Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta 1500 kcal

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałam zapytać czy jest tu ktoś kto przyjmował dietę odchudzającą 1500 kcal i chciałby się podzielić ze mną jadłospisem na tydzień w miarę normalnego jedzenia. Patrzę w Google ale jakoś nie pasują mi te diety także chciałam się poradzić kogoś. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się odchudzałam i nigdy z ołówkiem w ręku nie liczyłam kalorii po prostu omijałam kaloryczne potrawy jadłam zdrowe niskokaloryczne i zawsze zchudłam. Teraz jest tyle owoców że można bez problemu zrzucić kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem około 1500 kcal. Nie stosuje żadnej konkretnej diety; wystarczy nie jeść słodyczy i innych śmieci, jak; kisielki, serki i jogurty smakowe, kostki rosołowe, gotowe sosy, wędliny nie wiadomo z czego itp. Jem owsianki, biały ser, jogurty i różne serki naturalne, jajka, chude mięso i wędliny, ryby, orzechy, duużoooo warzyw i owoce, a także kasze, ryz razowy makaron, cieciorkę, soczewicę, zdrowe tłuszcze typu olej, oliwa. Większość potraw dusze, gotuję, rzadko smażę. Pieczywo, tylko razowe i pełnoziarniste i raczej na 1 i 2 śniadanie. Z tych składników można zrobić wszystko i będzie pyszne i zdrowe. I koniecznie, chociaż trzy posiłki dziennie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dziękuję za odpowiedź i wiem ze tak też można schudnąć ale mam taki charakter ze nie będę się trzymała tych zasad a jak będę miała konkretny jadłospis to będę się tego trzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_Pelasia
Proszszsz, ja wlasnie jade na 1500: śniadanie: 3 lyzki platkow osianych, zalanych jogurtem naturalnym, kilka orzechow, na to jablko lub banan w plasterki 2 śniadanie: 2 jajka, pomidor, 2 Wasy z szynka obiad: 120g mięsa, najlepszy indyk pierś, 20g kaszy, 200g warzyw, 10g oliwy podwieczorek: owoc do 200g kolacja: serek wiejski, ogórek lub 200g innego warzywa typu pomidor lub co lubisz, oczywiscie oprocz pyr, kukurydzy i grochu czy fasoli, wiadomo). CHudnie się na tym jak złoto. Owsianki się przejadają szybko więc możesz jeść je wymiennie z 2 kanapkami z ciemnego chleba z szynką lub twarogiem lub dzemem czy miodem, byle rano, potem już w posiłkach musi lecieć białko jak podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
1. posilek Owsianka 200 kcal 2. jaja gotowane x2, 2 kromki czarnego chleba, liści sałaty, pomidor 470 kcal 3. Mała pierś z kurczaka z przyprawami i pieczona na sucho, pół worka kaszy gryczanej, ogórek + jogurt naturalny ok 650 kcal 4. 2x sucharki, pasta z tuńczyka i jajek, pomidor 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za pomoc :) a powiedz mi czy jesz codziennie to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Owsianka codziennie gdy wstaję rano. Można zamienić pastę z tuńczyka na pół fileta wedzonej makreli, zamiast kury pieczony filet rybny, zamiast kaszy może być ciemny ryż, warzywa jakie lubisz. Brokuły gotowane, buraki czy inne warzywa oprocz. Zrezygnuj z makaronu czy ziemniaków. Nie jedz masła i sosów. 2-4 litry płynów dziennie. Kolacje raczej bez chleba. Moje odchudzanie ma efekty w postaci zrzuconych 20 kg w dokładnie rok. Muszę jeszcze z 8 kg zjechać i dlatego od miesiąca chodzę na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
A skąd wiesz, że dieta 1500 kcal będzie dla ciebie dobra? Obliczyłaś swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne? Sorki, że taka ciekawska jestem ale jestem mocno wkręcona w temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna L
Z dietą nie ma co przesadzać. Skrajności są złe w każdym przypadku. Ja też się odchudzałam, ale u mnie z dietą nie schodziłam poniżej 1700kcal, do tego fireverslim i ćwiczenia. Efekt końcowy 15 kg mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Walcz
Ja jak się odchudzałam stosując foreverslim, do miałam dietę nie przekraczającą 1800 kcal, więc jak ty masz 1500 kcal, to powinno iść jeszcze łatwiej. ja akurat, ze tego co doczytałam w internecie bym nie ryzykowała z zejściem poniżej 1300 kcal, bo to może zagrażać życiu, przynajmniej do takich informacji ja dotarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pudełka są świetnym rozwiązaniem dla współczesnego zapracowanego człowieka. Ja zamawiam takie jedzenie w Warszawie od ludzi z serwisu https://www.wygodnadieta.pl/. Mają kilkanaście diet do wyboru, ostatnio jestem na Montignaca bazującej na indeksie glikemicznym i wyjątkowo się dobrze na tym czuję, tak lekko, świeżo, rano wstaję wypoczęta, nie męcze się szybko w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×