Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający szukający

ktora dieta skuteczniejsza-bialkowa czy warzywna?

Polecane posty

Gość pytający szukający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
Bialkowa z ograniczeniem wegli ponizej 20g dziennie. Chudnie sie super szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez poprosze
najgorsze jest to ze wiele produktow ma tzw ukryte wegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zalezy mi zeby schudnac i chcialabym sprobowac tej diety, teraz jem wylacznie warzywa i gotoane miesko i ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonej zabki
napisz cos wiecej o tej dietce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
Czas mnie goni wiec bedzie krotko :) Ogolne zalozenie diety jest takie ze organizm dopiero wtedy bierze sie za zapasy tluszczu jak spali caly glikogen z miesni. Wiec zeby uruchomic caly proces spalania schodzi sie na ponizej 20g wegli dziennie.Dieta oparta jest glownie na bialku i tluszczach. Ja stosowalam diete Atkinsa i troche lagodniejsza diete ketogeniczna. Atkins :Dieta doktora Atkinsa na długie życie Robert C. Atkins Ksiazka rewelacyjna w bardzo przystepny sposob tlumaczy biochemie organizmu, sa podane konkretne pokarmy ktore mozna jesc. Chudnie sie naprawde super szybko pod warunkiem ze sie przestrzega zasad. Ja przez miesiac zjechalam grubo ponad 10 kg w sumie 16kg ale czesc z tego to byla woda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonej zabki
a jesli poprosze o przykladowy jadlospis choc 3 dniowy to cos osiagnę???:D jak znajdziesz czas to please o pomoc:) dzienkkkkssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonej zabki
co jadac na sniadania? obiad to np piers i warzywa gotowane,kolacja? tez nie wiem:( jesli znajdziesz odrobine checi i czasu prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
Poszukaj w ksiegarni ksiazki Atkinsa. Tego sie nie da zrobic na zasadzie jadlospisu na 3 dni :))))))) Wejdz sobie w google.com wpisz "dieta ketogeniczna" i przekop sie przez pare stron na ten temat. Jesli czytasz po angielsku to mam swietne forum na ten temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetytylko francuski
ale dzieki za rade,poszukam w google,pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
He po francuski to ja ani w zab :)))))))) A diete naprawde goraco polecam. Powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlo sie ale musze przyzna
c ze niewiele tego,wiem ze weglowodany trzeba ograniczyc do 20 gram na dobe,ale skad wiedziec co ile ma wegli,jesli nie jest napisane? ide dalej szukac i mocne buziaczki dla Ciebie za pomoc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
Zostaw mi swojego @ to Ci wysle linki na strony gdzie masz wszystko dokladnie opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz podaje
vanessa10@vp.pl wyslij jakie tylko mozliwe abym dokladnie zapoznala sie z dieta,troszke przeraza to liczenie wegli,nie chce sie w tym pogubic,dziekuje,buziam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkie pytanko
a dla przykladu 20g wegli to ile to jest jedznia? np. 1 krakers? pol ziemniaka? kromka chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie mam z tym
problem,znalezc i wyliczyc te wegle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabko
nic nie dostalam mailem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje Ewusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to podejść całościowo do problemu. Bo zadna dieta eliminacyjna nie jest dobra. No i nie katować bo to wcześniej czy później do nas wróci. Osobiście polecam wsparcie Pani Agnieszki powodzenia :* http://psycholog-psychodietetyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×