Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRANIASTOSLUP.

MAM 175CM-WAZE 65-CEL-55! ILE CZASU ZAJMIE MI POWROT DO MOJEJ WAGI?

Polecane posty

Gość GRANIASTOSLUP.

55 kilo to byla moja stala waga , dopoki nie zaczelam sie obzerac. najochydniejsze partie ciala to brzuch i nogi, szczegolnie uda-wstretna galareta z cellulitisem. nie bede cwiczyc, bo nie mam sil, studiuje itd. ile takie normalne zejscie bez slodyczy, tlustych potraw mi zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
hej mam dokładnie identyczną sytuację, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
25 :) czyli duuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
tylko, ze ja trudno chudnę i też nie mam siły ćwiczyc, więc ucieklam się do może najgorszego ze sposobów, trudno, ale jetsem zdesperowana......i nic mnie już nie powstrzyma, do sylwestra muszę zrzucic 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
niesamowite!!!!! hehehe jesteśmy bliźniaczkami czy co? ja też mam 25 82 rocznik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
moze to co napisze to sie wyda smieszne, ale ja od ,,glowy do pepka,, jestem szczupla ,ale tylek.....pozal sie boze, ja sie w spodnie nie mieszcze... kazdy mi mowi -ty szczupla jestes, -bo widza moja twarz a nie tylek i brzuchol..-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
hehe moze :) ja jestem spod znaku bizliat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
heheheh mam y chyba identycznie, ja mam małą głowę, długa szyję, ramiona i ręce szczupłe, nawet talia ujdzie,na górze prawie jak modelka, ale od pępka właśnie tragedia...wielkie dupsko i uda z cellulitem jakbym była starym zapuszczonym babskiem, w bipdrach w najszerszym miejscu 97 cm talia 65 biust B, ale mam operację w marcu ale najpierw do cholery muszę schudnąc 10 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
zaczyna mi sie to wydawac małoprawdopodobne ale ja też jestem spod bliźniąt moze powiesz jeszcze ze urodziłaś się 14 cZerwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
a ty jaka forme odchudzania przyjelas? nic nie jesz?albo troszke? ja kiedys nie jadlam 2 tygodnie, ale potem szybko nadrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinorka
Dziewczyny wy sie zabierzcie za ruch i smarujcie ten swój cellulit róznymi kremami,róbcie pellingi.Bo na samej diecie skóra nie zrobi sie wam gładka i jędrna nie ma szans. Fajne efekty daje samrowanie sie i owijanie w folie spozywczą,lub świetny pelling z kawy i olejków na spalanie tłuszczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
ja jestem z 8 czerwca :) moj chlopak tez z 8 czerwca, z tej samej godziny, leworeczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
Dinorka, dzieki za rade- skorzystam jak tylko kupie folie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
a z jakiego miasta jestes? ja jestem ze slaska, ale studiuje w Kraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
hehehe no nieżle, zacznij się ze mną odchudzac, moze Cię wkurzę, ale ja biorę adipex drugi dzień i schudłam juz kilo w zeszłym roku też go brałam i w 2 miesiące schudłam 8 kg, od dwóch dni prawie nic nie jjem bo zapomniałam o jedzeniu, nie zachęcam Cię do tego, bo to świństwo, chemia...wiem, no ale działa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze od razu sam sie z nia
a ja mam 177 i waze 63 kilo i swietnie sie czuje w tej wadze, nie mam zamiaru sie odchudzac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
o jedzeniu wogóle zapomniałam dziś zjadłam tylko 2 kromki razowego z szynka drobiową i 2 herbaty, pije teraz wodę, jeszcze czeka mnie twarożek wiejski, 2 mandarynki i starczy, nie jestem głodna, a jaki ze mnie żarłok to tylko ja wiem, potrafiłam codziennie wpieprzyc 3000 kcal, kiedys ważyłam 55 i tak się czuję super, dupka jak orzeszek a teraz?????????? szok! powiem Ci jeszcze, ze 4 lata byłam instruktorem fitness i dupsko mi wcale nie zmalało a wręcz przeciwnie, hehehe ja jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
a daje ci to sile do cwiczen? bo ja po zajeciach jestem padnieta... a amfy nigdy nie bralam i nie biore i mam nadzieje-nigdy nie bede brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
najorszy problem jest ze spodniami przedewszystkim z jeansami, porażka, aż żal......kiedy wchodzisz do sklepu bierzesz rozmiar 30 i zapinasz się na leżąco na wdechu, jakaś popelina...hehehehehe to dupsko mnie do schizy już doprowadza, napisz jakie masz proporcje ja biust 90, talia 65, dupa w najszerszym miejscu o zgrozo!!!! 97cm, ale nie przejmujmy się, gdzieś wyczytałam, ze JLo ma 112cm hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
mnie wkurzaja teksty typu-jeju 55 kilo przy 175 to zabojstwo, a ja ZAWSZE mialam taka wage i czulam sie cudnie!!!! Teraz wrecz przeciwnie -mam problemy z kregoslupem i kolanami-skrzecza od ciezaru jaki im zafundowalam . a zaczelam sie obzerac, od kiedy mialam problemy w liceum-inne laski amfe zzeraly a ja batoniki, czekoladki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
szczerze mowiac to ja sie nie mierzylam, bo az szkoda gadac... pewnie by tasiemka pekla:( ale niestety nie wygladam proporcjonalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
podobno w tym adipexie jest fentermina to pohodna amfy, wiem, ze gówno, ale cóż, ja inaczej non stop czuję głod zawsze nici z odchudzania, ja po tym nie odczuwam prawie zadnych skutków ubocznych, jestem troszkę pobudzona, mam powera i lekko sucho w ustach, nic poza tym, ale moja koleżanka jak wzięła pierwszą tabletką bardzo źle sie czuła....zamierzam pobrac 2 tyg codziennie po jednej, poźniej przez następne 2 ty ch drugi dzien tabletka, a poźniej sporadycznie co kilka dni, zeby łagodnia wyprowadzic organizm na normalny tor i nie przytyc.postanowiłam sobie ważyc 60 na sylwestra, a później do tej oporacji w marcu poplutku 5 kg jeszcze schudnąc a potem najtrudniejsze, czyli UTRZYMANIE WAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
ULALA jaka ja wygadana hehehe nawet przez kompa.no power jest,hehehehehe ten pilling z kawy,,,ojojoj, pełno brudu w łazience nam się poprostu wszystko w tyłku odkłada i nic nam nie pomoże tylko mało jeść i może biegi ale ja tego nieznoszę, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
no ja probowalam raz tylko tego pillingu z kawy-bru ze hej w lazience..szkoda gadac... po 1 razie mi przeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
co zamierzasz? myślę, ze 10 kilo tak realnie w 3 miesiące dietą 1000kcal najzdrowiej, najbezpieczniej, no chyba, ze na sylwka chcessz już przypierdzielic fajna miniówę, to wiesz.....ja się zdecydowałam na adi teraz natomiast od nowego roku też zdrowa dieta i fitness delikatny, sauna, zważywszy na to, ze mam teraz mało czasu a na sylwetra ide na bal i bedzie tam mnóstwo osób które dawno mnie niewidziały, nie chce, aby przeżyli szok,dlatego uciekłam się do ostateczności, ale muszę przyznac, ze jeść się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
ale ja np brałam meridię, którą zreszta moja endokrynolog mi przepisała(mam małą niedoczynnośc tarczycy) i ona wogóle na mnie nie działała, tzn odczuwałam głod normalnie i jadłam więcej słodyczy, brałam 10 dni i nie schudłam nawet grama, próbowałam wielu specyfików, adi chyba najlepszy, bo pewnie najgorsza chemia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANIASTOSLUP.
W koncuuuuuuuu.ta cafe strasznie sie zawiesza cos ostatnio.. ty wiesz, co nas jeszcze laczy?:) niedoczynnosc tarczycy hehe. Ja mam troszke powazniejsza sprawe-choroba hashimoto... hmm moze mi meridie tez przepisze moj lekarz? tak cos mi sie wydaje, ze jestesmy ofiarami czarnobyla:/ przez to ta niedoczynnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryi
no nieźle, no coś na kafe sie dzieje, wiesz co masz może GG bedziemy mogły sobie czasem poklikac siostro bliźniaczko :-) jak masz ochotę to moje : 6537546 Meridia? no niewiem u mnie się kompletnie nie sprawdziła...ale jasne spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×