Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj na wesele

Polecane posty

Gość gość

Szukam Dj'a na moje wesele, które odbędzie się w okolicach września 2017, zależy mi na jakimś dobrym dj'u, który zagra muzykę z lat 80' 90'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja Playdjs - polecam szczerze. Byłam juz na 2 weselach gdzie grali od nich dj i za każdym razem świetnie się bawiłam. Mają ciekawe pomysły na oczepiny i dodatkowe zabawy dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
A co myślicie o dj Daro - http://djdaro.pl/ . Jest to profesjonalny dj z Rybnika. Sprawdźcie sobie realizacje tego dj, moim zdaniem organizuje naprawdę świetne usługi weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej okolicy mieszkasz? A nie wolisz zamiast Dj'a zdecydować się na zespół? Według mnie to lepsza oprawa muzyczna :) Pochodzę z dolnośląskiego i wybrałam zespół Ekspert ze Świdnicy. Świetna ekipa, dograliśmy szczegóły odnośnie muzyki, mili ludzie, którzy sprawili, że wesele było bardzo udane :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi, albo dobry DJ albo fajny zespół. My akurat mieliśmy zespół plus zapewniliśmy atrakcję w postaci magika z iluzjonistanaweselu.pl Zaprezentował świetne magiczne sztuczki i wszyscy goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×