Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apart biżuteria opinia pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość gość

Firma Apart Opinia - nie nie i jeszcze raz nie. Dzis mialam chyba najgorszy dzien w zyciu przez swoja glupote i firmę apart. Kupilam pierscionek biale srebro rodowane jednak po 30minutach wrocilam do sklepu z prosba oddania nieuzywanego pierscionka, poniewaz nie pasowalby do obraczki po za tym porownalam sobie do pierscionka od jubilera bez marki apart -cena masakryczna i gorszy gatunek. Okazalo sie ze nie oddadza mi pieniedzy... sluchajcie nie oplaca sie wspolpracowac z firma ktora nas nie szanuje. Ja doplacilam kolejne 400zl zeby kupic nastepny w miare porzadny.. mam nadzieje ze bedzie ok... ale zaluje strasznie. Jak mozna tak traktowac ludzi... bo to jest polityka firmy !! porzadna firma bda o klietow i chca do niej wracac APART ma na tyle beznadziejne produkty ze nawet nie pozwalaja ich oddawac ! Eh porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłaś sobie sama pierścionek zaręczynowy i potem dokupiłaś drugi??? I ten pierwszy nie pasuje do obrączki ? Zdecyduj się jaki masz stan cywilny heh Chyba nie myślisz że ktoś uwierzy w te wypociny? Rożne posty były na kafeterii, ale ten jest wyjątkowo żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! Zgłosiłam reklamację pierścionka po dwóch miesiącach użytkowania, ponieważ brakowało w nim jednego z diamencikow (jak się później zorientowałam po zdjęciach, nie było go od samego początku). Nie dość, że reklamacji nie uznali, sugerując, że to moja wina, to jeszcze pierścionek wrócił pogięty. Podejście firmy do klienta jest fatalne!! Apart kompletnie nie dba o dobro klienta. Mogliby mniej pieniędzy wydawać na twarze celebrytów, a więcej przyłożyć się do profesjonalnej obsługi i jakości produktów. Nigdy więcej nic nie kupię w aparcie i każdemu odradzę zakup produktów tej firmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×