Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MYYYY

CZY PIERSCIONEK ZARęCZYNOWY ZA 1200 PLN TO MALO CZY DUZO???

Polecane posty

Gość tereferebrzdęk
dla jednego mało, dla innego dużo mi się wydaje że przy polskiej średniej krajowej i koszyku dóbro to względnie dużo w każdym razie skoro można dostać piękne, oryginalne, z brylantami pierścionki już choćby za połowę tej ceny, to taki już na pewno może być wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferebrzdęk
(e, koszyk dóbr miał być tam wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dl ajednego mało
dla innego dużo, a wszystko zalezy od tego ile to dla Twojego faceta... jesli to cała jego pensja to zdecydowanie za duzo, jesli jedna dziesiata to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYYY
CALA PENSJA CZASEM PRAWIE CALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy czy zarabiasz
1200zł czy 12 000 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dużo czy mało ???? czy wartość pierścionka jest wazna tylko dla niej decydujesz sie wyjśc za faceta >>??? to troche przykre że oceniasz wartość pierścionka a jak by był za 300zł to juz dandeta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYYY
CHOLERA JASNA zadalam tylko pytanie z ciekawosci i to nie dotyczące mnie tylko kuzynka ktora wybrala sobie taki pierscionek i zastanawiam sie jak jej facet to odbierze bo zarabia tyle co on kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to cała jego pensja
to pewnie bedzie mu troche łyso, ale jak to facet uniesie się honorem i kupi... a swoja droga to głupia laska z tej kuzynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia babka z tej kuzynki a facet i tak kupi bo jak inaczej a poza tym to nie lepiej miec niespodzianke i jaki facet pierscionek wybierze taki jest liczą sie checi i to w jaki sposób sie oswiadcczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
ja dostałam pierścionek zaręczynowy o.20k mój mieisek dał za niego 330zł a pierscionek został wyceniony na 1500zł znam takiego goscia z canady, który sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka lat22
chyba malo jak na taka okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cwaniarkaaa
a ja nie wiem ile jest wart mój pierścionek i nie chce wiedziec bo jak sie kocha to nei ma to znaczenia... ale np moja kolezanka dostała pierscionek za 4000zł a szczerze jest brzydki jak nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie
zwlaszcza w Stanach, panuje zwyczaj, ze pierscionek powinien kosztowac minimum 3 pensje faceta. U nas przewaznie kupuja tanizny ponizej 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamyszka
kobieta która ocenia miłość po wartości pierścionka jest pusta nie wartość sie liczy ale serce ale cóż są kobiety które lubią dawać za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierscionek wcale nie jest waz
ny... moj maz za wszelka cene chcial mi kupic... To powiedzialam ze juz za 300zl sa ladne z diamencikiem (jesli tak sie upiera). Ale i tak dopielam swego i pieniadze ktore mialy isc na pierscionek,dolozylismy do slicznych obraczek. .... Moj maz oszczedzil na pierscionek ponad 700zl. Jakby tyle na Niego wydal bylabym wsciekla:O Dodam ze mieszkalismy razem przed slubem i zylismy za tysiac zlotych miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak propo pierscionkow czy biale zloto jest drogie ? Popieram dziewczyny ! nie wazne za ile wazne zeby byl szczerze dany :D Dla mnie moj michu moglby kupic mi za nawet 100zl dla mnie liczy sie czy bedzie ladny a nie czy drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkka
Mój jest z polączeniem białego i żółtego złota i ma małe brylanty. Kosztował 2 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila krolewna truskawek
To zalezy ile zarabia facet! Jesli zarabia duzo, to tani pierscionek oznacza albo ze jest romantyczny i dla niego liczy sie to czy jest ladny (i czy Ty bedziesz zadowolona) no albo ma to w pupie, i byle jak za byle jaka cene, wazne zeby jakis byl. Z przypadkiem nr 2 bym nie chciala nigdy byc. Znam natomiast faceta ktory zarabia tygodniowo 1500zl (tygodniowo na pln, bo pracuje w IRL) i pytal mnie kiedys czy zareczynowy za taka cene to za malo czy moze byc. Dla mnie to juz jakies konkretne pieniazki, a on byl w stanie glodowac przez ten tydzien , tylko zeby kupic taki na jaki jego kobieta zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila krolewna truskawek
Plus, moj obecny swojej ex kupil pierscionek za 200zl a zarabia sporo. Bylam zbulwersowana gdyby mi kupil za podobna cene bo sama za wlasna kase moge kupic cos lepszego. Pierscionek zareczynowy to cos co sie ma do konca zycia, wiec powinien byc napewno wyjatkowy. Nie mozna przesadzac z cena. Ja wybralam taki za 550, i akurat dlatego ze mi sie bardzo podobal i nie chce innego , a mierzylam rozne, naprawde rozne. I te za 300zl i te za 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkka
W sumie to między pierścionkiem za 300 zł czy 2 tysi. zl na pierwszy rzut nie widac różnicy. To kwestia chyba w jakości złota i czystości brylantów, ale serio jak ktoś sie nie zna to nie oceni ile dany pierscionek kosztował. Np. mam jeden za 200 zl i jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy, cena nie jest wygórowana, patrząc na to że raczej nie chcesz dostać tandety, a chlopak z pewnością wie wcześniej że chce się oświadczyć i pieniądze odkłada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
To nie cena jest ważna ale mężczyzna, który go daje... Można dostać pierścionek za kilkaset złotych i mieć cudownego, kochającego męża a można dostać za kilkanaście tysięcy złotych i być poniewieraną na każdym kroku... Pierścionek to tylko symbol, liczy się miłość, szacunek i zrozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×