Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pu-erh

Czy herbata pu-erh pomaga w odchudzaniu??

Polecane posty

czesc:) tez bym chciała to wiedzieć??czy na kogos podziałała?? niby pisze ze to zabójca tłuszczu,ale czy ktos jest tego dowodem to nie wiem:( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa...oczywiście dopiero po jakimś czasie ale działa... ja piłam ją 3 miesiące, moja mama też... dało efekty!!!oczywiście razem z dietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece kształty
Witajcie Fakt herbata phu-er działa... ja schudłam jakieś 4 kg.. ale przy diecie.... piłam ją i powolutku chudłam.... aż w koncu przesałam bo wypłukała mi wszystkie witaminy i mikroelementy... doprowadziałam się od takiego stanu że kręciło mi się tak w głowie że nie mogłam wstac z łóżka.... Pijcie jak chcecie schudnąć ale bierzcie witaminy... ja dziś tez pije tak profilaktycznie ale juz nie 3 litry dziennie.... tylko do czasu do czasu... pozzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije herbate pu-erh od ok 6 lat i nie wyplukuje ze mnie witamin. Na odchudzanie tez jakos zbawiennie nie wplywa ale jak sie ja wypije bezposrednio po posilku to czasami potrafi porzadnie przeczyscic :P Jest tez bardzo dobra na kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej firmy jest dobra? i jaka diete stosowalyscie przy niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję ją od 9 miesięcy po 2 góra 3 szklanki dziennie ale na miłość boską nie 3 l oczywiście razem z dietą ok 1200-1500 kcal resztę płynów uzupełniam wodą i nie zauwazyłam żadnych skutków ubocznych a już na pewno wypłukiwanie mikroelementów, napewno warto uzupełniać witaminy przy diecie szczególnie jakiejś drastycznej, ale przy dobrze zbilansowanej diecie wcale nie trzeba przyjmowac syntetycznych witamin, bo te tez można przedawkować, bo nalezy pamiętac że jak się bierze jedną tabletkę multiwitaminową dziennie to już nie nalezy przyjmować pojedynczych tabletek z wit przez ten czas zgubiłam 11 kg i chudnę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czerwona pije jakoś już 5 lat,może na początku działała na tłuszczyk ale teraz już nie bo chyba mój organizm się do niej przyzwyczaił:) ale pije ją nadal bo bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że potrafię wypić nawet 7 kubków dziennie,nigdy nie działała na mnie przeczyszczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez sie za nia wezme i diete bo juz nie wiem jak zrzucic zbedne kg a stosowalyscie diete nie wiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam ani diety ani zawrotów głowy - nic z tych rzeczy. wypróbowałam ją - przez miesiąc piłam tylko tą herbatę plus od czasu do czasu wodę i schudłam 3 kg, bez diety, bez ćwiczeń, bez głodowania po 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kwestaia organizmu
na mnie dziala podobnie jak na poprzedniczke.splaszcza brzuch nawet bez diety czy cwiczen. No ale nie moge tego liczyc w kilogramach - no moze max 1kg. ale jestem raczej szczupla.Co do 3 l herbaty . herbata czeerwona jak i czarna- to sa uzywki. Wiadomo w normalnych ilosciach herbata doberze wplywa na krazenie, pomaga w trawieniu. Ale 3 litry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos chce schudnac niech kupi l-karnityne firmy natur kaps (ok20 zl) wierzcie mi lepszego srodka nie znam polaczcie z dieta i kazdego dnia wchodzac na wagę kilka set gramow jest sie lzejszym jade na tej karnitynie od czerwca i zjechalem 16 kg :) ale tylko z firmy natur-kaps bo ona jest HCA pierwszy miesiac od 1 czerwca do ostatniego zlecialem wagowo z 97Kg do 87Kg pozniej skonczyla mi sie karnityna, waga sie zatrzymala (przy takiej samej diecie i ruchu nieco mniejszym) a stosowalem inne specyfiki... lipa ok kg na tydzien. wczoraj zakupilem karnityne przyjalem i sprawa przedstawia sie tak - wczorajszy pomiar wagi na czczo z rana 82.0 dzisiejszy...81.4Kg nie wiem co oni tam w rzeczywistosci dali ale chudne w oczach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelbetoniara
działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puerh i zielona hebrata na pewno wspomagają odchudzanie, ale go w żadnym wypadku nie zastępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pijam tylko czarną dilmah lub czarną aromatyzowaną i uważam, że po prostu herbata(nie tylko pu-erh) ale każda korzystnie wpływa na trawienie więc powinno się jej pić jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xannder
kruger84 mozesz dac jakies zdjecie opakowania z tych tabletek z tej firmy bo tego jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasiaisa
ja też popijam tą herbatę i powiem wam,że widzę efekty.Nikt mi nie wmówi,że nie ma jakiego kolwiek wpływu na przemianę materii.Trzeba ją pić regularnie, 2 filiżanki powinny wystarczyć.Pazdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno pomaga wątrobie
w odchudzaniu to ja nie wiem bo piłam i byłam cągle taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
nie pomaga pij wodę zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaD3582
Uzywaliscie leku o nazwie Herbata PU ERH Plus? No bo wyszukiwalam opinii na temat tego produktu i nic nie moge znalezc. Moze mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym produkcie? Warto go kupowac, testowaliscie zamienniki? Na tej stronie zanalazlam troche danych o Herbata PU ERH Plus: http://www.listalekow.pl/herbata-pu-erh-plus/ - myslicie, ze to sprawdzone informacje? Nie chcialabym sie przejechac i zmarnowac bezsensownie kase, dlatego pytam Was. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelda23
Moim zdaniem jak najbardziej tak. Trzeba tylko wiedziec jeszcze jaki rodzaj herbaty pić. Mnie ostatnio bardzo zaciekawiła ta herbata http://herbit.pl/herbaty/100-pu-erh-odchudzajaca.html ma w sobie coś wyjątkowego. A czytałam ze te herbaty są naprawdę wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijąca pu erh
Tak :) Ja schudłam z 85 kg do 76 kg. Bo miałam nadwage i jak gdzieś czytałam "Im większa nadwaga tym większa utrata wagi " więc piłam herbatę po każym posiłku i jakoś w miesiąc schudłam 10 kilo :D Teraz się odchudzam z 76 do 60 bo mam 172 wzrostu :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaa958
Na mnie herbatki ani zioła nie pomagały więc zaczęłam szukać alternatywy i znalazłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i udało mi się w końcu ruszyć z wagą;) spadło mi już 32kg w 4 miesiące jeszcze 8 i będzie meta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×