Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr T

SIłownia dieta

Polecane posty

WItam! Mam 31 lat, mezczyzna, zaczałem chdozic na siłownie. Zależy mi na ogolnie ruchu an tej siłowni, tzn, w jakims tam odleglym czasie chce kupic odzywke białkową, żeby troszke mieśnie napompowac. Mam 78 kg, 175 cm, wygladam normalnie. NIc nie musze zrzucac. Doradzcie mi bo kupe czasu na siłownie chodziłem jednak diety kompletnie sa dla mnie ciemne... wczoraj bylem o 19 do 21 i co po tej siłowni jeść w jakich ilościach? Weglowodany? bialko? co dziś rano? od czego zaczac? dzieki, totalnie nei kumam tych obliczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz zbudować sylwetkę, śmigasz na siłke to tylko i wyłącznie musisz połączyć dietę z siłownią. Jedno bez drugiego nie będzie działać jeżeli chcesz trochę mięśnie napompować. Początkowo możesz przyłożyć się bardziej do ćwiczeń ogólnorozwojowych, nawet w domu. Łap jeden z przykładowych zestawów ćwiczeń, masz tam też diety na masę. Tu masz info odnośnie żywienia i treningu: http://blog.metasport.pl/ Mam nadzieję, że pomogłem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania wskazują, że prędkość żucia ma wpływ na ilość uwalnianej histaminy przez nasz mózg. Okazuje się, że im dłużej jemy, tym więcej nasz mózg wytwarza tego hormonu i szybciej czujemy się najedzeni i syci. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy zjemy mniejszą porcję. Inne hormony odpowiedzialne za odczuwanie sytości po posiłku zostają wytworzone 20 minut po zakończeniu jedzenia. Jeśli będziesz jadła dłużej, to hormony szybciej się uaktywnią przez co zjesz mniej. Jeśli jesz bardzo szybko, to organizm nie zdąży Ci powiedzieć, że jest już najedzony. To skutkuje nadmiernym objadaniem się o odchodzeniem od stołu będąc przejedzonym. Jeśli jesz za szybko, to Twój organizm nie wie, że żołądek jest już pełny i przez to wysyła sygnałów do mózgu, że jesteś już syta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj możesz znaleźć ogólne informacje na temat diety na masę http://bethemonster.pl/dieta-na-mase-dla-kazdego tak jak pisał mój poprzednik jeśli nie będziesz miał dobrej diety to nie zbudujesz mięśni. Odżywka białkowa to tylko jako uzupełnienie diety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym o 18:00 jadła kolacje, potem godzinka przerwy, potem przed siłownią szejk białko + owoc :) czyli coś na energię :) bo spalisz wszystko na ćwiczeniach :) a po ćwiczeniach już lekkie coś, np warzywa, kasza / ryz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem białko, pomaga w budowaniu mięśni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×