Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pu-erh

Czy herbata pu-erh pomaga w odchudzaniu??

Polecane posty

Gość elka098
działa, chociaż cięzko mi stwierdzić czy sama by działała bo ja stosowałam razem z dietą i iqgreenem. i schudłam bardzo dużo. oczywiście dieta 5 posiłków a nie jakieś chore głodówki. swoją drogą na początku nie smakowała mi pu-erh ale polubiłam. teraz pijam już nawet nie będąc na diecie. po prostu lubię jej smak. plus pogromca tłuszczu więc dobrze pić od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo uwielbiam herbatę Pu-Erh :) Naprawdę ona pomaga na odchudzanie. Ostatnio kupowałam w sklepie internetowym https://onemorecup.pl/pu-erh/ . Tutaj szeroki asortyment i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam i nie mogę powiedzieć nic dobrego. Chyba najlepiej wybierać takie czyste zielone herbaty.. najlepiej takie intensywne, mogę polecić zieloną z teekanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiwikax
tej nie pilam ale na mnie calkiem niezle dzialala detox & slim od teekanne , sprawdz sama byc moze i Tobie pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest jakaś różnica między herbatami, ponieważ jest ich naprawdę sporo. Zawsze zamawiam herbatę z herbaciarni Gyokuro, ponieważ mam tam sprawdzone wszystko i widzę, że też mają w ofercie herbatę pu erh, ale kilka rodzajów obojętnie którą zamówić, aby schudnąć? Proszę o pomoc:) Tutaj można sprawdzić rodzaje: https://gyokuro.pl/pl/c/Pu-Erh/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia ‎28‎.‎07‎.‎2010 o 17:48, kruger84 napisał:

jak ktos chce schudnac niech kupi l-karnityne firmy natur kaps (ok20 zl) wierzcie mi lepszego srodka nie znam polaczcie z dieta i kazdego dnia wchodzac na wagę kilka set gramow jest sie lzejszym jade na tej karnitynie od czerwca i zjechalem 16 kg 🙂 ale tylko z firmy natur-kaps bo ona jest HCA pierwszy miesiac od 1 czerwca do ostatniego zlecialem wagowo z 97Kg do 87Kg pozniej skonczyla mi sie karnityna, waga sie zatrzymala (przy takiej samej diecie i ruchu nieco mniejszym) a stosowalem inne specyfiki... lipa ok kg na tydzien. wczoraj zakupilem karnityne przyjalem i sprawa przedstawia sie tak - wczorajszy pomiar wagi na czczo z rana 82.0 dzisiejszy...81.4Kg nie wiem co oni tam w rzeczywistosci dali ale chudne w oczach. Polecam.

Ja kupuje l-karnitynę czystą w proszku i mieszam z wodą, daje dobre efekty. Spłaszcza brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×