Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusiiiiiiiiiiiii....

Ile kosztowalo was ciasto na wesele i tort?

Polecane posty

Gość jusiiiiiiiiiiiii....

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
Z kwestią ciasta nie pomogę, bo to teściowa zamawiała. Ale za tort ja płaciłam i było 300 zł, ale to tak naprawdę były trzy torty. Jeden przystrojony żywymi kwiatami do zdjęć i do pokrojenia przez nas na sali, a dwa pozostałe czekały na zapleczu zawczasu już pokrojone przez obsługę, by goście dostali szybko i sprawnie swoje kawałki. Te torty robiła sprawdzona znajoma, więc były przepyszne i goście nie mogli się nachwalić, bo były lekkie i niezwykle smakowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiiiiiiiiiiiii....
a mozesz mi powiedziec na ile osób był ten tort? ja też tak własnie licze ok 300-400zł na tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
Było 60 osób. W sumie, jeden tort został nie pokrojony, bo dwa zupełnie wystarczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ciasto i tort płaciliśmy około 2700 zł, ale mieliśmy bardzo duże wesele i dodatkowo u nas daje sie ciasto do domu więc musiało być tego dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaika
Tort 400 zł na 75 osób (cukiernia). Ciasta 360 zł, ale pieczone przez prywatną osobę nie cukiernię. Również więcej by było na rozdanie. Płaciliśmy 15 zł za robotę ( od blachy), a reszta to składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Na 120 osob placilismy za tort i ciasto 1000zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my za tort
dalismy 300 zl, na 60 osob - 3 pietrowy. Ciasto - 100 zl blacha - na blasze 60 kawalkow ciasta, bralismy 3 blachy, a na kazdej po dwa rodzaje ciast. Dowoz do miejsca wesela 50 zl (ok. 35 km od cukierni). Nie wiem czy to duzo czy malo w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graboska
JA TEZ NA WESELE NA 120 OSOB DAM 1000ZL ZA CIASTO I TORT. KUPUJE Z CUKIERNI W KTOREJ PRACUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodyy05
Wiem że sporo osób ode mnie z miasta zamawia ciasta na uroczystości różnego typu w ciastkarni Iza. Sama miałam okazję ostatnio u nich zamówienie składać na tort weselny. Zobaczymy jak wyjdzie, bo jeszcze do ślubu zostało trochę czasu. Póki co jestem na pewno zadowolona z kontaktu i z ceny, nie przesadzają z kosztami tutaj. Na stronie http://ciastkarniaiza.pl można sporo fot ciast zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciasto na stołach jest w cenie, więc tu nie pomogę. Dodatkowo będzie ciasto dla gości (ok. 75 pojemniczków), koszt za sztukę 6 kawałków - 10 zł + pojemniczek 1,5 = 11,5 zł x 75 = 862,5 zł Tort: pani z cukierni powiedziała, że trzeba liczyć ok. 8 dag na osobę i ceny zaczynają się 55 zł/kg, więc obstawiam 60 zł/kg na 150 osób (u nas będą 2 torty na płasko w kształcie serca, 2 różne smaki), to by było 720 zł. Pamiętajcie, żeby doliczyć dowóz, wypożyczenie stelaża, oraz zimne ognie na tort, ew. dekoracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie polecam ofertę www.klapec.pl . Tak się składa, że torty jak i pozostałe wyroby cukiernicze z ich oferty zakupiłam na imprezy okolicznościowe za super pieniądze. I to w sporych ilościach, gdyż bardzo się opłacało. Wszystkim naszym gościom bardzo smakowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×