Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaczkowa12

dieta księzycowa 1.5kg w jedną noc :)

Polecane posty

Gość misiaczkowa12

"Z KSIĘGI PRZEPISÓW WRÓŻKI ELEONORY" Dieta Czarnego Księżyca ,czyli jak stracić 3kg w jedną noc. Chudnięcie za pomocą Czarnego Księżyca nie jest nowym odkryciem.Dziś nikogo nie dziwi wpływ srebrnego globu na przypływy i odpływy mórz i oceanów.A przecież nasze ciało w 80% składa się z wody.Dlaczego więc nie mogłyby zachodzić w nim podobne reakcje ? Dieta księżycowa ,rozpoczęta dokładnie w momencie,kiedy woda naszego ciała zaczyna się uaktywniać,oddziałuje na najgłębsze komórki i pozwala oczyścić je z toksyn i innych "śmieci".To właśnie dlatego można zaobserwować bardzo spektakularne schudnięcia:nawet do 3kg w ciągu jednej nocy! Co to za dieta i kiedy ją stosować. Przede wszystkim musisz wybrać właściwy dzień:kiedy przyciąganie Księżyca jest najsilniejsze.Jest to dzień,kiedy Księżyc,Słońce i Ziemia ustawione są w jednym szeregu.Takie zjawisko zachodzi podczas nowiu (tzn.Czarny Księżyc)i podczas pełni .Stosuj więc dietę raz w miesiącu (nów lub pełnia),albo 2 razy w miesiącu (jeden dzień w czasie nowiu,drugi podczas pełni)Z medycznego punktu widzenia dieta jest zupełnie bezpieczna- można odczuwać jedynie lekkie zmęczenie.Uspokaja nerwy i wzmacnia kondycje psychiczną .Ale uwaga! Osoby chore (np. na serce),kobiety w ciąży i młode matki nie powinny jej stosować bez konsultacji z lekarzem .Dieta księżycowa przypomina wielkie oczyszczanie organizmu.Lepiej więc nie przeprowadzać jej w dniu,kiedy zdajesz egzamin,masz zawody sportowe lub czeka Cię ciężki dzień w pracy.Najlepiej byłoby pozostać w domu ,ale jeśli nie jest to możliwe ,postaraj się ,aby ten dzień był jak najspokojniejszy.Zrób wcześniej większe zakupy i nie planuj żadnych zbędnych wyjść z domu. Co jemy podczas diety ... jogurt 0% 3-4 owoce (np.jabłka,ananasy,gruszki -bez winogron i bananów ) 3 butelki wody mineralnej(najlepiej niegazowanej) suszone ogonki czereśni lub wyciąg z korzenia kopru. pudełko słodziku(jeśli to konieczne) Dzień diety Czarnego Księżyca... po przebudzeniu:2 duże szklanki wody (potem szklanka wody mniej więcej co godzinę przez cały dzień) śniadanie:jogurt,herbata lub kawa (można osłodzić słodzikiem) po jakimś czasie: owoc drugie śniadanie (lunch): jogurt,2 filiżanki naparu z ogonków czereśni lub ampułka kopru. Jedz dopiero wtedy,kiedy poczujesz silny głód.Napar możesz osłodzić słodzikiem. Najważniejsze ,aby dużo pić.Jeśli lubisz napar,możesz wypić więcej ,niż podano w przepisie.Dobrze jest zafundować sobie dłuższą kąpiel- w łazience nie ma nic do jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa12
w te 3 kg oczywiście nie wierzyłam, bardziej chciałam schudnąć 1kg oczyścić się :) a w moim wypadku wyszło 1.5 kg :) jadłam tak: rano: 0.5l wody mineralnej ś: 200g jogurtu nat + ze słodzikiem i cynamonem, czarna kawa duży kubek 2ś: gruszka o: 200 g jogurt z cynamonem i słodzikiem, kubek 0.5l herbata z bratkiem trójbarwnym p: jabłko k: 200 g jogurtu naturalnego (samemgo), kubek 0.5l herbaty na odchudzanie przeczyszczającej przed snem herbatka z melisy i co jakiś czas z głodu wodę mineralną :) i popołudniu byłam na spacerku :) robiłam ją miesiąc temu będę tą dietę powtarzać w nowiu czyli 28 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius 98e
pomyslałam że dziwna ta dieta, ale 1 dzien to wybróbuje :D schudlam 0.8 kg :D brawo ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie schudłaś tylko woda ci zeszła i mało jadłaś to jelita masz puste. Tluszcz tak szybko nie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dieta, to głodówka za kilka dni wróci 1, 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius 98e
nie wróci ;) bo sie oczysciłam teraz jestem na diecie ok 1200 kcal :) i w 2 dni spadło kolejne 1 kg :) brawo ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczyszczanie to kolejna bzdura, lekarze się z tego smieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty lekarz? że się wypowiadasz? poza tym wierzę w naturalną medycynę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius 98e
gość1 to tylko umiesz się wymądrzać, a masz na to jakieś dowody naukowe ;> skoro uważasz że to jakaś kpina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiaczkowa 12 !!!!!!!!!!!!!!!! ale sugerujesz bzdury .Nawet w czasie medytacji myśli uciekają do dzisiejszych zakupów w lodówce.Siedzeniem na tyłku nie spalisz kalorie chyba że mają siedzieć na członku i w ramach treningu( seksu)nieco medytować.Nie wspominasz nic o wysiłku fizycznym,ćwiczeniach,ruchu.Picie wody powoduje że uzupełniasz w tym przypadku nadmiar wody w organiżmie ( ciało puchnie).Można medytować w saunie,tam spalisz,wypocisz nieco ,ale Tobie polecam raczej ( bo przerastasz inteligencją i wiedzą wielu) wylot na księżyc !!!! .Tam zapewne schudniesz 20 kg /tydzień a i medytacja nie będzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem lekarzem, ale myślę, czytam, pytam i trzeba być debilem, żeby uwierzyć, z zgubi się 1,5 kg tłuszczu w jedną noc. A człowiek oczyszcza się naturalnie przesz otwory, które do tego służą. Odchudzanie jest proste (księżyc nic do tego nie ma), polega na ujemnym bilansie kalorycznym (mniej żreć i porządnie ruszyć tyłek), tylko to nie jest łatwe, bo trzeba jeść mniej, ale dieta musi być zbilansowana i zdrowa. Żadne czary i wyparkowe produkty (zielona kawa, jagody goi itp. ) za nas nie schudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem nie eksperymentowalabym z takimi dietami bo to troche dla mnie dziwne, z mojego punktu widzenia efektywniejsze jest rozkrecenie metabolizmu cwiczeniami fizycznymi i wtedy mozna rzeczywiscie schudnac ale nie w 1 dzien, w Saturn Fitness jestem na fitnessie 3 razy w tygodniu jak na razie w miesiac schudlam 3 kg a waże okolo 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×