Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dalam rade i jest ok

Minus 15 kg w miesiąc na wege diecie, udało mi sie, polecam

Polecane posty

Gość dalam rade i jest ok

173 cm wzrostu, 92 kg na starcie Doszlam do 77 kg i nadal chudnę. Dokładnie miesiąc od 15 do 15. Dieta wege tzn. przede wszystkim warzywa w dowolnych kombnacjach, owoce ale bez przesady(same wiecie cukier...) dwa razy w tygodniu jadlam porcje kaszy/ryzu. Rowniez 2 razy w tygodniu jadlam kromke pelnoziarnistego chleba. zadnego miesa, nabialu itd. Suplementowalam witamine b12 i kwasy omega. do tego codziennie zestaw cwiczen, czesto musialam rozkladac na dwa razy, bo mam male dziecko. i prawie codziennie spacery takie po 1,5 marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalam rade i jest ok
a i co do jojo.. zamierzam porzucic na stale nabial i jajka, bo mam na to uczulenie i o niebo lepiej sie czuje po miesiacu bez alergenow!!!! mieso nie wiem poki co nie mam na nie ochoty, w zamian wchodzi mi super na fasola gotowana, pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalam rade i jest ok
ok to spadam, skoro nie chcecie zdrowo schudnac, jest wiele fajnych tajnikow tej diety i super przepisow. mozna jesc w sumie wszystko nawet kebab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie, udało Ci się? jakie dania z warzyw jadłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmosc
Mnie też się udało sporo schudnąć, tyle, że na diecie wegetariańskiej zamawianej z kateringu dietetycznego. Nie miałem za wiele czasu żeby przyrządzać sobie samemu posiłki. Dla każdego coś miłego, ja się cieszę, że udało mi się coś takiego odkryć. Każdemu kto nie ma czasu na gotowanie mogę szczerze polecić najlepszy katering wegetariański Fit&Eat od Brzezińskich. Wg mnie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×