Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakoszkazieleni

Preparaty na bazie zielonej kawy

Polecane posty

Gość smakoszkazieleni

siemka, ostatnio obiło mi się o uszy takie coś jak zielona kawa, że ma właściwosci odchudzajace, bo przyspiesza metabolizm itd. o zielonej herbacie to słyszałam, a o kawie? ktoraś ma jakieś opinie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanaBana
ja zieloną kawę znam ze swoim tabletek, z którymi się właśnie odchudzałam, czyli z IQgreen. schudłam 8 kilo, czyli jak widać, coś w tej zielonej kawie musi być, skoro ma takie działanie. a fajnie, ze to naturalne a nie jakaś chemia, tylko normalny zdrowy produkt, ja to bardzo cenie takie rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka55
Oj tak, zielona kawa jest dużo lepsza niż zielona herbata, ma silniejsze właściwości antyoksydacyjne. W zielonej kawie jest też kwas chlorogenowy, który pomaga w regulacji przemiany materii, a to korzystnie wpływa na naszą wagę:) Korzystnie tzn, mam na myśli, że ją zmniejszamy :) Oczywiscie jak każda kawa zaiwera też kofeinę, która co powszechnie wiadomo też ma właściwości odchudzające :D Z tego się się orientuje, to wspomniany IQgreen ma najwyższy ekstrakt z zielonej kawy dostępny w Polsce, a skład ma bardzo prosty, więc na pewno jest bezpieczny. A, że zielona kawa jest skuteczna, to te tabsy też muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co pijecie w ciąży, pijecie wszystkie herbaty? I co z kawą bo ja ja uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×