Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlo

Dieta 600 kcal

Polecane posty

Gość mlo

Hej zaczynam dzis bo kiedyś schudłam na niej sporo kcal. Ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ty jesz na tej diecie? A potem jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo schudłaś, a ile wrócilo, 2 razy tyle, czy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo
Schudłam 6 kg wróciło tyle samo po 7 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to głodówka.Nie wytrzymała bym na diecie o tak niskiej kalorycznośći.Podstawą aby schudnąć jest zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną.Mi udało się sporo schudnąć stosując tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a menu jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo
Pieczywo wasa, serki wiejskie, pomidory, brokuły, jabłka to jako podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich diet to najbezpieczniejsza jest 1000kcal bo nie aż takie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsmenaFalikowska
A wiecie co Wam powiem ? Ja bym nie umiała tak sobie odmawiać jedzenia . Ja mimo wszytsko lubię coś zjeść dobrego . Robię normalny obiad . z tym ,ze fakt , jest bardzo dietetyczne . Jadłospis mam ułożony przez moje trenera personalnego pania katarzynę Gryko . Bardzo polecam , niejednej juz kobiecie pomogła schudnąć ;) a przy tym się nie głodzic ;) http://katarzynagryko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo
Pierwszy dzień za mnie, dzis następny. Muszę jeszcze zacząć pic wodę z cytryna Wiec po drodze do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo
Dzis póki co warzywa na patelnie - pół paczki i jedna brzoskwinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że interesuje kogoś twoj zakup wody w sklepie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffas
A ja niestety się przejechałam mocno na dietach cud i zdecydowałam się na pomoc trenera i dietetyka. I Pani Kasia Gryko na prawdę mnie zmobilizowała i pomogła! Jestem lżejsza o 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600 kcal? Nigdy! Jak można tak żyć? Nie tylko, że prawie nic się nie je, ale strasznie niszczy się swój organizm. Nie róbcie tego! Nie powinnismy zjadać mniej niż nasze PPM, jest to przewaznie ok. 1400 kcal, ale trzeba to obliczyć dla danego organizmu! Jesli jemy mnie to nasze narządy nie mają z czego pobierać energii i klops, w końcu wylądujemy w szpitalu. Nie wyssałam sobie tego z palca. Powiedziała mi to moja dietetyczka p. Sylwia Sobczak-Piżuch. Swoją drogą bardzo polecam jej usługi, dawno tak smacznie nie jadłam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600 kcal to dużo jedzenia :) i zbilansowana rano 0.5l wody z cytryną ś: 3łyż owsianka na wodzie z cynamonem garść truskawek i 1 łyż jogurtu 170 kcal 2ś: kubek kawy z kapką mleka 0.5% i małe jabłko 35 kcal o: pół kalafiora 95 kcal 3 kotlety sojowe z rosołka 80 kcal sos do kalafiora: jogurt nat 2 łyżki czosnek i przyprawy 40 kcal p: 2 łyżki serka wiejskiego 40 kcal szkl truskawek 60 kcal k: 1 jajka 70 kcal 3 kiszone ogórki 20 kcal kubek herbaty razem: 610 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ś: smoothie 3 garście szpinaku, pół banana, woda, mięta - 150 kcal pół litra pysznego soczku 2ś: kawa z mlekiem 20 kcal nektarynka 40 kcal o: szkl rosółu 90 kcal, 1 jajo na twardo 70 kcal, 3 różyczki brokułu 60 kcal, pół pomidora 10 kcal, sos do sałatki: jogurt i czosnek 20 kcal. p: szkl kisielu na słodziku 60 kcal k: 1 kr tostowego 60, 1 łyżeczka niskosłodzonego dzemu 20. razem 580 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ś: 2 białka na twargo, 2 pomidory, pół cebulki, 2 łyżki jogurtu nat., 1 pieczywo chrupkie 140 kcal 2ś: kawa z mlekiem 20 kcal pół średniego jabłka 30 kcal o: talerz zupy jarzynowej na kostce rosołowej 150 p: lizak 20 kcal, kubek herbatki owocowej. k: 2 garście malin i chudy serek wiejski 180 razem 550 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ś: 1 naleśnik z łyż. dzemu wisniowego 220 kcal 2ś: kawa z mlekiem, lizak 40 kcal o: sałatka z kurczakiem z McD 190 kcal, zimna woda mineralna - wypad z kolezankami p: pl. arbuza 50 kcal k: pieczywo chrupkie 1, duży ogórek, 1 łyż jogurtu razem 560 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaje wam przykłady jak ja jadłam :) i że na prawdę można się najeść:) i jest aż 5 posiłków w ciagu dnia :) jakby ktoś chciał moge pomoc sie odchudzac****isac bilanse czy cos :) podajcie maila to napisze osobiscie do was :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i najważniejsze w miesiąc na takie diecie można schudnąć dobre 6 kg :) a jak ma się nadwagę to więcej , a jak się dołoży ćwiczenia to już pełen wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maike15
prawda oczko.gif 5 zbilansowanych posiłków .W moim przypadku to nie była dieta 600 kg ja uważam ze taka dieta jest wrecz nawet niezdrowa . w koncu swojądiete miałam układana przez pania katarzyne gryko , trenera personalnego z białegostoku , bardzo polecam , kompetentna osoba . Która ma na swoim koncie na prawde wiele osiągnieć . Mi układała jadłospis treningowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazza12
Potwierdzam, Pani Kasia Gryko jest bardzo dobra w tym co robi- i co wązne jej dieta jest smaczna i łatwa w przygotowaniu! dla mnie jest to bomba bo świetnie się czuję, zdrowo jem i moja sylwetka na tym zyskuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka27
nigdy taka ostra dieta głodówkowa praktycznie ci nie da schudnąć bez efektów ubocznych. jak już to normalna dieta i jakiś wspomagacz, ja np mam naturalne iqacai i pomaga na odchudzanie. ale jeszcze zależy co się robi, ja pracuję prawie że fizycznie to muszę mieć energię, takie posiłki to by mi nic nie dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×