Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dream9633

Czy z grubasa moze byc super laska? wejdz i odpowiedz, prosze.

Polecane posty

Gość dream9633

czy jesli duzo bardzo waze i jestem tlusta mowiac brzydko, to czy gdy schudne to moge doprowadzic sie do rozmiaru 36/s? proszeo odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie dasz radę takzmieni
swojego ciała nawet jesli dużo schudniesz to zostanie nadmiar wiszącej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tego bardzo chcesz to jest taka szansa, ale musisz wladowac duzo roboty.najlepeij zapisz sie do dietetyka, on najlepiej dopasuje Ci diete.no i obowiazkowo zajmij sie jakims sportem.jesli aerobik to minimum 3 razy w tyg do tego mozesz dodac rower, basen lub bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może stawiaj sobie jakieś
realne cele-stopniowo chudnij aż będziesz wylądać normalnie-a nie odrazu chcesz 36...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte123
a ile wazysz teraz? wszystko jwest mozliwe ale pamietaj o tym ze zostanie ci wiszaca skora ktora trzeba bedzie wyciac operacyjnie troche to kosztuje ale dasz rade nazbierac poza tym czemu 36? mi sie wydaje ze idealny romiar to 38 dla kobietki :) dasz rade :) a poza tym to nie rozmiar ubran decyduje o byciu super laska :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego moze jakies balsamy wspomagajace odchudzanie, a moze jakies masaze.musisz zadbac o skore dlatego o tym pisze.powodzenia i trzymam kciuki!!!!!! zobaczysz jaka bedziesz szcesliwa jak Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream9633
oczywiscie, ze sie postaram:) tylko mam obawy, ze nie mozna juz dojsc do takiego stanu. teraz mam rozmiar 48. czy moge do 36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek bedzie trudny, ale zobaczysz jak zaczniesz cwioczyc z dnia na dzien bedziesz miala coraz lepsza kondycje.duzo tancz, polecam aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 48 na 36....nie wierzę
może spróbuj np zejśc do 42-40....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zeszłam z rozmiaru 56 do 40 więc na pewno się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream :) całkiem realne, ale jak juz wspomniano wyżej: ruch, ruch, ruch!! najlepsze są biegi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że dasz myśl tylko ze musi się udać zmień żywieniowe nawwyki czyli-pieczywo chrupkie, warzywa, zielona herbata +ćw ja ćwiczyłam w domu i za kilka miesi ęcy bedzie efekt oczywiściem smaruj się balsamami ujędrniającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś ładnie schudłam biegając... ale teraz zapusciłam sie trochę :P ale juz postanowiłam: jutro kupie odpowiednie buty i zaczynam znowu :) kiedyś schudłam nie stosujac żadnej diety :) tylko biegałam codziennie 15-20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczkaaaaaaa
to zależy również od układu twoich kości - np. jeśli masz szerokie kości biodrowe to mozesz schudnac i bedziesz miec plaska dupe ale nie wąską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kiedyś byłaś szczupła? czy od zawsze miałaś problemy z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez teraz 48, małam 52 wiec da sie chudnac, dodam ze u mnie powoli i stopniowo... a co najwazniejsze nie wracaja mi zgubione kg, a teraz wze 115 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak calvadosu
Myślę, że najważniejsze to m.ż. czyli mniej żreć. Ja ćwiczyłam przez ostatni miesiac 5 x tgodniowo, ale jadłąm i efekt żaden. Żeby się jednak pozbyć nadmiaru skóry trzeba ćwiczyć. Także leniwemu (jak mnie) ciężko to połączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steffania---> ja się wtedy odchudzałam bardzo drastycznie i mi to niecały rok zajęło (ale startowałam z 147 kilo). Skóra owszem nieco mi sflaczała mimo balsamów itd. Tak więc nie warto tak szybko!!! Po za tym moim błędem było całkowite wykluczenie tłuszczu i chyba to mi najwięcej zaszkodziło. Wiecznie byłam wtedy na dietach 600 kcal... No i większość wróciło mimo bardzo powolnego wychodzenia. Teraz sobie chudnę powoli i zdecydowanie to lepiej mojej skórze służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodus ile wazysz? i na diecie jestes czy dopiero zaczynasz? ja sie "odchudzam" z pół roku, tylko ze u mnie to typowe ograniczenie wszystkiego, ale jakos tak psychika mnie nastawiła ze mi sie nie chce pewnych rzeczy jesc... natomiast co do cwiczen to własnie leniwa jestem... a zdaje sobie sprawe ze jakbym pocwiczyła to i efekty by wieksze były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak calvadosu
Dziewczyny, czy myślicie, że jak się kiedyś było 36, to możliwy jest powrót, mimo upływu 7 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodus to nie mozliwe wrecz jest.... napewno masz ten rozmiar? moja kolezanka wazy ok. 70 kg i ma ok 40 wiec moze sie pomyliłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×