Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia slubna satyna

Polecane posty

Gość gość

Chciałam się poradzić w sprawie sukni z satyny podoba mi się w tym materiale suknia typ księżniczka prosta zupełnie gladka bez trenu natomiast gorset jakiś ładny wzorek naszyte Czy suknia z satyny jest ciezka i wygodna czy się nie gniecie Którego typu suknie wybrać jednoczęściowa czy dwuczesciowa Czy bardziej będzie się opłacało halka na kilku kołach czy tylko kolo wszytę w suknie chociaż chyba mi się wydaje ze typ księżniczki jest na halę z kilku kół Pytanie kieruje do tych co już miały tego typu suknie z satyny bo one będą znały jak najbardziej odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wieże ze żadna z panien młodych nie miała na sobie sukni ślubnej z satyny proszę was bardzo o pomoc o radę dotycząca mojego pytania bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście byłam z niej bardzo zadowolona, do tej pory nie zdecydowałam się na jej sprzedaż, bo wciąż się nią zachwycam :) Jeśli masz wątpliwości, polecam przymierzyć w salonie suknie z różnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie miałam koła- ilość materiału i tiuli pod spodem sprawiła, że koło było zbędne. Jako minus mogę powiedzieć, że jesli ślub jest latem, a sala nie ma klimatyzacji, to może być Ci ciepło w satynie, ja miałam ślub jesienią, więc nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała ślub latem i juz wiem jaka satyny musze mieć żeby było ok są różne rodzaje satyny sala oczywiście ma klimatyzację wiec myślę że będzie ok no i suknie taka jaka chce to będzie na 2 kołach są znacznie wygodniejsze niż halka zresztą już się krawcowa zapytałam wiec mi wszystko powiedziała ale dzięki dziewczyny za pomoc i radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia ślubna wasza wymarzoną jak wyglądała czy była prosta satynowa typ A czy drapowana z organzy czy typ rybki. Opisz cie swoje suknie ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tego typu suknię czyli gorsetu zdobiony satyna spodnica satyna prostą gladka typ A lub księżniczka suknię są najpiękniejsze poprostu najpiękniejsze ja będę mieć tego typu suknię a nie jakieś drapowania falbanki i różnego typu udziwnień obrzydliwie poprostu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli planujesz satynową suknię z gorsetem myślę, że najlepiej wybrać model jednoczęściowy. Znalazłam gładką, skromną, ale jakże elegancką suknię http://www.visualchris.pl/nowosci/1 . Klasa. Jeśli dobrze dopasują ją w salonie to będziesz się w niej czuła doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała suknie ślubną z satyny jednoczęściowa śliczna jest naprawdę już się nie mogę doczekać kiedy ją ubiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzisiaj wychodzę za mąż i ubiore swoją przepiękna suknie ślubną juz się nie mogę doczekać kiedy wszyscy goście mnie w niej zobaczą huhuhuhu To będzie coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po weselu goście byli zachwyceni moją suknia ślubną wyglądała w niej przecudowie najpiękniejsza jak w życiu widzieli :-) Bardzo miło było mi to słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Wy miałyśmy suknie ślubne ? Może taka jak ja też z satyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna jest bardzo ładna, ale czy nie widać na niej przypadkiem mokrych plam? bałabym się, że wyjdą po intensywnych tańcach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdej sukni będą plany białe to wszystko od razu widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia ładna satynowa ale nie w moim stylu chodziło mi o coś bardziej eleganckiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam suknie z koronki bo od zawsze byłam fanka koronek i nic się nie brudziło. Jeśli ktos chce fajne koronki to ta hurtownia tkanin ma Duzy wybór http://migro-tex.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po uszy zakochana w sukniach satynowych i będę mieć taką do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×