Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emallla

Mojito Slim po jakim czasie efekty

Polecane posty

Gość Emallla

Cześć forumowiczki. Wiele czytałam o koktajlach http://mojitoslim.pl/ .Zastanawiam się na zakupem tego. Odchudzanie chce połączyć z ćwiczeniami(2-3 razy w tygodniu zumba). Jak myślicie, po jakim czasie będą pierwsze efekty??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie kupiłabym czegoś na stronie, gdzie nie ma żadnych danych sprzedawcy/producenta. Jestem gotowa się założyć, że to kolejne oszustwo Piotrusia Kaszubskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaP
ja zamowilam i juz po pierwszej porcji poczulam ze organizm zaczyna mi lepiej reagowac na ciezkostrawne potrawy, pozniej bylo tylko lepiej. W ciagu miesiaca schudlam 4,5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam Mojito Slim. Przyszlo ok po tygodniu. Za najmniejsze opakowanie zapłaciłam prawie 80zl. I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu to opakowanie to jakaś amatorszczyzna - biały worek z wydrukowaną naklejką, która zawiera jedynie nazwę koktajlu. A gdzie skład? A gdzie gramatura? NIC. Kiedy otworzyłam opakowanie - w nos uderzył mnie brzydki zapach (a nawet smród! ) zielonego proszku, w którym dało się zauważyć jakieś zmielone rośliny. Jak opisać zapach? Porównuję go do zapachu henny, którą farbuję włosy. Jeśli jednak nic to wam nie mówi, wyobraźcie sobie krowie łajno rozkładające się słonecznego dnia na zielonym pastwisku. NIE WIEM SKĄD NAZWA, byłam pewna, że choć trochę zapach i smak będzie przypominał limonkę i miętę jak w Mohito. W każdym razie ciężko to przełknąć, a każdemu łykowi towarzyszą odruchy wymiotne - narzeczonemu wystarczyło ze powąchał. Działanie? Nie czuje się po tym lepiej. Producent nas nawet nie informuje czym nas karmi. Może jestem zdrowsza, może to bomba witamin. W każdym razie ten drink na pewno nie sprawi, że będę szczuplejsza. Potrzeba wyrzeczeń i ćwiczeń, nie oszukujmy się - garscią witamin tkanki tłuszczowej nie rozbijesz. Zauważyłam jednak, że przy regularnym stosowaniu reguluje się moja przemiana materii. Jedyny plus. Nigdy więcej tego nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten koktajl to nic innego jak algi które można kupić w rossmanie ?:) Kupiłam spirulinę niby też taką zdrową tylko że po powąchaniu odrzut niemiłosierny a co dopiero to przełknąć .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam to i to jest ohydne i nie da się tego wypić. Każdy Łuczak to walka z odruchem wymiotnym. Ohydztwo.nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już chcesz postawić na koktajle w diecie to spróbuj koktajlów Herbalife. Są niskokaloryczne i pełnowartościowe. Sama dieta smaczna i odżywcza. Moim zdaniem warto się zainteresować. Więcej info znajdziesz na http://sklepdiety.pl/ . Koktajle są zdrowe więc i ty będziesz widzieć efekty i czuć się dużo lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danie22
Ja robię sobie sama koktajle z jarmużu itp;) odchudzam się już ładne 3 miesiące schudłam 15kg wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×