Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Świeże jedzenie do pracy

Polecane posty

Gość gość

Wkurza mnie, że moje jedzenie do czasu przerwy na śniadanie czy lunch nie wygląda zbyt dobrze i kojarzy się jakby było nieświeże. Jak można to zmienić? Pakujecie to w jakieś pudełka czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemy w domu, a wydalamy świeży klotz w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jadasz w pracy, ale ja biorę takie rzeczy, które się nie psują: surowe owoce i warzywa które tuż przed jedzeniem kroję (np. rzodkiewkę na kanapki, natkę pietruszki kroję tuż przed jedzeniem), chleb kupowany tego samego dnia, kasza kuskus zalewana tuż przed zjedzeniem, owoce np. kiwi noszę w całości i wkrajam do jogurtu czy kefiru. Jajko na twardo też przez pół dnia się nie popsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanadiecie
A ja tam jeśli już coś zabieram do pracy to klasycznie: jakąś dobrą kanapkę. Po prostu wybieram ciemny chleb, jakieś zdrowe dodatki. Świeże warzywa, np. marchewka pokrojona w słupki to dobry pomysł. Jedyne co muszę zmienić to sposób, w jaki przynoszę to do pracy, bo widzę, że szkolny chlebak wywołuje uśmieszki u kolegów z pracy :) Widziałam takie torebki śniadaniowe Morethanbag, więc może wezmę coś takiego. Podobno to się fajnie rozkłada i można korzystać jak z talerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×