Odpowiedz na ten temat

Jaka sukienka na cichy ślub kościelny?

• Teodorcia 2014.02.10 [19:17]
    Jaką byście poleciły suknię na cichy ślub (tylko świadkowie i ksiądz) kościelny?
    Jaki kolor wybrać?
    Jak się ubrać?
  • gość 2014.02.10 [19:20]
    jakakolwiek wizytową. Ja mialam czarna spodnice i biała elegancka bluzkę
  • gość 2014.02.10 [19:24]
    ślub bierze się raz w życiu (zazwyczaj), więc na Twoim miejscu chciałabym poczuc sie wyjątkowo mimo, że jest to skormny mały ślub. Mogłoby to być cos w tym tylu, te na koncu http://organizerslubny24.pl/blog/11/a-moze-kr otka podobne , mozna chyba juz w sieciowce kupic cos podobnego, chodzi mi o styl
  • gość 2014.02.10 [19:28]
    biała krótka usmiech.gif
  • gość 2014.02.10 [19:29]
    Białą bluzka i spódnica czarna? To do biura czy na ślub swoj szlas? Jaaaa yebie. Białą, prostą suknię ślubną i już
  • gość 2014.02.10 [19:36]
    W sumie taka, na jaką masz ochotę i jaka Ci się spodoba. Siostra mojego przyjaciela miała duże wesele po ślubie kościelnym a była ubrana w biały kostium www.artizo.pl/attachments/Image/czerw%3D201.p ng?template=generic coś w ten deseń, tylko białe a ślub miała 2 lata temu.
    Za to moja znajoma na ślubie cywilnym, na którym były tylko ich najbliższe rodziny a potem obiad na chyba 15 czy 20 osób szła w typowej sukni ślubnej.
    Wszystko zależy od tego, czego Ty sama od sukni oczekujesz. Jeśli chcesz, aby wszystko było skromne to i w skromną sukienkę bym celowała. Jeśli masz chęć założyć coś bardziej "ślubnego" to nikt Ci nie zabroni.
  • gość 2014.02.10 [19:45]
    dla mnie slub nie byl specjalnie waznym wydarzenie, wlozylam , co mialam pod reka ( czyli te biala bluzke i czarna spodnice) , Bialej sukienki nie mialam, zreszta zima byla i tak mnie nikt nie ogladal, oprocz swiadkow, a ksiedzu bylo wszystko jedno. Myk myk i do domu. Nie kazdy lubi pompę, jakbym lubila, to wlozylabym sulknie z trenem i sprosila kosciól ludzi. chyba jasne.
  • Na cichy slub tylko i wyłączni 2014.02.10 [20:01]
    sukienka-rybka, bo jak powszechnie wiadomo "Dzieci i ryby głosu nie mają" oczko.gif
  • gość 2014.02.12 [06:17]
    Jeśli nie ma dużej uroczystości to po co kupować specjalnie suknię ślubną?
  • gość 2014.02.12 [10:20]
    Ja miałam cichy ślub, bo tylko jakieś 15 osób było i miałam ślub kościelny w białej sukni z welonem. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ciche, nie znaczy wcale, żeby było nawet bez tak ważnego akcentu, jak typowy ubiór ślubny Pani Młodej.
  • gość 2014.02.12 [21:47]
    Co to znaczy "typowy"? Jeśli ktoś ubierze się w suknię w innym kolorze niż biały to jest ubrana nietypowo? Kto powiedział, że musi być na biała?
    A jeśli zamiast welonu założy, np. kapelusz lub fasynator to będzie też nietypowo ubrana?
    Czy nietypowo to źle? Czy nie można ubrać się z fantazją jeśli ktoś ma na to ochotę, żeby ktoś nie uznał go za "nietypową"?
    Jeśli będą tylko świadkowie i po ceremonii wszyscy rozejdą się do domu to po co kupować specjalnie tylko na 20 min. białą suknię?
    Kupić kolor który będzie się podobał i krój który będzie wykorzystany na inną okazję.
  • gość 2014.02.12 [23:03]
    Straszna zrobila sie w Polsce ta edukacja - kiedys ludzie mieli pojecie o tradycji, kulturze, histroii. Od kad pojawily sie gimnazja to ludzie zadaja debilne pytania (to nie wasza wina ze jestescie niedoedukowani to wina systemu edukacyjnego i rodzicow zagonionych praca)
    Pojawiaja sie debilne pytania i teorie:
    - Kto powiedzial ze suknia ma byc biala ?( caly przedostatni post to debilizm...i widac ze ktos nie ma pojecia o zyciu) - tradycja zlotko ......w Polsce tradycja
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Suknia_%C5%9Blub na
    - Zrobmy wesele na kocach - piknikowe
    - Piszmy wierszyki z prosba o kase w zaproszeniach
    - Wynajmijmy sobowtor Michaela Jacksona na slub zeby zatanczyl
    - Zaprosmy celebrytke zeby ugotowala na weselu
    - Udajmy sie na slub w totalnej tajemnicy przed rodzina
    i mozna tak wymieniac bez konca. Nie wspomne juz o problemach typu gender?, totalna nieznajomoasc geografii i historii, totalna nieznajomosc obyczajow, totalny brak kultury, totalny brak dobrych manier, jakies debilne teorie o niczym, wieczne ponizanie kogos, traktowanie telefonu jak polboga, traktowanie fb jak wyroczni,
    Ludzie kazdy ma prawo zyc jak chce - ubierac sie jak chce, mozna nawet isc w czarnej sukni slubnej do kosciola jak ktos ma zyczenie. mozna wogole zyc bez slubu........ale blagam poczytajcie o polskich zasadach, kulturze i zwyczajach - wiele rzeczy wam sie wyjasni i bedzie mniej debilnych pytan.....
    Autorko bierzesz cichy slub - rozumiem bez rodziny znajomych przyjaciol - ok czyli tylko dla siebie - ubierz sie jak tobie pasuje. Ja na slubie bylam w pieknej bialej sukni bo tak sobie wymarzylam. Jak ty po slubie planujesz isc np na zakupy, bo rozumiem ze bez imprezy, albo wrocic do domu to ubierz sie w jeansy i bluze zeby ci bylo wygodniej. A jak to chcesz tylko odbebnic na zasadzie - no pojde i wezme ten slub to ubierz sie nawet i w dres.
    Pytasz jaka sukienka - taka zeby nie bylo ci w niej ani za goraco ani za zimno, zeby byla wygodna, zebys ladnie w niej wygladala, adekwatna do sytuacji i twojego wieku to twoj dzien.... a jak masz cichy slub czyli skromny bez niczego i chcesz to zrobic niezauwazalnie to proponuje czapke niewidke
  • gość 2014.02.12 [23:14]
    A mnie irytuje, gdy ktoś Wikipedię podaje za rzetelne źrodło wiedzy i miejsce do czerpania informacji.
  • gość 2014.02.13 [00:08]
    gdybym podala madrzejsza ksiarzke to polowa nie widziala by gdzie ja odszukac...
  • gość 2014.02.16 [10:09]
    taka wyedukowana a takie błędy ortograficzne wali, chyba sama tego gimnazjum nie skończyłaś jednak! jednak tu temat o sukience zatem ja uważam, że powinna być biała tradycyjna usmiech.gif
  • suknie 2014.03.30 [13:52]
    Witam.
    Jeżeli nie znalazła Pani jeszcze sukni, proszę napisać do Nas maila i poprosić o katalogi, być może coś się Pani spodoba. Jesteśmy producentem sukien ślubnych i wieczorowych, wiec możemy zrealizować także Pani projekt. Mamy bardzo konkurencyjne ceny.
    suknieagnieszka.bi uro@vp.pl
    Agnieszka
  • gość 2014.10.08 [11:28]
    Ja też biorę cichy ślub świadkowie i tylko rodzice i dziadkowie i to wszystko skromne przyjęcie w domu i też mam problem z sukienką gdyż nie stać mnie na kupno drogiej sukienki a nie chcę typowo ślubnej bo w domu później będzie mi nie wygodnie dlatego kupiłam białe dodatki typu bolerko bo mam w grudniu ślub buty i welon i chyba jednak odważę się na kolorową z dołem białym sukienkę przecież to nasz dzień nie muszę się nikomu podobać ważne że ja będę się dobrze czuła w tym co mam na sobie i myślałam o takiej sukience odrobinę białego będzie ale też nie cała biała więc myślę że to Panna Młoda musi się dobrze czuć to jest chyba najważniejsze
    http://allegro.pl/zwiewna-dluga-biala-sukienk a-print-kwiaty-maxi-40-i4679813048.html?source=mo_poc
  • gośćila 2014.10.08 [11:35]
    Białą bluzkę i czarną spódnice to ja nakładam na wesela.... ale żeby kelnerować usmiech.gif
  • natka443 2014.11.13 [09:12]
    No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.
  • la_firynda 2014.11.13 [09:28]
    kremową garsonkę i fascynator, do tego kolorowe buty
  • gość 2015.09.10 [19:14]
    chce sukienke slubna biala krótka koronkza
  • gość 2016.08.21 [12:35]
    Może zajrzyj na stonę sklepu salonu sukien ślubnychwww.lovecms.pl. Ja znalazłam tam moją wymarzoną suknie i pięknie wygladalam na swoim slubie.
  • gość 2017.03.20 [14:27]
    Czy jeśli cichy to znaczy ze nie chcesz klasycznej sukienki? Ja szyje w http://lefroufrou.pl/ na stronie mozesz obejrzec przykladowe sukienki, ale jak chcesz wiedziec wiecej to lepiej sie skontaktowac z nimi, bo dopiero wtedy mozesz poogladac.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...