Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadinn

jaka wódka na wesele z dozownikiem?

Polecane posty

myslalam o panu tedeuszu ale nie ma dozownika :/ jaka wódke proponujecie (oprócz finlandii bo za droga :( ) z dozownikiem na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
A czy mogę zapytać, dlaczego musi być z dozownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie nie rozlewala :) z doswiadczenia wiem ze po paru glebszych koordynacja nie ta i robi sie chlew na stołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
a po ile widzialas Finlandie? Kolega nam zalatwil za 30zl pol litra przez jakas hurtownie w Lublinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawi 5 lat temu miala pana tadeusza. Racja ze bez dozownika. Natomiast u nas to nie przeszkadzało ... I jak sobie przypominam stoły też wyglądały w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
ostatnio do drinków piłam stock prestige. Ma dozownik - właśnie wyrzuciłam butelkę, bo nie mogłam wyjąć dozownika ;-) to dobra wódka - przynajmniej mój mąż tak sądzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starosta z dozownikiem w korku - cena weselna 19zł za poj 0,5l To jest wódka produkowana na zlecenie firmy M&P Alkohole i wina świata i nie jest dostępna w sieciach handlowych i stacjach benzynowych. Bardzo dobra, elegancka, dobra cena , dozownik, możliwość zwrotu nadwyżki. Faktura / paragon . Proszę o kontakt to wyślę cennik weselny Emil M&P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za brak maila, już to naprawiam :) Emil_1@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlandos
OZONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woomera123
biała żubrówka - chyba najlepsza teraz na rynku, na dodatek w hurtowni ceny są naprawdę przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba74
Wydaje mi się, że brak dozownika nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Byłam na weselu na którym był Pan tadeusz (i na swoje też mam zamiar mieć) i nie widziałam wielkich plam na stołach. Gorsze akrobacje widziałam właśnie na weselach, na których goście mieli problemy z polaniem właśnie przez dozownik. Poza tym Pan Taduesz ma dość przystępne ceny. Gdybyś się zdecydowała, to polecam zajrzeć do nich na stronę. Możesz sobie poszukać przedstawiciela w Twoim regionie i dowiedź gdzie dostaniesz najtaniej - http://www.pantadeuszwodka.pl/gdzie-kupic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.anka
Czy musicie co chwilę wrzucać reklamę tej wódki? Wcale ten Pan Tadeusz nie jest jakiś rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youareawesome12
na prawde chcesz wódkę z dozownikiem? dla mnie jedynym słusznym wyborem co do wodki na wesele jest Pan Tadeusz. ja sama miałam ja na swoim i jestem bardzo zadowolona a do tego maja fajne promocje http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
No i znowu nędzna reklama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On28waw
dozownik to syf, leci z tego jak mrowce okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowapanna
co poradzić, reklamy wszędzie się wkradają :/ dodam, że też nie jestem zwolenniczką pana tadeusza. Na naszym weselu pojawiła się żubrówka z trawką na pół z białą, a wybór padł stąd, że byliśmy krótko wcześniej na weselu znajomych, gdzie ten zestaw bardzo się sprawdził. Dodatkowo przekonała nas cena w hurtowni i wszelkie wątpliwości zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódka starosta unikać proszę. dobra dla alkoholików nie degustatorów. nie śmierdzi ale tez niema smaku wódki, piecze oddaje chemicznym posmakiem. lepsza już jest ta z czerwona kartką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wódkami to ja zazwyczaj miałem przeboje. Żadna impreza na której była wódka nie kończyła się dla mnie dobrze :P Chyba pierwsze picie wódki, które nie skończyło się u mnie dramatem to było ostatnio jak postawili Norvegia Vodka. Tu o dziwo, żołądek mi psikusa nie sprawił i nawet łatwo wstałem następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziś kupiłem w Biedronce Bolsa bez dozowniki a zawsze był czy to podróbka czy już nie produkują boska z dozownikiem proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

My piliśmy u znajomych Starostę (chyba w Katowicach gdzieś kupowali) - wódka mało znana, ale wchodzi spoko :) Dobra rzecz na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×