Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty ślubne dla niskich kobietek chwalę się zakupem :)

Polecane posty

Gość gość
Na kolana nie rzucają,ale najważniejsze ze Tobie maja się podobać i masz czuc się w nich wygodnie a szczególnie tyyyylllleeee godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niska to 150, średnia 160, wysoka 170, 180-mutant, 140-karzeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w porównaniu do mojego narzeczonego, który mierzy 190 to jestem karłem ;) zwykłe, zwykłe, ale w ograniczonym wyborze butów ślubnych z tych jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne ale beżowe byłyby praktyczniejsze. Wytrzymasz całe wesele w takich butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę miała śnieżnobiałą suknię, mam ciemne włosy i ciemną karnację, więc poszłam w czystą biel. Wytrzymam, przez tyle lat przyzwyczaiłam nogi, na każdej imprezie/weselu wytrzymuję do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można kupić białe buty ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no świetne, nie tanie, a ja drogich nie lubie:D, tylko czy wygodne będą na tyle zebys w nich obróciła wesele, ale buciki mega fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne, ale cena powala. Widziałam wiele podobnych butów z tych samych materiałów za dogodniejszą cenę. Sama mam 1,62m i wybrałam jednak niższe i praktyczniejsze, także czółenka skórzane za kwotę o połowę niższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ta firma jako jedna z nielicznych robi buty na bardzo wysokim obcasie, dlatego się cenią. Potem je przefarbuję na np. czarne, żeby były praktyczne ;) Są bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego przy zamówieniu przez internet dają 6% zniżnki i dostawę gratis, nawet jakby chciała wymienić, to też pokrywają koszty mojej wysyłki i wysyłki nowej pary butów ;) Więc w sumie zapłaciłam 320zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 165 i buty bede miec 5 cm plus wkłądki zelowe w razie co tez 5 cm to jak je bede miec w butach to razem bede miec 175 a moj narzeczony ma 185 wiec tylko o 10 cm bede o niego nizsza to nie bedzie az tak tragicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne. Ja tez jestem niska- 154cm i do slubu tez bede szukac wysokich butow. Z reszta chodze tylko w wysokich. Moze nawet skusze sie na ten model, bo sa naprawde sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięłam je, bo nie mogłam nigdzie znaleźć bardzo wysokich... :( A cena w porównaniu do innych modeli tej firmy była ok. Ale na nodze prezentują się cudnie, mają szpic, wydłużają nogę i są na prawdę cudnie :) Niestety zmora nas- malutkich osóbek... Wszystkie babki w salonach się ze mnie śmiały jak brałam do przymiarki swoje 14cm buty... Ale jak widziały różnice pomiędzy "z butami" i "bez butów" to zrozumiały ;) Do tego mam suknię coś między syrenką a literą A, więc musiałam się wydłużyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczne ale ja bym całe wesele w nich nie wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i w sumie białe modne w tym sezonie , więc później wykorzystasz. Baldowski ma bardzo wygodne buty więc na pewno w nich wytrzymasz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jeszcze dodam że na swoim weselu miałam obcas 13 cm i wytrzymałam także dasz radę. Będzie ciężej niż na czyimś weselu bo na własnym weselu przynajmniej ja miałam już szpilki na nogach od godz 13 do 5 rano a porównując sylwester tylko od ok 19.30 do 4.30 , czyjeś wesele też od ok 15 albo 16 ale dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwi mnie tylko, że jest szpilka, wolałabym słupek, no ale nic, pewnie, że dam radę, nie mam wyjścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładniejsze, ale dobrze by buty miały platformę, bo nie odczuwa się wtedy tak tej wysokości, wygodniej się chodzi i dłużej można wytrzymać. A przecież wesele to taki mały taneczny maraton do samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się bardziej podobają nuty autorki. Te mi się wogóle nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym bialych butow nie kupila. nude, a jak nie pasuja to np fuksja i do tego bukiet pod kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co wstawiłaś ładne, ale tak jak pisała jedna z dziewczyn nie mają platformy, no i wolałaby wyższe. co do butów nude lub w innym kolorze, to nie podobają mi się, wolę klaszycną biel. I tak butów tak bardzo nie widać, a te moje są ładne, bez szału, ale nie odpychają swoim wyglądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne, ale ja bym kupiła jakieś czerwone, różowe czy niebeskie, żeby potem jeszcze je ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne są! My mamy obiad weselny bez tańczenia więc chyba też sprawie sobie taaakie wysokie bo ja mam 164cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalettka
Podobają mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokich butów jest bardzo dużo, za mało kupujesz widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysokich ślubnych jest bardzo mało, przeszukałam wszystko co się dało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym się różnią ślubne buty od normalnych? nazwą? no chyba że chcesz białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×