Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ononion

co jecie na sniadanie zamiast chleba?

Polecane posty

Gość ononion

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
ja 5 x w tygodniu jem owsiankę ( gotowane górskie, nie błyskawiczne) do tego mieszanka łyzka stołowa: żurawina, słonecznik, siemie, orzechy włoski pokruszony + 1 łyzka miodu gryczanego pyszne,tanie,zdrowe i do 10-11 (jem o 7) mam spokój i od lat mi sie nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-twarożek ze szczypiorkiem rzodkiewka pomidorami -albo kiełbasę na gorąco+ jakąś surówkę -albo owsiankę na wodzie z utartym jabłkiem - albo kubek gorącej zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jem chleb
bo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez
owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaah
jajko i pieczone pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaedw
jogurt, gofry,jajecznice, warzywa, sałatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawy tyle
kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234323
bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wszystko jem,
normalnie co mi wpadnie w rece tzn na co mam ochote drozdzowki i ciasteczka zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
czyli zamiast kanapek? swietnym rozwiazaniem sa omlety z warzywami, bardzo latwe i szybkie pod warunkiem, ze poprzedniego dnia na obiad ugotujesz (lub upieczesz) 2 razy tyle warzyw i masz gotowe do omletu. podgrzewasz tylko na patelni z mala iloscia masla lub oliwy (pieczone warzywa juz beda omaszczone), zalewasz rozbeltanymi jajami, jak sie zetnie mozna dodac troche sera, skladasz na pol i jesz. niezapominajac oczywisci o przyparwach, bo one wposmagaja proces tarwienny i prace mozgu. a jak nie, to np. plastry sera lub wedliny z salata, pomidorem, ogorkiem. pycha. albo straki papryki nadziane pasta rybna lub miekkim serem. trzeba sie tylko odzwyczaic od kanapaek, a to nie jest najlatwiejsze, bo kanapki raz, ze pyszne, a dwa, ze proste i szybkie w wykonaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jajecznice :) Mogę codziennie. Ogólnie jajka w przeróżnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santienga
sucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno własnie w takiej sytuacji poleciłabym siegnąc po coś co na pewno będzie Wam smakowac http://musli4u.pl/ Musli które mozecie kupić jako gotową mieszankę lub taką jaka Wam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemgosia
Ja jem różne śniadania czasem jest to pasta z ryby, parówki, jaglanka albo zwykłe mussli z jogurtem naturalnym. Zdarza też mi się co jakiś czas wyjąć mojego dezala i w nim piekę gofry. Tylko nie na słodko, a wytrawnie, na wierz np. daje jajko sadzone albo inne dodatki zależy ile mam czasu, by zrobić śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika771
Śniadanie musi być zróżnicowane. Zbilansowana dieta to podstawa żywienia, ja oprócz innych dodatków zawsze jadam musli lub płatki Fitella od firmy Gellwe. Są bardzo dobre i pozywne, na cały dzień dodają siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×