Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala Katarzynka Tychy OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Kojarzycie tą salę weselną? Korzystaliście z jej? Mnie marzy się właśnie wesele w tym miejscu.. Ale zanim.. to chciałabym znać wasze opinie :) Proszę o konkrety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobała, a to ze względu na przestronność. Sala jest dość duża, z właścicielką da się wszystko omówić. Jest zresztą bardzo otwarta na wszelkie wymagania klientów. No i cena nie jest tak wygórowana jak w większości lokalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra cena - głównie to mnie przekonało,ale muszę przyznać, że sala też niczego sobie. Może nie jest jakaś królewska, ale i tak spełni oczekiwania wielu chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sala na zdjęciach jakoś mnie nie przekonuje, ale za to ostatnio byłam z mężem tak z ciekawości zobaczyć jak prezentuje się na żywo, no i zostaliśmy mile zaskoczeni.. Właścicielka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam zdjęcia na fb w pomarańczowej aranżacji - megaaaa!!! Z tej sali można naprawdę wyrobić każdy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie fajny lokal. tydzień temu byliśmy tutaj , by się zorientować jak wszystko wygląda, no i zostaliśmy mile zaskoczeni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie czy mają jeszcze wolne terminy na ten rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno są jeszcze wolne miejsca ;) Zadzwoń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się jeszcze na wolny termin załapaliśmy.Osobiście jestem zadowolona z tego lokalu, aczkolwiek zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdjęciach to ta sala mnie nie przekonała, dopiero jak z narzeczonym pojechaliśmy ją zobaczyć, to byłam zdecydowana, że to właśnie tutaj chcę mieć wesele niby nic takiego, ale prostota jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×