Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wspolne dietowanie

Polecane posty

Gość gość

hejusmiech.gif zaczelam sie odchudzac po porodzie. Choc do wagi sprzed ciazy duzo mi nie brakuje, to gdy zachodzilam mialam nadwage. Moj cel to 20 kg. Zdarzalo mi sie podjadac przed, to teraz gdy bylam juz w domu z synkiem jeszcze bardziej mnie kusilo.... Zaczelam teraz w poniedziałek z waga 76,1kg przy wzroscie 158. Cw po 45min na steperze od tygodnia z jedna przerwa. Walcze z podjadaniem. Pije zielona heebate, ograniczylam kalorie, nie jem po 17... Dzis zanotowalam spadek i teraz mam 74,3kg.... schodzi woda... drobny spadek ale barrdzo cieszy Dolaczajcie, i razem walczmy o lepsza wersje samej siebie a nowy rok przywitamy z mniejsza waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja się od dawna odchudzam, niestety ze mną jest tak, że wagę mam w normie, nawet trochę za mało ale co z tego, skoro wygladam grubo. Mam okropnie grube uda i ramiona. :o Teraz od września jestem na diecie 1440 oczywiscie treningi i robię wszystko żeby zrzucić to sadło, nie mogę się patrzec na moje uda. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie i wyszczuplić ciało stosując tę dietę połączoną z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
A kogo obchodzi chudniecie w krótkim czasie? Chyba tylko tych co koniecznie chcą zaliczyc jojo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×