Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

czy ktos mi odpowie???????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Ile jest oszczędności na weselu zorganizowanym przez firmę: 140 osób x 110zł/osoba=15 400 (+ do tego trzeba dokupić samemu wódkę) a ile wyniosłoby gdybym sama chciala zorganizowac wesele na tyle osób. (kucharka, kelnerki, sala , jedzenie)głównie chodzi mi o właśnie koszt jedzenia na tyle osob. Czy opłaca się wogóle zawracać sobie głowę, czy rzeczywiście można sporo zaoszczędzić i warto samemu sie tym zając. Najlepiej jakby odpowiedzial ktoś kto organizował wesele własnie na tyle osob. Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam wesele na podobna liczbe osob nie wiem jak to jest u Ciebie z tym placeniem tej firmie, no ale napisze Ci jak jest u mnie, bo my tez sie nad tym zastanawialismy. Przy zalatwianiu mielismy takie dwie mozliwosci: 1) albo placimy wlascicielom sali 110 zl od osoby (poprawiny placone osobno- 20 zl/os, czyli jesli chcemy z poprawinami to 130 zl), oni sie zajmuja juz calym jedzeniem (z wyjatkiem alkoholu i tortu), nas to nie interesuje, przychodzimy na gotowe (menu jest standardowo weselne raczej, tzn. 5 posilkow goracych do wyboru, masa przystawek, salatek, wedliny zwykle i pieczone itp) 2) placimy wlascicielom sali za jej wynajem 4 tys i wesele robimy sami- tzn. na wlasna reke organizujemy kucharki itp. Z tego co sie zorientowalam w mojej okolicy kucharka ze swoim zespolem bierze ok 17-18 zl od talerzyka. Liczylismy to tak mniej wiecej i wyszlo, ze przy tej drugiej opcji zaoszczedzilibysmy pewnie ok. 2 tys zl. Stwierdzilismy, ze nie oplaca nam sie to z kilku wzgledow: - przy opcji nr 2 trzeba poswiecic mnostwo czasu na zakupy, dowiezienie kucharkom wszystkich potrzebnych produktow (koszt benzyny), - trzeba ogarnac to wszystko, martwic sie o to, czy wszystko kupione itp, - rodzice na wesele tak naprawde nie bawia sie jak goscie- bo przy robieniu wesela samemu kilka dni wczesniej jest straaaszny zachrzan, jest to bardzo meczace (wiem na przykladzie rodzicow mojego narzeczonego, ktorzy wlasnie wesela dwojki rodzenstwa mojego P. robili najmujac kucharki- naprawde musieli sie w to bardzo angazowac, jezdzic, zalatwiac, dogladac, martwic sie o lodowki, zastawe itp, itd, w efekcie zmeczeni byli) Moze robienie wesela samemu nie jest tak uciazliwe, jesli jest ono mniejsze. Przy licznie 140 osob moim zdaniem lepiej jest wybrac mozliwosc 1 (o ile sie wie, ze jedzenie bedzie OK) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
"no to co" dziękuję za odpowiedź, może ktoś jeszcze napisze swoje zdanie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za opcja nr 1 z tych samych względów Do tego dodam, że u nas płaci się po weselu...więc jeśli coś było nie tak to mozna negocjować niżsą cene..a w drugim przypadku takiej opcji nie ma!I I cały czas się zastanawiać czy kucharka nie przypali, nie przesoli itd, my w ten dzień mamy być piękne a nie z grymasem i niepokojem na twarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram opcje nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja równiez jestem za opcia na 1 .Sama taka opcje wybrałam .U mnie bedzie 180 osób i 100zł od osoby.Ciesze sie bo mam wszystko na gotowe i sale ładnie ubrana, nie musze sie o nic martwic póżniej sprzatac tez nie musze a na drugi dzien poprawiny dodatkowo kelnerkom 100zł i 20 zł obiad od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Robiłam juz dwa wesela synom, też liczę się z groszem, bo na wiele rzeczy mnie nie stać, zresztą zaciągałam kredyt. Mialam wszystko zlecone, tylko alkohol i ciasta dowiozłam. Ciasta też zamawialam w ciastkarni już sprawdzonej były super i dowieźli na miejsce. Nie róbcie wesela sami te oszczędności odbiją się na zdrowiu, stres, zabieganie zmęczenie itp... Zlecone wesele to komfort dla całej rodziny. U mnie koszt 130 zł/osobę już z ciastami i alkoholem wesele i poprawiny. Czeka mnie jeszcze jedno w przyszłości i też będę zlecać organizatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×