Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta bezglutenowa

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio robiłam badania i wyszła mi nietolerancja na gluten. Słyszałam, że można nadal jeść np chleb, ale najlepiej własnej roboty, ze specjalnej mąki. Czego używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię chleb z mąki kukurydzianej i gryczanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bałabym się z maki kukurydzianej. tyle teraz kukurydzy GMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mąki orkiszowej lub mąki ryżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoak
Ja odchudzam się wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl i wiem co to znaczy dieta bezglutenowa może sama jej nie muszę stosować bo nie mam nietolerancji ale moja siostra ją ma i naprawdę wiem ile trzeba się namęczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie gluten nie jest taki straszny jak go malują, ale rzeczywiście osadza się na jelicie grubym i jeżeli ktoś ma problemy z układem trawiennym to przyda się jego ograniczenie/wykluczenie. tak samo jak ograniczenie laktozy, która nie jest trawiona przez dorosły organizm :) tylko nie dajcie się zwariować ;) jasne, że jeżeli jecie codziennie pieczywo to przyda się przejść na to, które nie zawiera glutenu, ale na przykład dla produktow które spożywacie od czasu do czasu - nie ma co przesadzać. Ja po takich niewielkich ograniczeniach i dołaczeniu jagód acai IQacai czuje sie fantastycznie no i troszkę oponki zeszło, bo się nie ma co odkładac i spowalniać metabolizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja85
Ja jestem uczulona na gluten jednak za nim do tego doszłam lekarze podejrzewali u mnie różne choroby. Moja lekarka rozkładała ręce bo wszystkie badania wychodziły dobre a dolegliwości nie ustępowały. Setny lekarz u którego byłam skierował mnie na badania właśnie w kierunku uczulenia na gluten i wyszło czarno na białym. Teraz jak wiem co i jak to zamawiam dietę pudełkowa dla osób uczulonych na gluten z Dietbox. Czuję się rewelacyjnie, dania są smaczne i dobrze doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka1985karinak
Ja tez jestem uczulona na gluten i miałam okazję zamawiać z tego cateringu dietbox i dania były smaczne i zawsze było coś słodkiego do jedzonka dla łasucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo długo nie wiedziałam, że jestem na gluten uczulona i nawet mój lekarz nie wiązał jakiegoś połączenia z moich objawów. Sama doszłam do tego , że może być to uczulenie na gluten i sprawdziłam na zasadzie dietetycznego cateringu glutern free z cateringu Victory Diet. Po kilku dniach ustąpiło uczulenie następnie atopowe zapalenie skóry jest zaczęło ustępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×