Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julkaaa

Co zrobic by sie oswiadczyl???

Polecane posty

Gość julkaaa

Jestem z moim facetem juz dosyc dlugo-kochamy sie, jest nam ze soba dobrze i ja czuje,ze to na pewno ten z ktorym chce spedzic reszte zycia,ale nie wiem czy on czuje podobnie. Co zrobic zeby on mi sie w koncu oswiadczyl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doka
cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusMis
Ja też chciałam, żeby mój mi się oświadczył. A on ciągle nic. Aż w końcu przestałam o tym mysleć. Wiedziałam, że chcemy być razem, mieliśmy razem zamieszkać i nie myślałam o zaręczynach, a on bach, wyjął pierścionek zaręczynowy. W ogóle się nie spodziewałam. I myślę, że taka niespodzianka jest przyjemniejsza niż oświadczyny po podchodach i namawianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaa
Ale problem w tym,ze on slubu nie chce. Mowi,ze mnie kocha,ze chce byc ze mna(mieszkamy razem od 3miesiecy) ale on nie chce slyszec o slubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doka
daj mu troche czasu to pewnie zmieni zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julkaa witaj:) zapraszam na topic \'TAK BYM CHCIALA. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym co piszesz wnioskuję, że niezbyt rozsądnie chcesz rozwiązac ten problem. Samo pytanie - \"co zrobić\" - swiadczy, że chcesz go do tego przekonać, wypersfadować mu to, zmusic go (!), spowodowac... Czy czulabyś sie dobrze, czy mialabys satysfakcję wiedząc, że zrobił to pod presją? Że zrobil to ze względu na Ciebie? Nie z wlasnej woli, w swoim, dobrym, odpowiednim czasie? :-0 Jesli tego nie robi - widać nie jest gotowy, nie jest przekonany do tego, nie myśli o tym powaznie, nie jest przygotowany w jakis sposób. Jeśli by chcial, to by powiedział, możesz być pewna ... a skoro nie mówi - no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda
iwosiu - "wypersfadować mu to"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleć trzeba i kalkulować
to poco z nim zamieszkałaś skoro wiedziałaś że nie chce slubu? on ma wszystko co chciał - ma dupe, ma posprzątane.... byłby durniem gdyby się świadczył skoro złapał naiwniare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia_Olivia
zajsc w ciaze :P chociaz to ryzykowne bo jak nie chce to moze sie i tak nie skusic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest nie tak w tym \"wypersfadowac mu to\"? persfazja to synonim do przekonywania. wiec o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Włóż mu ręką do rozporka. Nie daj mu seksu aż się oswiadczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyperswadowac
tzn "wybic z glowy", a nie przekonac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyperswadowac
Iwosie zawiódł jakiś słownik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwosiu to sie pisze
perswazja, a nie persfazja oraz wyperswadowac a nie wypersfadowac :o a poza tym wyperswadowac to zniechecic kogos do czegos, a nie zachecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, byk się patrzy :-0 biję się w pierś, moja wina, moja wina ;-) Ale nie oznacza to tylko zniechecić do czegos, choć też. Używa sie tego w różnych kontekstach. (Zbaczamy z tematu, zdaje się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich kontekstach
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbity...
Julkaa spraw, aby był troszkę zazdrosny o Ciebie. Niech kloeżanka puści Ci SMSa kiedy jesteście razem, albo kup róże i wstaw w pokoju kiedy go nie będzie. Na SMSa powiedz ze to pomyłka (parę razy niech tak będzie) a róże dał mi jakiś chłopak bo mu się podobałaś. t tak spontanicznie. Generalnie kwiaty dają do myślenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×