Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kilogramów tortu na wesele?

Polecane posty

Gość gość

Załóżmy że przyjdzie np 180 osób - to ile kilogramów tortu trzeba kupić? Pytam tak orientacyjnie narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się ze około 100 gramów to jedna porcja, czyli kawałek. Ja mam 250 gram na osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250 gram na osobe? Troche dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę po weselu wydać gościa, niż miało by zabraknąć, zresztą nie mam miary w oczach więc przy krojeniu jeden kawałek będzie miał 100 drugi 150 gram. Więc sądzę że na styk nie można liczyć, druga sprawa to gość będzie chciał drugi kawałek i co powiesz że nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest bo niejeden gosc nie bedzie chcial wogole.Po wodce mozna szybko zaczac rzygac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak uważasz, ze nie każdy będzie chciał tort, tak samo ja uważam że nie każdy będzie pił... A ciotki, które nie piją lubią do kawy coś słodkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto wciągnie na koniec wesela ćwierć kilo tortu? Sporo gości tortu nawet nie próbuje. Weź 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły każdy bierze kawałek tortu, a to że zostawia go później na stole a obsługa później to wyrzuca to już inna sprawa. Niech każdy bierze tyle ile chcę, ja mam 250 gram na osobę. Trudno, najwyższej zostanie. A wy później będziecie w tematach, najgorsze wesela... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra na 160 osob wziela 13 kg ( nie liczyla 100 g na osobe tylko wyszlo mniej) i zostala polowa . bez sensu brac tak duzo, kase ladowac a pozniej wyrzucac bo tort to nie taka tania sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×