Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zielona Agawa

Jilian Michaels "Schudnij w 30 dni"

Polecane posty

Witam! Poszukuje osob, ktore ukonczyly program Jilian Michaels "Schudnij w 30 dni", mialy z nim kontakt lub moze sa w trakcie. Zastanawiaja mnie efekty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to jest to samo co "30 days shred"? Byłam na tym, choc tylko przez 2 tygodnie, bo potem zabrakło czasu i jakoś się posypało. Program super, czułam efekty. Cwiczenia tylko 25 minut dziennie, ale dawały w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
To to samo. Jeszcze nie weszlam na level 2, ale wydaje mi sie, ze juz pierwszy duzo mi daje. Zwlaszcza na nogi - lydki to mi sie robia wrecz umiesnione, wysmuklaja sie uda. Na rekach tez cos subtelnego widze, ale najbardziej chce zgubic brzuch. Czy to dobre zestawy na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa1987
Ja od tygodnia trenuje codziennie : * Mel B trening pośladków * Mel V trening brzucha * Chodakowska brazylijskie pośladki cz 1 i cz 2 Łącznie ok 40 minut mi zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to dobre zestawy na brzuch, bo tam jest sporo ćwiczeń typowych na brzuch, a także takich, które z pozoru na brzuch nie sa (np. pompki), ale okazuje się, że jednak i brzuch przy nich pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×