Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele na 110 osob. Czy 40 tys. zl wystarczy?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Jaka orkiestra. Ile za osobę na sale. 5lat temu na wesele 100osób wyszło nas z mężem 37000zł. Żadnych foto budek i innych pierdol. Za samą suknię możesz zapłacić 300zł jak i 10000zł. Więc czy wystarczy Wam ta kwota zależy tylko i wyłącznie od Was. Od zaplanowanych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacimy 160 zl za osobę do tego hotel z 1500 zl. Nie wiem tylko ile moze mnie kosztować zespól, fotograf, kamerzysta, samochód. Nie wiem ile trzeba kupic alkoholu na okolo 100 osob dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam do zapoznania się z ofertą Chilli Event & Wedding. Organizacja ślubu nigdy nie była prostsza. Posiadamy doświadczenie w organizacji ślubów i wesel. Pozdrawiamy, Chilli Event & Wedding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że się zmieścisz w tej cenie. Wszystko zależy od kosztów które wymieniłaś, różnice w cenie fotografów liczy się tysiącach. Spisz sobie koszt kilku potencjalnych fotografów, zespołów/djów, dekoracji które bierzesz pod uwagę i zobaczysz na czym ewentualnie możesz uciąć koszty jeśli przekroczysz budżet. A co do alkoholu - wszystko zależy od gości - ile jest kobiet/mężczyzn/dzieci, czy lubiący sporo wypić czy raczej ograniczający się do kilku lampek wina, czy lubiący wódkę, wino czy inne kolorowe alkohole... Sama musisz mniej więcej ocenić, nie ma uniwersalnego przelicznika typu 1,5 litra wódki na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie chcesz to wesele - gdzie, co na talerzu, jaka muzyka. Ale myślę, że tak przeciętnie, to powinnaś się zmieścić w tym budżecie. Ze swojej strony mogę podpowiedzieć- zerknij na http://artofemotions.pl i zainwestuj w dobrego fotografa, bo o niesmacznym jedzeniu czy kiepskiej muzyce szybko zapomnicie, a zdjęcia zostaną na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma organizowała wesele w pięknym hotelu www.hotelremes.pl nawet zostałam z męże dwa dni dłużej ze względu na strefę spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez problemu wystarczy. Pod warunkiem, że nie ogarnie cię odwelonowe zapalenie mózgu i nie zaczniesz kombinować, jakie jeszcze atrakcje chcesz sobie i gościom opłacić. Ale na dobrą salę, dobry zespół, albo DJ-a, plus wydatki związane ze ślubem spokojnie wam wystarczy i biednie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×