Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rubineczka

Dieta dukana Motywacja

Polecane posty

Gość Rubineczka

Cześć! Założyłam te forum by kobiety które są właśnie na tej diecie pochwaliły się ile schudły, opowiedziały swoją historie z tą właśnie dietą ;) jestem na niej 2 dzień i pomyślałam że super by było z kimś się po motywować i wspierać na pewno razem będzie raźniej :) Mam też prośbę osoby które chcą pisać jak to czytały lub źle na nich wpłynęła ta dieta nie wypowiadały się na ten temat na każdego dieta nie tylko ta inaczej działa. I powinno się spróbować jeśli źle działa zaprzestać, jeśli jest dobrze to dieta dla Ciebie-moje zdanie :) Więc może zacznę :) Jestem na diecie ponieważ po ciąży został mi wielki wałek tłuszczu na brzuchu, nie zwalam też tego na ciąże bo codziennie z mężem na kolacje o 24 pizza itd więc się nie dziwię takim o to wałem ;) Postanowiłam przejść na dietę ponieważ mąż wyjechał na 4 miesiące i chce mu zrobić niespodziankę :) Jak mnie zobaczy chudszą :D Mam nadzieje że się mój plan uda :D wiem że nie potrwa to tylko 4 miesiące ale może jakieś efekty będą. Wspomnę tylko że od czwartku 20.10 do 23.10 byłam na diecie : Mniej żryj :) a od 24 do dziś jestem na Dukanie, Więc można powiedzieć zaczęłam od 20.10 :) Start 20.10 81,2 kg Dziś 25.10 78,8 kg Cel : 65 kg A jak Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 4 miesiące powinny być już fajne efekty na dukanie ...szkoda, że się po niej tak słabo czułam tak jakby mi mózg zamuliło ...schudłam elegancko 14 kg w 6miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubineczek
Myslisz ze bedzie? mam nadzieje mam pytania dwa: Jestem teraz chora więc mało jem praktycznie 2 jogurty i piers z kurczaka.Czy dieta będzie działać jeśli zjem mało protein czy to polega na jak najwięcej zjedzeniu protein by schudnąć? Rano ważyłam się i było 78,2 przed chwilą znów się zważyłam i waga pokazała 78,8 ?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinecze
Przepraszam za rozne nicki ale zapomnialam jaki mialam...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
Rubineczka jestes tu jeszcze? bo cos zamilklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni131
Hej dziewczyny! Ja również nie polecam Dukana! wolę własną dietę,przynajmniej wiem że zdrowo się odchudzam i nie popadnę ze skrajności w skrajność! Ja jadam regularnie, piję 1,5l wody dziennie, biegam, chodzę na basen plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl Zastanawiacie się pewnie po co Ci suplementacja? A ja Wam powiem po co ponieważ trudno mi było opanować mój wilczy apetyt i ciągle podjadałam a African Mango zahamował moje łaknienie i teraz nie mam z tym problemu a to bardzo ważne a co najważniejsze przyśpieszył mój metabolizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×