Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tam czy tu

Małżęństwo z rozsądku- co to takiego?

Polecane posty

Gość tam czy tu
małżeństwo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszsssssssssssss
jak zrobisz pannie dziecko, albo facet tobie i bierzecie slub tylko dla tego by dzieckom miało rodzicow, albo kiedy rodzice uznają że ta partia jest właśnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo
on poleci na Twoją kase...albo odwrotnie,albo tylko po to ,żeby na starośc nie być samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelee
jak rozsądek bierze górę nad serduchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po prostu kurewstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga- bite
tylko że te pogardzane małżeństwa z rozsądku często trwają długie lata, ludzie potrafią żyć w szacunku do siebie, a nawet sympatii. Niejednokrotnie z czasem rodzi się też uczucie i umierają trwając przy sobie W MIŁOŚCI. A te wielkie młodzieńcze miłości, namiętności.... kończą się szybciutko, jak tylko ona przytyje w ciąży, a jego zwolnią z pracy. Wtedy są rozwody, dramaty, niechciane dzieci, a miało być tak pięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro tak uważasz to możesz
się kurwić:) Nic nie stoi na przeszkodzie- on ci kasę, ty jemu tyłek. A nawet przyjaźń będzie:D I sympatia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadnanuda
małzeństwo z rozsadku to nie kurestwo, tylko jak wskazuje sama nazwa przejaw rozsadku :) milosc przemija :) ) chcecie tego czy nie...zaledwie 1 na 100 par, po 30 latach malzenstwa wciaz trzyma sie za rece...niedowiarków odsyłam na internetowe randki..tam tylu facetów, co to sie żenilo z milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy chyba mylicie miłość z
namiętnością:o Jak się kogoś kocha, to nie chodzi tylko o seks, nawet najmniej o seks, tylko o radość bycia z kimś, o to, jaka ta osoba jest, o jej charakter, szacunek do tej osoby, podobne podejście do życia, wspólne tematy do rozmowy, akceptacja. Jeżeli ktoś myśli tylko dupą, to faktycznie może mu przejść. Ale miłość nie przechodz, najwyżej się zmieniai. Pod warunkiem, że ktos wie, co to znaczy kochac kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadnanuda
oczywiscie,ze prawdziwa milosc nie przemija..ale w dzisiejszych czasach jest na wymarciu..a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara TEX
No oczywiście, że prawdziwa miłość nie przemija, oczywiście. Ciekawe skąd tyle rozwodów? Sami pomyleńcy na tym świecie???? Ile znacie rozkochanych w sobie małżeństw ze stażem powiedzmy 45-50 lat??? No ile? I płytko myślicie,jeżli wydaje wam się, że rozsądek to jedynie kasa... Bywają inne czynniki, ale... szkoda czasu, żeby tłumaczyć ludziom, dla których istnieją w głowie tylko dwa: albo dupa, albo kasa. Bo przecież na świecie nie chodzi o nic więcej... ech, żal was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam mnóstwo takich małżeńs
tw:p Moi rodzice, rodzice mojego taty, rodzice mojej mamy,. siostra mojego dziadka i jej mąż, moja ciotka i jej mąż, siostra cioteczna mojej mamy i jej mąż, siostra cioteczna mouego taty i jej mąż itd. Myślę, że to zalęży głównie od tego, czy człowiek jest egoistą i od wychowania. Bo jak ktos raz się przyzwyczai, ze można ludzi wymieniac niczym rękawiczki, to będzie to robił. Tyle, że szybko okaże się, że KAŻDY ma jakieś wady i wymienianie potoczy się lawiną... Bo skoro wymieniłem innych,a ten jest gorszy- czemu nie? Ale takie osob y zwykle są samotne, biedne i sfrustrowane. Na własne życznie. I nie wiedzą, co to miłość. Bo to nie jest ani erekcja, ani kwiatki, ani wspólne wyjazdy, tylko codzienne życie, choroby, martwienie się o kogoś, problemy i dużo pracy. Ale i tak warto:) Bo jak się kogoś naprawdę kocha, to nawet alkoholizm, czy zdrady można przeczekać. Można kogoś ustawić do pionu i znowu żyć razem. Można zrobić po prostu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak na poczatku zwiazku nie ma glebszego uczucia. Ale sa inne rzeczy - i czasem okazuje sie, ze wazniejsze i ze to one sprawiaja, ze taki zwiazek jest udany i szczesliwy :) i nie chodzi tu o malzenstwa z wpadki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te inne rzeczy polegają na
tym, że facet ma pieniądze:) Wtedy kobieta jest w niego zapatrzona, robi co trzeba, nie awanturuje się, daje tyłka ile trzeba, a on ją utrzymuje. To jest właśnie "małżeństwo z rozsądku":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosszz
aleś ty głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo z rozsadku
on jej kaskę, ona laskę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×