Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImKzA

Wypisujemy swoje wymiary w trakcie odchudzania - Nasze skucesy

Polecane posty

Było przy 1.65 cm 20.04.08 r. : Waga: 69,5 kg Biust: 98 cm Talia: 83 cm Biodra: 107 cm Dzisiaj jest 9.06.08 r. : Waga: 62 kg Biust: 94 cm Talia: 73/74 cm Biodra : 100/101 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej byłąś diecie że tyle schudłąś? ja mam w biodrach 97 talia 80, mam 159 cm , a wagi mojej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 -300 brzuszków dziennie. Niskokaloryczne śniadanie, obiad np . dzisiaj 2 skrzydełka z kurczaka pomidor i kasza gryczana, kolacji nie jemy tylko pijemy herbatkę z cukrem. Zero słodyczy. 7 kg w 1,5 mniej. Gwarantuję. A no i nie pijemy piweczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej .. się odchudzam :D wiec o efektach będę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodyczy to ja wogule nie jem, gorzej bedzie z piwem. herbaty też nigdy nie słodze. a brzuszki robisz z prostytmi nogami czy z ugietymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ugiętymi. Nie jedz kolacji, a obiad przed 18 i nie jedz przekąsek w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 87-67-94 udo 54
a jest 82-62-87 udo 49 - zrzuciłam jakieś 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja wazylam 62 kg schudlam 55. I myslam, ze to jest satysfakcjonujaca waga przy 165 cm...a tutaj ludzie mowia mi, ze nadal duzo waze. Zatem ile mam wazyc, zeby bylo juz dobrze ? Bo juz zgupialam. Ktos mi napisal ze 48...przeciez to juz niedowaga jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
witam aleksandrowa ważysz bardzo ładnie jesteś szczuplutka i nie słuchaj że 48 powinnaś ważyć bo to piszą jakieś zmaniaczone anorektyczki moim zdaniem super pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podp. sie czarnym nickiem
ja ważyłam 72,5 kg (kilka dni po porodzie) i moje wymiary były takie: talia 84, brzuch w najgrubszym miejscu 102, biodra 106,5 a udo 61,5 teraz ważę 57 kg a moje wymiary to: talia 67,5, brzuch w najgrubszym miejscu 82,5, biodra 94 a udo 52,5 PS. Jeszcze nie zakończyam diety, gdyż jak widać, mój brzuch to zadna atrakcja, ale mozliwe, że już mi zostanie taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja chcę jeszcze zrzucić tak ze 6 kg.. tylko co raz wolniej ta waga spada.. kilogram do 1,5 na tydzien.. Dziś zjadłam 1,5 kanapki, Wypilam jogurt do picia i obiadek :skrzydełka 2 i surówka czyli z jakieś 1300 kcal. Czy w ten sposob jeszcze zrzucę coś? waga się obniża ale bardzo powoli tak jak napisalam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed odcudzaniem:waga 60kg,wymiary: biust 78cm,talia 71,5,biodra 101cm,udo 59cm. Dwa miesiace pozniej,czyli tydzien temu: waga 52kg,wymiary biust 72cm,talia 64cm,biodra 90cm,udo 52cm:) Jeszcze dwa,trzy kilo i bede w pełni zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam 4 kg wymiary przed: talia - 64 biodra - 94 uda - 54 obecnie - waga 54 kg talia- 60\ biodra- 93 udo- 50 a chce talia- ok biodra- 90/91 udo 48 i teraz bez diety tylko cwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to i ja napiszę
wzrost - 176 cm, w marcu wymiary prezentowały sie tak - 109/87/110 zgrooooza! :o teraz jest - 103/76/102 i dążę do jakichś 97/70/97 :) aha, dodam że zazwyczaj jadam 1700 - 2000 kcal, (czasem nawet przekroczę tę wartość) i dość dużo sie ruszam tak wiec żadnych restrykcyjnych diet tylko w miarę normalne jedzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj : Biust: 94 cm Talia: 73 cm Biodra: 99/100 cm Waga: 61 kg w Udzie: 59 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ImKzA - ja tez mam 165cm :) Przed odchudzaniem: 67kg talia-79 brzuch 90 tyłek 100 udo 58 Po odchudzaniu: 61kg talia - 73 brzuch 82 tyłek 96 udo 56 (masakra z tym udem) Daze do 50kg. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinny_pretty
http://pretty-skinny.blog.onet.pl/ Polecam tego bloga wszystkim odchudzającym się dziewczynom! Dziennik diety, thinspiracje, wsparcie w zachowaniu silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra1987
hej dziewczyny autorka tematu pisze że wazy teraz 62 kg i ma takie duże wymiary Biust: 94 cm Talia: 73/74 cm Biodra : 100/101 cm przy wzroście 165 to dziwne ze waży tylko "62 kg" albo ze mna jest coś nie tak ;P bo ja jak ważyłam 68 kg przy wzroście 170 to moje wymiary były takie biust 90 talia 68 to max biodra 92 jestes raczej wyćwiczona ale czy to jest realne żeby mięśnie aż tyle wiecej ważyły od galarety autorki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra1987
moim zdaniem jak ktoś ma w biodrach 101 i w tali 74 to nie waży 62 kg!!!!!!!!!! musisz wazyć min 70 kg a 1,65m to nie taki bardzo niski wzrost!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam,ze to prawdopodobne. Jak wyzej podalam wazac 61kg rowniez mam w talii 73cm. W tylku co prawda mniej bo 96cm ale kazdy jest zbudowany nieco inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale sie dzisiejszymi wynikami;) waga 51cm wymiar biust 72cm,talia 63cm,kosci biodrowe 81cm,biodra 89cm,udo 51cm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to prawdopodobne. Ważę 61 kg mam 165 w tali 73 cm. robie 500 brzuszków dziennie i nic w tym dziwnego, Każdy ma inną sylwetkę i inaczej wygląda więc nie wiem skąd twoje zdziwienie . Jedni wyglądaja grubo oprzy 170 i 68 kg a inni szczuplo przy 165 i 61 kg:] to zalezy od sylwetki:] Jelinka tez dąże do 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to sorry autorko ale to masz sam tluszcz zero miesni. zreszta nie dziwota po takiej diecie. wczesniej przed ta dieta tez pewnie za wiele sie ne ruszalas... masz bardzo duze wymiary jak na ta wage. ja mam 67kg 165cm i wymiary mniejsze od ciebie. tylko,ze ja rzeczywsicie cwicze - nei do przesady ale jednak. kiedys dawno temu po drastyczne jdiecie dopadlo mnie jojo - zalalm sie tluszczem... i tak. wtedy mialam podobe wymiary jak ty przy duzo mniejszej wadze niz teraz... zmien sobie diete, bo obecna - przepraszam ale beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×