Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Biedrona86

Zupki chińskie - dziewczyny

Polecane posty

Wiem,że były już takie tematy ,ale chciałabym was zapytać- szczególnie dziewczyny, czy jecie zupki chińskie i jak to wpływa na waszą sylwetkę.Ja je uwielbiam, ale słyszałam ,że są strasznie kaloryczne, bo ,że sama chemia to wiem, ale łudziłam się ,że można od nich schudnąć, jak to właściwie jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka2222
moj kolega jedzac zupki chinskie codziennie zamiast normalnego pozywienie utyl straszniea wczesniej byl szczuplas,a od tej chemii z 20kg przybylo, wiec ja odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie polecam
ani nie zdrowe,ani pozywne a wlasnie tez slyszalam ze tuczace... nie sa dobre na diete. lepeij o nich zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie maj mało kalorii ale zawieraja substancje ktore reaguja z organizmem i w ten sposob sie tyje:) Wogole liofilizowana zywnosc nie jest nie zdrowa,tylko jezeli producenic w zmacniaja je roznymi swinstwami to naprawde ni polecam:) lepiej ugotowac gar zupy i jesc go przez tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi, szczerze liczyłam na to ,ze ktoś napiszę,że od czasu do czasu mogę sobie kilka zjeśc :P Przeciez są takie pyszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ale my mozemy jesc wszystko,tylko w ograniczeniach czli wiek,plec,waga,tryb wykonywanej pracy itp:)To tak samo od słodyczy sie tyje a wyobrazasz sobie zycie bez np sernika:) Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba pamietac z UMIAREM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinskie jest najzdrowsze
ja jem cale zycie zupki po nich mam geste wlosy mocne zeby jedrna skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobra
mysllam ze kapniesz to jest po prostu lekko mowiac syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×