Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PandaCzerowna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  705
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

PandaCzerowna wygrał w ostatnim dniu 25 Kwiecień

PandaCzerowna ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1242 Excellent

Ostatnio na profilu byli

3116 wyświetleń profilu
 1. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  Ciekawe czy ona odpuszcza do siebie to że pocieranie nosa i włosów, poprawianie koszulki, jest na tle nerwowym. Czy myśli że jest elegancka i "poprawia" wygląd żeby był idealny.
 2. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  Może liczyła na zalew życzeń w komentarzach żeby podbić zasięg, bo marnie jej to idzie na tym tt
 3. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  Wykład o medycynie: "ja pracowałam w Big Pharma, i rozmawiałam z prezesem i innymi wysoko postawionymi ludźmi, i oni mi mówili, nie bierz nigdy antykoncepcji bo potem jak będziesz chciała zająć w ciążę to minimum dwa lata po odstawieniu" Parafrazując już o faktycznym wpływie tabletek na organizm - co ma prezes albo inne "wysoko postawione osoby" do faktycznej wiedzy naukowej? Ona myśli że jest jakąś elitą obracającą się w gronie wybranych jak masoni i dzięki temu ma dostęp do jakiejś tajemnej wiedzy?
 4. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  No tak. Relacjonowałam tylko co ona gada. Boli ją, próbuje jak może pokazać wyższość i obojętność, ale to miny jak z podstawówki kiedy zazdrościła koleżance ładniejszych kredek i ze łzami w oczach twierdziła że wcale jej się nie podobają bardziej.
 5. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  Nabija się z tego jak on się ubierał. Nabija się z tego że sobie zrobili z Kingą tatuaże King i Queen, że żałośni są i że będą mieli Royal baby. Klnie na siłę próbując udowodnić jaka jest luzacka, a wychodzi to jak dzieci które próbuje udawać dorosłego. Omija większość tematów w pytaniach i odnosi się tylko do tych o lwa i Kingę.
 6. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  Siwa na lajwie znów opowiada tonem wszystko wiedzącej, że porno jest super a osoby które nie oglądają są żałosne...
 7. PandaCzerowna

  skurczone ubrania z taniej sieciówki

  Tym bardziej wydaje mi się to bardzo dziwne, że ludzie mając do dyspozycji jej poprzednie filmy z wielu lat, wierzą jej że wtedy była nieszczęśliwa a dziś rozkwita. Można by w to wierzyć gdyby człowiek nie mógł zobaczyć tego, gdyby to po usuwała, to część ludzi by zapomniała, część widzów nowych łyknęła wszystko co teraz mówi. No ale skoro wystarczy włączyć cokolwiek sprzed rozstania i widać że wtedy ładna, uśmiechnięta i zadowolona kobieta ćwierka wokół swojego faceta, a dziś sfrustrowana, agresywna i zaniedbana wylewa gorzkie żale na każdym firmie. No i kto jej wierzy w to że teraz jest szczęśliwsza?
 8. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Z tym remontem na mazurach, oczywiście że mogła by odbić się od spadku wyświetleń. Tylko że ona jest zbyt leniwa na to. Przecież ona może zrobić nadal mnóstwo rzeczy które przyniosły by jej oglądalność i powiew świeżości na kanale. Padło tu mnóstwo takich pomysłów. Ale ona jest zbyt uparta żeby z nich skorzystać, zbyt leniwa żeby wziąć du.pe w troki i wziąć się do roboty, zbyt nieogarnięta żeby zaplanować i dopilnować czego kolwiek np remontu. - odchudzanie, walka z kilogramami i nałogowym jedzeniem, dieta i ciekawe przepisy, vlogi z gotowania zdrowego, wizyt u dietetyka, z siłowni, spacerów, jogi, itp - Mazury, niewyczerpany potencjał, remont, fajny kontent kobieta sama ogarnia chałupę, lepiej gorzej nieważne ale sama próbuje i każdy kibicuje, dekoracje, ogród, natura dookoła, spacery i wycieczki - odświeżanie mieszkania, nowe życie, zamyka etap po mężu i urządza się po swojemu, również kibicowanie by miała że sama ogarnia i stara się, malowanie, jakieś naprawy, wymiany, nowe wnętrze dające nowy spokój i ład - nawet ta ezoteryka i astrologia, tyle tego nakupowała, ma co polecać i o czym opowiadać
 9. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Siwa zrozumie z tego tylko tyle że się czepiasz
 10. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Teraz to mieszkanie wygląda jak by rzeczywiście miała depresję. Typowe mieszkanie kogoś, komu już nie zależy.
 11. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Nowy tiktok: znów zdziwiona otwierając paczkę bo "nie to chciała", Rózia ją olewa więc jest według niej mniej inteligentna niż Lola, przyznała że nie myje pędzli do makijażu (ale pryszcze są przez szparagi), zachwyca się bazarowym szmelcem jak dziecko na odpuście. Oj Siwa... Jak Cię brać na poważnie?
 12. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Odnośnie jej rolki na insta o introwertykach... Póki miała z kim, to balowała co weekend szczęśliwa. Teraz jak nie ma z kim, to twierdzi że jest introwertykiem i nie lubi spotkań z ludźmi.
 13. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Siwa, to Twoje ukochane Shiseido to japońska marka, nazwę wymawia się "siseido" - nie dziękuj.
 14. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Będą potrzebne 3 dni resetu.
 15. PandaCzerowna

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Przed chwilą na lajwie musiała się schylić do podłogi - siedząc na łóżku - żeby podnieść zabawkę, wylała przy tym wodę z kubka, którą wytarła inną zabawką, po czym wróciła do pozycji siedzącej zadyszana. 30 sekund w zgięciu siedząc i dyszy zmęczona... Uderzające jest to jak ona zaniedbała się i swoją kondycję.
×