Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile jecie?

Polecane posty

Gość gość

Ile macie lat i ile jecie? Czy to co zjadłam to bardzo dużo, czy w granicach normy? Mam 19 lat, nie odchudzam się, ale czasami biegam (1-3 razy w tygodniu), chodzę do szkoły (niecałe 2 km) i ćwiczę na wf-ie 3 razy w tygodniu. Czyli zbyt aktywna nie jestem. Zjadłam dzisiaj: - owsiankę (4 łyżki płatków owsianych, szklanka mleka) z bananem i kiwi - grahamkę z masłem, serem żółtym, papryką - łazanki - paczkę ciastek - bułkę z sałatką jarzynową wypiłam 500 ml wody, herbatę i 2 cappuccina czekoladowe wiem, że mega dużo :( A może nie aż tak? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie byłoby spoko gdyby nie paczka ciastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesz w normie ;) Ale właśnie, jakie to były ciastka? Chcę sprawdzić, jak dużo ich było. Obecnie się nie odchudzasz, ale czy planujesz? Ile ważysz i mierzysz? Ile czasu poświęcasz na bieganie/jaki dystans pokonujesz? Bo z tego co napisałaś to jesteś całkiem aktywna, ale to zależy, ile biegasz. Bo 1-3 razy w tygodniu zbyt wiele mi nie mówi. Ja od poniedziałku znowu się odchudzam. Dziś, a raczej wczoraj zjadłam mało, wręcz za mało, ale cóż... jakoś tak wyszło. A było to: -Owsianka na mleku + banan + łyżeczka miodu woda z cytryną + łyżeczka miodu -Omlet z: 2 jajek, 3 łyżek mąki tortowej +dżem +cukier puder + 2 łyżeczki miodu -Kanapka z serem Nie sugeruj się tym, że zjadłam mniej od ciebie. To wcale nie znaczy, że ty zjadłaś za dużo. Jak już napisałam - ja zjadłam za mało, a mniej nie znaczy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×