Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImKzA

Wypisujemy swoje wymiary w trakcie odchudzania - Nasze skucesy

Polecane posty

Diete mam bardzo dobra i racjonalna. Nie wiesz jak wyglądam to się nie wypowiadaj :) Mięśnie mam, bo od 2 lat trenuję siatkówkę i biegi przełajowe, wiec kochana twoja opinia jest blęda co do mojej osoby. :] Dziś: 60 kg Biust: 94 cm Talia: 71 cm Biodra:99 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unos sie tak. diete masz do kitu. miesni raczej wcale skoro juz sie tyle czasu taka dieta odchudzasz :/ szczegolnie jesli przy takiej diecie dodatkowo cwiczysz. smierc dla miesni i metabolizmu. a tluszcz jest lekki w zwiazku z czym duza jego ilosc malo wazy. no i wymiary mowia same za siebie wyciagnij wnioski ej... znam to z doswiadczenia. na pocieszenie ci powiem ze zawsze mozesz to zmienic. powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haendem
Jaką dietę proponujesz ? Ja jestem po 1000cu i mam za sobą 10,5 kg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waze tyle i tak jest
Do Haendem:) nie badz smieszna kazdy ma inna budowe ciala i czywiscie wierze,ze dziewczyna ma takie wymiary i tyle wazy!!! Ja mam w tali 69 ,a w biodrach 104 i waze 62 kilo ,a mam 172 ,wiec jak nie widzisz to nie pisz,ze ktos klamie ,bo na to wyglada!!! I jeszcze jedno,moje cale zycie to sport,wiec nie mam tluszczu! A ze mam taka budowe,no coz nie kazdy jest idealem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zroznicowania w budowie ciala - napisalam juz ze kiedys podobnie jak autorka zalatwilam sie glupia dieta i przy tym samym wzroscie i nizszej wadze mialam duze wymiary jak i ona. teraz mam mniejsze i to o wiele wymiary przy wyzszej wadze i tym samym wzroscie. reasumujac. waze 67 kg na 165 i mam o wiele mniejsze wymiary niz ona. kiedys tak samo spalilam miesnie i wazylam 59 i mialam duuuuzo wieksze wymiary niz teraz. takze nie opowiadaj mi o budowie ciala, zwroc lepiej uwage na jej glupia diete, jak chcesz kogos pouczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na wymiary
85-67-94 udo 54 wzrost 170, waga 58? miałam tak przed odchudzaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waze tyle i tak jest
a jak po odchudzaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na wymiary
po odchudzaniu 82-62-87 udo 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede dyskutować z kims kto uważa że ma rację a dwie osoby mówią mu że jej nie ma :] Powtóze ze kazdy ma inna sylwetke i róznie przestawiaja się wymiary i ty mnie nie pouczaj co i jak mam robic, bo duzo zrzucilam i takze uprawiam duzo sportu. :] Koniec dyskusji z Panią wszystko i najlepiej wiedzącą. Najlepiej komuś wytykac ze ma tłuszcz nie widząc go . Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleaseeeeee....
do haendem Jaką dietę proponujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka32
proszę o rade mądre dziewczyny ,mam bardzo duże wymiary ,talia ,brzuch ,a nie ważę dużo ,jaką dietę stosować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro wracamy do budowy ciala to ja tez powtorze :) prosze: \"co do zroznicowania w budowie ciala - napisalam juz ze kiedys podobnie jak autorka zalatwilam sie glupia dieta i przy tym samym wzroscie i nizszej wadze mialam duze wymiary jak i ona. teraz mam mniejsze i to o wiele wymiary przy wyzszej wadze i tym samym wzroscie. reasumujac. waze 67 kg na 165 i mam o wiele mniejsze wymiary niz ona. kiedys tak samo spalilam miesnie i wazylam 59 i mialam duuuuzo wieksze wymiary niz teraz. takze nie opowiadaj mi o budowie ciala, zwroc lepiej uwage na jej glupia diete, jak chcesz kogos pouczac\" a poza tym nikt mi nie powiedzial tu nic sensownego na temat ze nie mam racji. zadnych argumentow, nic. jedno marne o budowie ciala, ktore juz podwazylam. prawda w oczy kole. nie schudlas wcale. co to za dieta? dwie kanapki, skrzydelka z kurczaka (fuj! sam tluszcz) jakies cos tam, zero kolacji, herbatka. i do tego cwiczy. spalila wszystkie miesnie i zadowolona sie lansuje na forum :) a zreszta... rob co chcesz. jaka diete? racjonalna. z ograniczeniem wegli ale nie do przesady. w miare regularne posilki. sporo bialka ale bez przesady! ma byc dodatkiem do warzyw. jesli cwiczysz masz prawo do wekszej ilosci wegli. poza tym tak zeby sie nie glodzic. bo juz samo uczucie glodu obniza metabolizm. nie spal miesni. tak mysle ze dobra rada w diecie jest nie wazyc sie ale mierzyc. teraz tak do tego doszlam, ze mloe dziewczyny dlatego ciagle jo-jują i wpedzaja sie w glupie diety co konczy sie jak dla autorki watku, bo za czesto sie waza i chca widziec efekty na wadze. a jakby tak poprzestac na pomiarach? dziekuje autorko tego watku, dzeki tobie zaleczylam resztki kompleksow - wcale nie jestem gruba, za to wysportowana i wiem ze dieta, ktora stosuje jest sluszna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:]Na ile stron jeszcze się rozpiszesz? :] i tak bede uważała że jesteś załosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelissssss
Haendem - jesteś żałosna. Trenuje boks, mam 176 i waze 54 kg. Zero tłuszczu. Moim zdaniem to ty masz nadwage i kompeksy , które leczysz na innych. Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam z tobą dyskutować i zniżać się do twego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze mam nadmiar - w koncu sie odchudzam. dosyc logiczne prawda :) na szczescie wybralam porzadna diete, chociaz przez chile kusilo isc na jakas glupia. czemu jestem zalosna? bo wale prawde miedzy oczy? kompleksy mialam ale sie wyleczylam :) chudne szybko, bez obaw niedlugo tez nie bede miala tluszczu - dzieki cwiczeniom i diecie, ktora mi nie pali miesni - moga one spalac tluszcz. co do pytania o ilosci - wiesz, nie wiem. to zalezy od Ciebie. byl tu Fit, ktory fajnie doradzal ale zniknal, szkoda. ja Ci powiem tak - nie licz kalorii. jedz regularnie, mozesz co trzy godz. w kazdym posilku bialko - nie za wiele, zaleznie od glodu. do tego warzywa. surowe, gotowane. troszke tluszczu. chyba ze bialko to tlusta ryba albo jajka. zjedz tak, zeby nie byc glodna ale nie napchana. zacznij od bialka - nie podskoczy ci cukier. jedne posilki moga byc wieksze, inne mniejsze - jako przekaski. zalezy od twojej aktywnosci i glodu. jesli masz problemy z jedzeniem wieczornym, to owszem - zjedz kolacje - ryba, warzywa i nie mow sobie ze to koniec na dzis. mysl ze przed snem mozesz jeszcze kawalek gorzkiej czeko, albo maly jogurt, jajko. to bardzo pomaga. jesli cwiczysz, to mozesz pozwolic sobie na owoce i zboza - nie za duzo i w okolicach treningu. pamietaj - nie najadaj sie do syta. ale nie badz glodna - ma ci byc blogo :) za trzy godz przeciez znowu zjesz. i urozmaicaj - to radocha miec ciagle jakis nowy fajny smaczek do zjedzenia. trzymaj sie niskiego ig. znacznie obnizy ci apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki. no raczej zrezygnuj :) ale jak raaaaz w tygodniu zjesz malusia kromke to nikomu nie powiem :) dobra uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś :) : Waga: 59 kg Biust: 93 cm Talia: 71 cm Biodra:98/99 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika ROTH, Paris
GŁÓD. PODJADANIE. Błędy IG. BH.30. MOTTO: Stabilny poziom cukru we krwi przez 24h !! Podjadanie w NOCY lub podczas dnia to zawsze jest z głodu. Głód odczuwamy wtedy, gdy poziom cukru we krwi spada. Podwyższamy go zawsze; dużą PROPORCJONALNĄ ilością tzw. __NISKICH węglowodanów, tj. do 26% wzrostu; czyli naszym ludzkim paliwem, a więc __GLUKOZĄ naturalną. Tak ułożyła to przyroda planety o nazwie ZIEMIA. Jak ktoś mówi inaczej, nawet ten z tytułami to zwyczajnie powinien sobie wykonać najprostsze badania, a wtedy dostrzeże, iż przyroda naszej planety jest jedna i FINALNIE tworzy logiczną perfekcję. Ułożone są zatem przez PRZYRODĘ wszelkie zależności pierwiastkowe, czyli żywieniowe również. Problem jedynie jest z identyfikacją ewolucyjnych dokonań naszej przyrody, bo to można zrealizować JEDYNIE poprzez wykonanie setek elementarnych badań laboratoryjnych. Ten kto je wykona dopiero może mówić: REALNĄ prawdę. Poczytaj, zapoznaj się to wystarcza. Jednak KONIECZNIE pamiętaj o __CHLEBIE typu KR-IRL, ponieważ to on głównie utrzymuje poziom cukru w stabilnej strefie, czyli nie odczuwasz GŁODU. R E F L E K S J A: __INDEKS ŻYWIENIOWY, a; __INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody. IG; to marketing, obłuda i biznes. Zobacz też; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW. __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie do 90-60-90 jeszcze troche brakuje ale juz jest poprawa, 3 miesiace chodzenia na fitness do Saturn Fitness dało jakiś efekt, na poczatku nie bylo, ale teraz juz nawet chlopak zauważył. Chodzę do tego klubu na Bielanach w Warszawie na ul. Arkuszowej, mają super zajęcia, ja chodziłam na pilates, zumbe i jeszcze kilka sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×