Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puszysta Kasia

Otręby

Polecane posty

Gość Akusia
do tego zupa warzywna i jakieś jabłko i chyba tak bardzo nie przekraczam 800 kalorii. może mi to ktoś lepiej wyliczy????bo może coś źle robie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaaa
jak w ciągu 14 zjadasz paczkę, która ma 500 kcal, to jak w ciągu 1 dnia możesz zjeść 300 kcal??? pomyśl Akusia!! A może te Twoje 401 kcal to w 100 gramach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak myślicie
kto pomoże Akusi obliczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuuuuuuu
392 ma 100 g płatków owsianych. 500g= 1960kcal 1960kcal/14 dni =140 kcal dziennie tyle kcal ma dzienna porcja Jej płatków. Chyba nie dużo, wiec dajcie jej juz spokój:):):) http://www.dieta.pl/Catalog.asp?grid=3%3B20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to byloby na tyle
platki dosc kaloryczne,chyba ze zytnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuuuuuuu
no faktycznie, sporo kalorii w 100g, ale jesli dziennie 140 to nie tak duzo, zwłaszcza, że świetnie podobno zapychają, i po takim śniadaniu dość długo nie chce sie jeść. Nie próbowałam płatków, ale jem otręby, i działają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
Witam ponownie moje płatki jednak działają ja CHUDNE i to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76200
-Akusia! twoja dieta to ostra nieurormaicona glodowka . Nie nadazylam za twoim przeliczaniem ty chyba tez bo ci wyszlo ze z platkow ( 2 porcjie dziennie ) zjadasz 300 kal dziennie. Ja to policzylam tak 100 g=366kal, wiec 500g tj.5x366=1830kal. Liczycz ze paczka starcza ci na ponad 2 tygodnie czyli ponad 14 dni. 1830kal/14dni=130kal/dzien . do tego zupka warzywna doloze i policze 100kal, no i jablko nawet wielkie 160kal = 390kal i to w zaokragleniu. Wiesz co moze lepiej przestan wogole jesc to bedziesz chudla jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76200
- Akusiu! ponioslo mnie przepraszam nie mam prawa tak osto cie pouczac ale przemysl te moje wyliczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
nic nie szkodzi że cię poniosło ja sie ciesze że jednak chudne i to mnie bardzo satysfakcjonuje bo mam już dość bycia takim spaślakiem.Nic nie moge sobie kupić fajnego bo mi sadło na brzuchu wisi i nogi grube więc nie mam mowy o spódnicy. Mam zamiar dalej sie odchudzać i zaczęłam wprowadzać po malutku troche mięska i ser biały.ale jem naprawde małe ilości. bardzo się ograniczam. Masz racje z tym że jem niewiele ale już sie przyzwyczaiłam i mam nadzieje że tym razem mi sie uda i że schudne do przynajmniej 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×