Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki z usa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zamierzam cwiczyc i stosowac diete bo po ciazy chce schudnac ale tez chce "jesc" tabletki zamowilam sovie takie. Czy ktos z was je stosowal? Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze od Foreverslim dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama, reklmę reklamą pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. Jesli myslisz ze to reklama to naprawde sie mylisz. Ja sie pytam czy ktos je stosowal a nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teklama MediaExpert laptop za 1899zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienki na karnawał za 34 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za spam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkleilabym same zdjecie ale nie umiem, wiec wstawilam caly link.. to NIE jest reklama ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim powered by IQLAB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec? Stosowal ktos? :) naprawde to nie jest reklama, jesli ktos stosowal to niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_Baba_Jedna
Odpowiedz sobie sama uczciwie na pytanie - czy uważasz, że fizycznie jest możliwe schudnięcie 20 kg w 30 dni (bo tak jest napisane na tej aukcji Allegro)? No więc możliwe, czy nie? Tak na chłopski rozum? Otóż nie ....... Więc chyba to samo mówi za siebie, że ktoś sprzedaje ściemę!!!!!! Poza tym czy według Ciebie nie podanie składu tabletek jest wiarygodne? No, zastanów się. Czy zaufałabyś sprzedawcy, który sprzedaje nie wiadomo co? No właśnie. Więc teraz sama sobie odpowiedz, czy warto kupić te tabletki.... Sorry, ale nie trzeba być geniuszem, aby wiedzieć, że to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów sie gdyby te i wszystkie tabletki działały, nie byłoby tylu grubasów na tym forum?? 79 zl i po kłopocie;) MNIEJ ŻREC I RUSZYĆ DOOPĘ to jedyna sprawdzona metoda na schudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie zamiast tabletek Yerba Mate - to taki ziołowy zamiennik kawy, ale dużo zdrowszy. Mi się udało z nią schudnąć 30 kilogramów w trochę ponad rok... pobudza spalanie tłuszczów, przemianę materii ale nie obciąża serca i układu krwionośnego. Poczytaj sobie troszkę więcej o niej, to sama zobaczysz ile korzyści :) A kasę lepiej zaoszczędź i kup coś dla dziecka, np. rowerek w media expert... w tabletki nie ma się co bawić, bo to chemia jakkolwiek by nie zachwalali, a po yerbie efekty gwarantowane i bez zbędnego potruwania ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna reklama! kup sobie zdrowsze jedzenie i karnet na siłoenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś nie byłam zwolenniczką brania tabletek.Ale niestety nie dawałam rady na samych dietach.Z dużej ilości tabletek wybrałam Foreverslim.I był to trafny wybór.Z tygodnia na tydzień chudłam .A całe odchudzanie skończyłam z wynikiem -14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba kazda z nas moze podac linka jak uwaza,ze cos jest godne polecenia?ja osobiscie polecam wam suplement www.actislim.pl,dla mnie jest swietny,same poczytajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMIRRA
Błędy żywieniowe widać dopiero po tym jak wejdziemy na wagę i zobaczymy żę sporo przytyłyśmy.Przy braniu Foreverslimu można schudnąć i nauczyć się jeść racjonalnie i zdrowo.U mnie Foreverslim odwalił kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×