Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ocet jabłkowy i suplement wspomagający odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Chciałam się zapytać, czy można połączyć ocet jabłkowy (pity raz dziennie - łyżka octu na szklanke wody) wraz z sumplementem wspomagającym odchudzanie o naturalnych składnikach (2 kapsułki dziennie - zalecane ) . Oczywiście nie odbędzie się bez diety i ćwiczeń. Zamówiłam już "Slimcea" i zastanawiam się czy połączyć te dwie rzeczy nie nabawiając się choroby, skutków ubocznych. Bardzo prosze Was o rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korneliamax
Wiesz co jeśli chodzi o takie połączenie myślę, że nie ma przeciwskazań. Tylko szkoda, że przy wyborze suplementy nie poczekałaś trochę lub tutaj nie rzuciłaś pytanka. Teraz najbardziej naturalną substancją są raczej amerykańskie tabletki iq green głównie ze względu na wysokie stężenie zielonej kawy w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim - działają. Nie spodziewałam się tego, spróbowałam bo wydawało mi się, że mnie nic nie może pomóc. Teraz jednak jest inaczej - straciłam 11 kg przez prawie 3 miesiące i w końcu wróciłam do życia, nie boję się spojrzeć w lustro, mogę sie ubierać jak dziewczyna w moim wieku. A co do octu to nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka345
O tych to nie słyszałam ale koleżanka wyżej wsponiała o iq green i one są faktycznie spoko. Moja kumpela brała je by utrzymać swoję diete no i dzięki nim jej się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisza783
Ja w swojej walce z kilogramami stosuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne posiłki i wieczorne spacerki i to mi wystarcza by gubić kilogramy w 2 miesiące 16kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypicie na pół godziny przed posiłkiem roztworu składającego się z łyżki octu jabłkowego i szklanki czystej, przegotowanej wody. Skutkiem czego było hamowanie spożycia dużej ilości pokarmu na jeden raz. Pomaga to w kontroli apetytu! 1 łyżka do szklanki wody rano na czczo oraz przed głównymi posiłkami zdecydowanie wpływa na samopoczucie. Warto dodawać także do sałatek, zup, sosów. Ma ciekawy kwaskowaty smak, aczkolwiek co za dużo do niezdrowo! Zachęcam do wypróbowania powyższej metody na wspomaganie odchudzania. Wszystko musi iść w parze ze zdrowym, zbilansowanym odżywianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem przekonany co do tego octu,którego Pani chce stosować,ale mogę polecić super suplement diety IQacai,osobiście dzięki niemu straciłem 7 kg w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam231
Moim zdaniem lepiej połączyć suplement diety,np.: z jakimiś ćwiczeniami.Ja stosowałem IQacai w połączeniu z bieganiem i dzięki temu straciłem 7 kg w parę tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wykoncz żołądek...tego nie przeszczepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai. Mi osobiście w pierwszym już miesiącu udało się schudnąć aż 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×