Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość determinegirl

jak schudnąć?

Polecane posty

Gość determinegirl

Hej. Potrzebuje sprawdzonych porad jak (przede wszystkim zdrowo) schudnąć. Mój cel nie ma konkretnej wagi ustalonej, po prostu chce się sobie podobać. Mam 187 cm wzrostu i ważę aktualnie 94 kg. Moim głównym problemem jest to że lubię jeść. Nie potrafię powiedzieć sb stop, ale nadszedł w końcu na to czas. Tak więc proszę o rady jak schudnąć, spalić to co nie potrzebne, wyrzrzbic piękne ciało, jakieś sprawdzone ćwiczenia itp. Mam czas do końca października. Więc powiedzmy sb jak w około 8 miesięcy schudnąć mniej wiecej 20 kg. I czy to zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia88
Udało mi się pozbyć 10 kg w 6 tygodni :) zastosowałam dietę Sandruni. Staram się jeść regularnie i zdrowo. Zrezygnowałam z jedzenia fast foodów, słodyczy i ogólnie z tłustego jedzenia. Polubiłam warzywka, kasze, szpinak. Zamiast słodyczy jem owoce, migdały, orzechy. Codziennie staram się ruszać, czy to spacer, rower, ćwiczenia w domu. Tam gdzie mogę zamieniam auto na rower albo na nogi :D po zmianach czuje się znacznie lepiej, bardzo ważna jest wytrwałość w tym co się robi :) powodzenia https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka888
Udało mi się pozbyć 10 kg w 6 tygodni :) zastosowałam dietę Sandruni. Staram się jeść regularnie i zdrowo. Zrezygnowałam z jedzenia fast foodów, słodyczy i ogólnie z tłustego jedzenia. Polubiłam warzywka, kasze, szpinak. Zamiast słodyczy jem owoce, migdały, orzechy. Codziennie staram się ruszać, czy to spacer, rower, ćwiczenia w domu. Tam gdzie mogę zamieniam auto na rower albo na nogi :D po zmianach czuje się znacznie lepiej, bardzo ważna jest wytrwałość w tym co się robi :) powodzenia https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowaa
odchudzanie to wcale nie jest taka oczywista sprawa, bo przecież umęczamy swój organizm, ograniczając mu to co do tej pory miał po dostatkiem. dlatego ja do diety biorę też te ostatnio popularne jagody acai i kurde zadziwiły mnie, bo myślałam że to tylko ściema, a tu się okazuję się są bogate w wiele witamin i kompleksowo wspierają organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak potrzebuję schudnąć staram się jeść mniej ale za to produkty wyłącznie zdrowe i naturalne, bez ćwiczeń też się nie obejdzie, można też przyspieszyć ten proces suplementem therm line fast jeśli komuś zależy na szybkim efekcie, nie wolno się tylko głodzić bo efekt jojo murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torkisdd
Sama mam już kilka podejść do odchudzania i jak na razie bez rewelacji. W sumie od niedawna zaczęłam suplementację Regenerum Vitae i mam nadzieję, że to mi pomoże na dłuższą metę. Już jest lepiej, wyniki badań się poprawiły i waga drgnęła. Sam preparat służy głównie do detoksu i myślę, generalnie warto o tym myśleć jak się bierze za odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Napisz na cwiczzdrowo@gmail.com wyjaśnie ci jak zdrowo się odchudzić i jak nabrać inne nawyki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreweslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W końcu udało mi się uzyskać efekt jeżeli chodzi o odchudzanie o jakim marzyłam. 13 kilo mniej i to tylko w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisz do jakiegoś dietetyka, trenera personalnego, który ułoży dla Ciebie dietę i ćwiczenia? To nie kosztuje dużo, a przynajmniej będziesz miała pewność, ze dobrze się odżywiasz i odpowiednio trenujesz. Spróbuj też tabletek wspomagających odchudzanie- ja do diety i ćwiczen dorzuciłam Amlan Forte i efekty są świetne. Zamawiałam z Vital Progres :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taki poradnik dietetyczno-treningowy http://dieta-lux.pl/39688 Szukałam i próbowałam wielu sposobów ale bez efektów. A dzięki tej diecie spadłam już 9 kilogramów w 2 miesiące. Trzeba wysłać smsa coś koło 6 zł ale informacje jakie się otrzyma warte są każdych pieniędzy i tego nie znajdziecie na pewno przez zwykłę wyszukiwanie w googlach. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina H
Mi bardzo pomogło zastosowanie IQacai jako środka wspomagającego odchudzanie. Od czasu jak zaczęłam stosować te tabletki to waga systematycznie zaczęła spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulek33
Zdecydowanie polecam Ci znaleźć jakieśgrupowe zajęcia np fitness albo zumbe i dorzucić przed zajęciami spalacz - ja używam Olimp Thermo Speed i mega szybko chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela222
Mi się świetnie sprawdził Therm line fast - i to przy normalnych aktywnościach, bo nie mam czasu chodzić na treningi. Po 4 tygodniach stosowania 6 kg mniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia 32k
Ja właśnie zaczełam stosować IQacai - zobaczymy jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judii87
Ewelaa - ja zwykle używałam właśnie tego suplementu i było ok, a nie wiem co mnie w tym roku podkusiło i w myśl, żeby poeksperymentować kupiłam Liporedium. Widać ogromną różnicę - 2 opakowania, a efektów praktycznie zero. Trzeba się trzymać sprawdzonych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana29
Judii - ciesz się, że nie miałaś efektów - ja z tym suplementem miałam, ojj nawet do dzisiaj - 3 tygodnie po wyrzuceniu go do kosza- mam - ból brzucha. Teraz się nauczyłam, żeby czytać opinie zanim zainwestuje w taki suplement.. Tak w ogóle powinna być jakaś kontrola nad tym - bo jeżeli coś powoduje takie skutki uboczne jak liporedium - ktoś powinien to wycofać z rynku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam zwolenniczką suplementów diety, bo uważałam i uważam nadal, że najważniejsza jest zbilansowana dieta i jakaś aktywność ruchowa. Po jakimś czasie powolnej utraty wagi zdecydowałam się jednak na wypróbowanie poleceń koleżanki na temat produktów z glukomannanem. Zaryzykowałam i zamówiłam sobie preparat Aplefit właśnie z glukomannanem i jodem z apteki internetowej. Ja z tego korzystałam, są naprawdę widoczne rezultaty, więc stosując to o czym wspomniałam na początku i ewentualnie wyżej wymieniony suplement, powinno być dobrze ;) Ja zamawiałam z apteki jak marzenie http://aptekajakmarzenie.pl/aplefit-naturell-tabletek-ulatwia-odchudzanie-p-2187.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jak najbardziej sprawdził się dietetyk, schudłam 27 kg. Bez Pani Sylwii nie dałabym rady, jak Boga kocham, wspierała mnie niesamowicie. Ciągły kontakt mailowy to podstawa, a ona odpowidała na moje pytania i doradzała mi bardzo szybko i skutecznie. To, że jest dietetykiem pracującym przez internet to plus, nie spotkałam jeszcze dietetyka stacjonarnego, który byłby "na każde zawołanie" z odpowiedziami. Polecam bardzo panią Sylwię z Be Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od pół roku na bardzo zdrowej diecie poprawiającej metabolizm, mam ją ze strony szybkaprzemiana.pl poleciła mi ją koleżanka która schudła 12 kg w 3 miesiące. Ja w tym momencie schudłam już 15kg ale ze nie chce mi się ćwiczyć to moje ciało jest mało jędrne. Mąz wykupił mi karnet na zabiegi, byłam już na jednym i widzę ze jda i brzuch zrobiły się bardziej jędrne. Polecam Wam bardzo te zabiegi http://beautypremium.pl/pielegnacja-twarzy/fale-radiowe-z-laserem-biostymulujacym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima2017
Hej hej, chudniecie to nietyle sprawa ciala co sprawa umyslu. Zmiana odzywiania, dodatkowy wysilak fizyczny, cokolwiek zmienisz w twoim stylu zycia pozwoli ci, predzej czy pozniej schudnac. Najwazniejsze to sietegotrzymac. Najwazniejsze i najtrudniejsze. Ludzie czesto mowia ze taka dieta czy inna im nie pomaga, ale prawda jest taka ze nie mamy niezliczonych pokladow silnej woli. Jesli zmiany ktore wprowadzisz beda zbyt drastyczne to nie wytrzymasz (nikt nie wytrzymuje). Wiec musisz sie zastanowic, czy wolisz jesc mniej i liczyc kalorie, czy wiecej i liczyc makro (czyli np robic diete wysoko ialkowa i porzucic wegle). Co do sportu, wiadomo ze przyspiesza odchudzanie i ujedrnia, ale wiadomo rowniez ze zeby schudnac 80% to to co jesz i 20% to cwiczenia. Moze zacznij od zmian w kuchni a cwiczenia dorzuc jak juz sie przyzwyczaisz. Moim zdaniem na kazdej diecie sie schudnie, i w podobnym trybie, jesli sie wytrzyma. Ja rowniez lubie sporo jesc, wiec dla mnie dieta nisko kaloryczna byla nie najlepsza. A na wysokobialkowej (bialko owoce i warzywa) schudlam 10 kg w 5 miesiecy i utrzymuje te wage od ponad roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gorąco polecam african mango od vital progres, już po miesiącu stosowania schudłam 5 kilo. Jestem pod wrażeniem, nie spodziewałam się efektów w tak szybkim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się przez dwa miesiące i łącznie zrzuciłam 9 kg. Jestem z siebie dumna, że dałam radę, bo moje wcześniejsze próby odchudzania zawsze kończyły się efektem jo-jo lub niewielką róznicą w wadze. Tym razem postawiłam na zdrowe posiłki, bieganie 3 razy w tygodniu i Amlan Forte z www.amlanforte.com :) Efekt jest super, warto zadbać o sylwetkę i zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z vital progres mam african mango i jestem z niego bardzo zadowolona już schudłam 5 kilo, biorę miesiąc. Mam nadzieję że będzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×