Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puszysta Kasia

Otręby

Polecane posty

Gość Puszysta Kasia

No właśnie jak to jest z tymi otrębami,czy mogę je jeść bezkarnie,bo podobno 95% i tak nie jest trawiona a mają sporo węglowodanów które podczas diety nie są wskazane.Aha i króre otręby są najlepsze pszenne,żytnie czy owsiane?Dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOŚKA1000
Na jelita i oczyszczanie organizmu podobno najlepsze są pszenne, ale gdy zaczyna się je wcinanć to trzeba zacząć od małych ilości i stopniowo z dnia na dzień zwiększać bo w przeciwnym razie nabawisz bolesnych zaparć czyli odwrotny skutek do zamierzonego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre...
i najlepsze sa zarodki pszenne. Wsypuje je sobie codziennie do waniliowego serka homogenizowanego. Sa o wiele zdrowsze od innych ziaren. Kupisz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
Dziękuję za odp. może ktoś się jeszcze wypowie,będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksiooooo
szczerze mówiąc ja zaczęłam je wcinać już dosyć dawno.i nie wnikałam w stopniowe zwiększanie.zaparć nie mam:) kupuję otręby pszenne ze sliwką Sante-są super.poza tym ubóstwiam owsiankę. ale co do zaparć-rzeczywiście cały czas jeść takiej ilości węglowodanów nie można-może się to źle skończyć.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
A ja jem na śniadanie kubek płatków owsianych ok 9 rano później ok 13 drugi kubek i nie czuje głodu wcale są super polecam oczywiście z wodą a nie z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksiooooo
pewnie że z wodą:) nie lubię z mlekiem..yyy-kubek??jakiej wielkości jest ten kubek?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
wielkość kubka ok 300ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksiooooo
ale ile suchych płatków w tym kubku a ile wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
ja lbie gęste tak aby łyżka stawała sypę ok 6-7 łyżeczek czubatych i po prostu zalewam gorącą wodą do pełna później zjadam tależ zupy ważywnej na wodzie i jest ok ta zupa to tak ok 16-17 z samychwarzyw marchew pietruszka seler por burak ico sioe jeszcze chce gotuje w garnku z ziołami tj; tymianek bazylia majeranek ico mam w domu bez soli oczywoiśćie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie maja
platki do chudniecia? przeciez zawieraja og groma weglowodanow? tak samo jak burak,ktory dodajesz do zupy???? moglabys skonkretyzowac ile udalo ci sie schudnac do tej pory? dziwne to twoje odchudzanie....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
ja jem duzo płatków i błonnika..i dzieki temu duzo schudłam. oczywiście nie nalezy przesadzac ale zawsze sniadanko u mnie to płatki zalane malutka ilościa kogurtu - tak zeby łycha stała :):) przewaznie jem musli takie prawdziwe z samych zbóż i z suszonymi owocami, dosypuje czesto pestki z dynii lub siemie lniane...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
do jak sie mają a tak że zakończyłam w sobotę kopenhaską i 5kg mniej i zaczęłam jeść płatki od poniedziałku tzn już 3 dni i znowu kg w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Akusi
moglabys mi podpowiedziec co jesc oprocz tych platkow? ile razy dziennie te platki? bede wdzieczna:) napisz mi ogolnie zalecenia,jak mam sie odchudzic,oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez platki-
100gram maja az!!!!!! 366kcal!!!!!!! wiec jak mozliwe jest schudniecie na nich-skoro odchudzanie opiera sie na ograniczeniu dowozu kalorii???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
no tak a cała paczka ma 500gram a ja nie jem ich na 4 czy pięć razy tylko starcząmi na pewno na ok 2 tygodnie Nie wiem jak niektórym ale mi jest z tym dobrze i podoba mi się że waga leci w dół. Ja nie namawiam tylko opisuję jak jest ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
Ja jak na razie kupuję te granulowane z sante(jabłkowe i śliwkowe) jem ich sporo razem z jogurtem na śniadanie (to nie ma problemu)no i na kolację(podobno niepowinno się jeść na kolację węglowodanów),w związku z tym mam pytanie czy mogę je jeść choć jest w nich sporo węglowodanów?bo podobno i tak się nie przyswajają więc chyba te kalorie się "nie liczą"???Jak to jest dziewczyny-znawczynie powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
piszę o otrębach a nie o płatkach bo chyba te drugie są bardziej kaloryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Akusi
moglabys podac przykladowy jadlospis? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Akusi -tez
poprosze o menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny kit
akusia byla i sie zmyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
Proszę czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Otręby mają bardzo duó błonnika, który jest niestrawny. Nie przytyjesz od nich, ale nie jedz za dużo, bo zbyt duża ilość błonnika upośledza wchłanianie. Rozsądna reguluje wypróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
Witam odpowiadam na pytanie odnośnie mojego jadłospisu Otóż 500 gram płatków ma ok 430 kalorii kest to spora paczka ja jem ok 6-7 łyżeczek na kubek no to jest ok może 20-30 kalorii i jem to 2razy dziennie o 9 i np o13 później jem zupe warzywną /same warzywka z ziołami ugotowane/ tak mały tależ a później jakieś jabłko, oczywiście herbatka czerwona . Aha rano kubek kawy z pół łyżeczki cukru i o 12 również kawka bez niej nie funkcjonuje wykluczyłam chleb ziemniaki wczoraj zjadłam jeszcze małe chude mięsko/pierś z kurczka małą porcje/ mnie to zadawala a najbardziej cieszy że chodzę do łazienki zawsze rano a i po południu też więc jak chciałyście to opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Akusi
bardzo dziekuje,chetnie skorzystam z Twoich rad,zapytam jeszcze w jakim tempie chudniesz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jest tutaj kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika25
a co to za super dietetyczne płatki, które w 500g mają niewiele ponad 400kcal ??? Chetnie bym się w takie zaopatrzyła! wg mojej znajomości kalorii to 400kcal ma 100g płatków a nie całe 500g. Więc jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
masz racje 500gram ma dokładnie 401kalorii więc to 500 gram mam na 2 tygodnie jedząc po dwa posiłki dziennie więc ile to jest na koalorie????jedna porcja ile może mieć kalorii???? nie potrafie sobie jakoś tego wyliczyć ale wydaje mi się że mało 14 dni x 2 posiłki dziennie podzielić na 401kalorii x5 tak to chyba jest co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
wychodzi mi że moja dzienna porcja płatków ma ok 300 kaloriii. A może coś źle obliczyłam tzn 300 mają moje dzienne obie porcje a poplątałam sie już 2 x po 150 kalorii dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×