Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość verbala

co sądzicie o wybielaniu zębów przed ślubem?

Polecane posty

Gość verbala

Hej! Mam pytanie, co sądzicie na ten temat? Słyszałam od koleżanek różne opinie, jedne twierdziły, że nie ma sensu ryzykować tuż przed ślubem, bo kolor może się nie przyjąć, a zęby boleć, z kolei od innych słyszałam, że nie ma z tym problemów. Jak to jest Waszym zdaniem? Od razu mówię, że raczej chodzi mi o wizytę u dentysty, na własną rękę raczej nie odważę się, żeby zakładać jakieś paski czy pasty wybielające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
Ja na hmmm jakieś 4 miesiące przed ślubem zaczęłam wybielać zęby Białą Perłą. To było tak "na wypadek", gdyby nie zadziałała, bo wtedy poszłabym do stomatologa i profesjonalnie wybieliła. Ale Perła super zadziałała i miałam bielutkie zęby i nawet teściowa w dniu ślubu pytała u kogo je tak wybieliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszzzkaa
wszystkie pasty to tylko mogą zetrzec osad z żebów,czyli będą jasniejsze oczywiscie,ale wybielanie polega na tym ze traktuje je sie kwasem z 1 ton jasniejsze uzyskasz stosując paski wybielajace ogolnie dostepne ale warto w gabinecie zrobić scaling-czyli usuwanie kamienia nazębnego i osadów wraz z piaskowaniem, nawet na nzf scaling przysługuje,jesli gabinet ma scaler oczywoscie a samo wybielanie,to moze byc beyond w godzine,ja mialam po tym super białe zeby,nic mnie nei bolało,ale ja nie mam w ogole plomb wiec dobry byl efekt a jesli sa zęby połątane szcegolnie z przodu to potem trzeba i wypełnienia powymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że każdy powinien zawsze dbać o zęby, wtedy nie byłoby potrzeby zakładania takich tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena_P
Jeśli faktycznie pójdziesz do profesjonalnego gabinetu, to nie masz się co martwić o ból. Oczywiście odradzam wizytę na dzień przed ślubem, bo jednak na wszelki wypadek kilka dnia lepiej sobie zostawić zapasu. Natomiast jak już chcesz zrobić sobie bardziej długotrwały zabieg, żeby efekt utrzymał się dłużej, to polecam np. nową metodę fast&mild. Ostatnio byłam u siebie we Wrocławiu w gabinecie Tarabuła i taką metodę wprowadzili ostatnio, z tego co wyczytałam (jeszcze jej nie stosowałam), to bardzo dobra opcja. Po pierwsze efekt od razu widać i już podczas samego zabiegu możesz zdecydować czy chcesz jeszcze jeden poziom więcej czy już nie. Poza tym nie ma efektu tej nadwrażliwości, więc wtedy to już w ogóle nie musiałabyś się obawiać o to, że jesteś przed ślubem i będą Cię boleć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwyt marketinngowy
A dlaczego akurat przed slubem? Ludzie to ma byc piekne i naturalne wydarzenie. Chodzi tu o to, ze dwoje kochajacych sie ludzi laczy sie ze soba na cale zycie i wcale nie trzeba w tym dniu swiecic bialymi zebami, zeby bylo fajknie i milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaC
To stało się bardzo modne, ja jednak uważam, że o zęby trzeba dbać cały czas, a nie tylko przed ważnymi wydarzeniami. Jeśli mogłabym komuś doradzić to najlepiej udać się do gabinetu dentystycznego i w fachowy i profesjonalny sposób poddać się zabiegowi wybielania. Wiem, że w Dental Design przy pomocy nowego sprzętu wybielają, ja tam tylko leczyłam zęby i byłam zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinnka
Słyszałam o innowacyjnej metodzie wybielania za pomocą specjalnej lampy Beyond. Coraz więcej widzę informacji w necie dostępnych na ten temat. Wybielanie tak, ale tylko u profesjonalistów. Zęby ma się jedne i szkoda ich niszczyć! W Dental Design w Warszawie poddałam się zabiegowi piaskowania i efekt też był zaskakujący. Czasem wystarczy po prostu dbać o zęby myć je codziennie i używać właściwych past, zminimalizować kawę, herbatę i inne używki, które zostawiają ślady na zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam, że o zęby należy dbać cały czas. Rozumiem, że tylko w dniu ślubu trzeba być zadbanym, a po ślubie czy przed już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochacz36
Jak dla mnie wybielanie przed ślubem to był strzał w 10. Jechałam do warszawy bo polecali mi Dr Jaworską na ursynowie i w sumie się nie zawiodłam ;) Przez pół roku zęby były super białem i z czasem zaczęły blednąć ale to norma. Ale fotki ze ślubu 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lynn Soda
Ja robiłam wybielanie u dr Rybickiego w Warszawie, efekt przed ślubem był super i w zasadzie utrzymał się, aż do podróży poślubnej. Po wybielaniu warto pić wodę zamiast innych napojów i efekt utrzyma się jeszcze dłużej... Polecam bo fajne uczucie śnieżnobiałego uśmiechu - jak gwiazdy w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8834_NAThaLie
Wybielanie jest ok. ważne żeby robić to u profesjonalistów a nie na własną rękę! Pani Jaworska to najlepsza dentystka, zawsze fachowo umie doradzić czy wybielanie i sposób leczenia jest ok. Efekt na moim ślubie był super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krympowna
nathalie, na prawdę taka dobra jest? Bo kurcze chyba się skusze na wybielanie, ale troche boje sie wydać pieniądze jak coś nie pewne jest :) Polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8834_NAThaLie
Oczywiście. Jeszcze się nie zawiodłam. Pełna profeska jak można to tak nazwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze wybielania zębów przed ślubem to bardzo dobry pomysł - sama tak zrobiłam :) Ja akurat zaufałam specjalistom z kliniki Dental Park w Krakowie i nie zawiodłam się! Zwróć uwagę, że Twoje zęby będą kontrastowały z śnieżnobiałą suknią, warto więc zadbać, by były białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wystarczyło na krótko przed ślubem piaskowanie i skaling, ząbki miałam białe idealnie :) Z tym wybielaniem, to jest tak, że trzeba później uważać co się je, np. kawa, herbata odpada jak i inne kolorowe, barwiące rzeczy, bo efekt szybko przestanie być widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł, ja nie wybeliłam i na jednym ze zdjęć mam niezbyt fajne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.newdentclinic.pl/ Miejscówka sprawdzona, a głównie chodzi o to, żeby to nie było jednorazowe. Chcecie mieć ładne i normalnie wyglądające zęby, to zabieg musi być przeprowadzony z nastawieniem na trwałe efekty. Tam mają kolesia, który się w tym specjalizuje - powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to dobry pomysł, tylko warto zacząć chwile wcześniej :) Polecam nakładki iWhite bo dają rewelacyjny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam ząbki w tym gabinecie www.nzozalmadent.pl . Bardzo jestem zadowlona bo efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu. Byłam kiedyś na wybielaniu i po pierwszym zabiegu nie było takiego spektakularnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielałam biała perła i nie polecam, różnica minimalna a popsuła mi ona szliwo i zaczęły mi bardziej zilknac także jak juz to tylko stomatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euniczkaa
Ja polecam, w końcu chcesz wtedy wyglądać perfekcyjnie, prawda? Ja z mężem poddałam się przed ślubem różnym zabiegom pielęgnacyjnym i kosmetycznym na ciało i w tym właśnie też wybielaniu zębów. My robiliśmy to w White Dental Clinic i w sumie uważam, że świetnie wybraliśmy, chociaż klinika nie była mi wcześniej znana, a trafiłam na nią przypadkiem, jak wysiadałam z metra Słodowiec. Dobrze wcześniej jest zrobić czyszczenie zębów, żeby efekt powalił wszystkich na kolana :D powodzenia na nowej drodze życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do dentysty, niech ci lekko przepoleruje. Po wybielaniu czasem zęby stają się wrażliwe np. na zimne, czy gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rozważam wybielanie, czytałam trochę o tym zabiegu http://www.dentsm.pl/leczenie/wybielanie-zebow i wybrałam lampę beyond. Owszem, piaskowanie może sprawić, że zęby będą bielsze, ale chyba niemożliwy jest taki efekt jak po wybielaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×