Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona herbata

Czy warto pić zieloną herbatę podczas odchudzania???

Polecane posty

Gość zielona herbata

Mam pytanie czy zielona herbata pomaga w odchudzaniu i czy poprawia ona efekt czy warto ją pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
ogóle, nie tylko podczas odchudzania, bo jest po prostu zdrowa, unikać zaś należy picia czarnej herbaty w nadmiernych ilościach (1 na dzień max) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram powyższe. Warto pić, bo jest zdrowa, ale odchudzania nie przyspieszy. Gdyby tylko była lepsza w smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
a ja ją bardzo lubię:) trzeba trafić na rzeczywiście smaczną - nie polecam zielonej herbaty w torebkach, a sypaną; poza tym należy nauczyc się ją odpowiednio dozować i nie sypać jej zbyt dużo do kubka, bo w tym tkwi cały sekret:)gdy sama przyrządzam sobie zieloną herbatę wtedy smakuje mi rewelacyjnie, ale gdy już mój chłopak sypnie mi byle jak do kubka to jest to zupełnie nie "ta" herbata więc rozumiem, że może komuś niesmakować jeśli odpowiednio się jej nie przyrządzi; lepiej sypnąć mniej niż więcej, bo wtedy może być gorzka i zaparzać ją pod PRZYKRYCIEM 3 - 5 minut:) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbata
hmmm to sie jeszcze zastanowie czy bede ją pila;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
nie ma się nad czym zastanawiać:) nie wierzę w to by jakakolwiek herbata miała coś wspólnego z odchudzaniem natomiast ruch, ćwiczenia fizyczne i racjonalne odżywianie - JAK NAJBARDZIEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona herbata z cytryną i miodem to najlepszy napój na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od jakis 8 lat pije zielona herbate, bardzo dawno juz nie mialam czarnej w ustach. ostatnio namietnie pije yerba mate. a jesli chodzi o o dchudzanie....pic na pewno jest warto, ale czy pomaga w odchudzaniu.....niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na odchudzaniu nie znam, nigdy nie byłam na diecie ;) Ziele yerba mate też od czasu do czasu popijam, ma specyficzny smak...jednak wolę herbatę zieloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
zielona herbata nie pomoze w odchudzaniu ale oczyszcza organizm z toksyn i jest wskazana w diecie a zwlaszcza gdy ktos odchudz sie za pomoca czerwonej herbaty ktora spala tluszcz wtedy trzeba pic na zmiane czerwona spala zielona oczyszcza . Ja bardzo lubie zileona herbate z opuncja figowa tylko taka pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odchudzaniu pewnie nie pomaga ale oczyszcza i u mnie napewno tłumi głod.Mam z nią jednak mały problem ostatni kubek moge wypic koło 16 ,bo ina czej noc z głowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
a ja mogę wypić zieloną herbatę bezpośrednio przed snem i śpię jak niemowlę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opuncją jest pycha :) Jeszcz teekanne wypuściła Zen Chai też aromatyzowana z mango mniam :D No i z miętą jest dobra. Zuzka33>>>> kurcze kiedyś miałam porcelanowe opakowanie liściastej i tam było napisane, że zaparzana na dwa sposoby działa inaczej tzn raz pobudzająco, raz uspokajająco tylko, ze nie pamiętam jaki sposób parzenia, ale coś mi się wydaje, ze jak krótko to uspokaja a długo pobudza...a moze na odwrót :o Ja moge o kazdej porze, ale kawa czy herbata czarna działają na mnie maksymalnie pobudzająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
3 minuty zaparzania - działa energizująco 5 minut - na dobry sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam:) jesli parzymy ja 3 minuty to dziala pobudzajaco parzona 5 minut dziala uspakajajaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAZEM 7 LAT
NAPEWNO WARTO ALE PAMIĘTAJCIE ZE TO DRUGIE PARZENIE JEST NAJLEPSZE DLA NASZYCH ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
a ja tam upieram się, że dla zbędnych kilogramów najlepszy jest ruch:D i właściwy sposób odżywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, aby miała przyśpieszyć odchudzanie :D a warto pić bo jest zdrowa...;) ja piję tylko zieloną herbatę już chyba 7 rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na najlepsze odchudzanie najlepsza jest dieta: PŻ :D albo przynajmniej z umiarem i z głową :D no i ruch... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbata
będe pila na przemian zieloną i czerwoną dzieki za rady pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbatę warto pić w
tylko nie przesadzaj z czerwoną herbatą (max 3 kubki dziennie) i nie bezpośrednio po posiłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur858
Mi osobiście nie pasuje smak zielonej herbaty...Przy odchudzaniu postawiłem na dobry suplement Therm Line Man i kilogramy lecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiiiiii33
Cześć. Ja się do matchy przekonałam po wyjeździe do Japonii. Byliśmy w podróży poślubnej w Azji i tam pierwszy raz tej herbaty skosztowałam. Trochę przywiozłam do domu, ale w końcu się skończyła i musiałam znaleźć u nas w Polsce. Można oryginalną, importowaną z Japonii na pewno na stronie http://organicmatcha.pl znaleźć. Hermetycznie pakowana, w różnej wielkości opakowaniach, wszystko prosto z Azji, tam pakowane i tam wytwarzane, także smak jest identyczny jak pamiętam ze swojej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×