mi polecał suplement largomass, po którym udało się w szybkim czasie zwiększyć masę mięśniową. Zamierzam wystartować od dziś z treningami i zakupić go. Mam nadzieje, że efekty będą widoczne w niedalekim czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca stosuje regularne treningi siłowe i wspieram się suplementem largomass na wzrost masy mięśniowej - już widzę efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marian
Spróbuj zastosować Largomass, mi ten środek pomógł i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agata
Ja chodzę na siłownie, zdrowo się odżywiam, do tego ostatnio zaczełam stosować jeszcze Largomass. Jak się chce to mozna naprawdę zdrowo żyć i dbać o siebie. Dużo zalezy od podejścia do tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mavi
A mogą być Panowie? Siłka 4 x w tygodniu, aktualnie stosuję Largomass, zdrowa dieta, do tego basen i bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×