Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yryska

jak sie pozbyc???

Polecane posty

Gość Mohana
Przecież woda jest potrzebna! Chcesz odsączyć całe 70% i być mumijką? :P A jeśli chodzi Ci o pozbycie się nadmiaru zatrzymanych płynów przed np okresem, zrezygnuj z soli i dużo pij. Możesz też zaparzyć sobie ziółka albo kupić specjalne tabletki w aptece bez recepty (nie pamiętam ani nazwy ziół, ani tabletek :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) nie chce pozbyc sie całej wody to oczywiste - chce tylko tego nadmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten
problem.kupilam dzisiaj aqua femin za 30zl okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zbieg okolicznosc ja tez kupiłam :) tez bede czekac na efekty:) kiedy zaczynasz brac ? tak jak zalecaja w drugiej czesci cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wzielam wczoraj 1 raz
za jakies 5 dni mam okres jestem na maksa opuchnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BIORE 2 RAZY DZIENNIE
po 1 tbl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy z jakiego powodu. ja kiedys mialam problem, bo przed weselem zwezilam sukienke i nie pomyslalam, zeby zostawic troche zapasu. tymczasem wesele bylo tydzien przed okresem i po prostu spucham, niby nie duzo, ale sukienka ledwo sie dopinala. pilam wiec dwa dni urosan i szczerze pomoglo. na dluzsza mete polecam nie jest jedzenia wysokoprzewtowronego a wiec z dodatkiem duzej ilosci soli. lepiej zamiasdt tego kontrolowac ilosc soli zjadanej w domu bo sol zawiera jod, bardzo wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow jaaa
urosan to tabletki czy herbata?ja mam strasznie przed okresem najbardziej czue na twarzy poliki takie pelne i rece zreszta wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urosan to chyba jedna herbatka jest, bardzo odwadnia, naprawde. wiec trzeba uwazac. ja po dwoch dniach mialam na wadze 3 kilo mniej ale tez okropny bol glowy z odwodnienia. dlatego polecam tez sporo pic, przy okazji dobrze sie oczysci cialo. urosept to chyba tabletki. w kazdym razie herbatke polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×